Czy nie można więcej pojemników na śmieci?

Tczew - Czy nie można więcej pojemników na śmieci?
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Chciałem nagłośnić sprawę jednego z ogródków działkowych ROD KOLEJARZ zgłaszanie problemów do zarządu nic nie daje to postanowiłem go nagłośnić na TCZ.PL dotyczy pojemników na śmieci i jak można było do tego dopuścić aby na tak duże działki były tylko dwa pojemniki po paru dniach gdy są napełnione wysypują się z nich śmieci śmierdzi obrzydliwie aż inni mieszkańcy pobliskich bloków się skarżą czy miasto mogłabyś coś z tym zrobić i załatwić ten problem bo tego się już się znieść nie da.

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +5

  Zarząd ROD_gość

  14.06.2022, 10:58

  Pojemniki na śmieci zostaną usunięte ponieważ działkowcy wrzucają tam odpady typu bio np. gałęzie czy skoszona trawy lub chwasty. Zapraszamy na zebranie 25 czerwca można będzie wylewać swoje żale.

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx6.xx8 
 • +1

  Ania_gość

  15.06.2022, 13:08

  odpowiedz do Zarzadu

  witam, jesli powyzszy rozmówca jest przedstawicielem Zarzadu to uważam ze takie słownictwo i ton wypowiedzi nie przystoi. bardzo niegrzeczny był ton tej wypowiedzi oraz wydzwięk w wylewaniu zali jest niestosowny i wrecz beszczelny. tak nie powinien si enikt wypowiadac. to nie sa zale tylko uzasadnione roszczenia i uwagi

  Cytuj
  IP: 77.113.xx6.xx8 
  +4

  Brak słów.._gość

  15.06.2022, 13:24

  Co z tego że ktoś przyjdzie na zebranie jak tak sobie z tego gadania nic nie robicie to po co ktoś ma przychodzić A czy wy jako zarząd robicie łaskę że są pojemniki na śmieci to już podchodzi pod kabaret robicie łaskę że będą pojemniki na śmieci działkowcy za to płacą... Mają prawo wymagać od was żeby chociaż były nawet te cztery pojemniki na śmieci a nie 2 jak mówia znajomi na innych ogródkach mają o wiele więcej miejsca na wywalanie śmieci a tutaj straszycie że nie będzie pojemników na śmieci brak słów....

  Cytuj
  IP: 31.0.xx5.xx5 
 • -2

  Sławek EU07_gość

  16.06.2022, 09:47

  Winni

  Wini są ci, którzy nie zgniatają butelek plastikowych przed wrzuceniem do pojemnika, może by tak zgniatarkę zamontować?

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx8.xx8 
 • +1

  Mieszkaniec_gość_gość_gość_gość

  16.06.2022, 18:32

  Panie po prostu jest za mało pojemników dlatego są szybko pełne.

  Cytuj
  IP: 31.0.xx0.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA