Jest ładnie. Pytanie na jak długo?

Tczew - Jest ładnie. Pytanie na jak długo?
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Jakiś czas temu zakończył się remont SP2. Odświeżona szkoła prezentuje się ładnie bez odrapanych ścian i bazgrołów patologicznych kibiców. Pytanie tylko na jak długo?

Przypomnijmy sobie jak szkoła wyglądała wcześniej. Jak kibole nabazgrali po ścianach. Co prawda zamontowane zostały kamery, ale co one dają gdy ciemną nocą wandale w kominiarkach zdewastują ściany?
Ktoś może powiedzieć, że uprzedzam fakty, ale wystarczy spojrzeć jak wyglądają schody przy SP2, czy wspomnieć zdewastową pilawę...
Chciałbym aby kibolstwo zaczęło zdawać sobie sprawę z tego, że smarowanie murów budynków nie czyni ich lepszymi, a remonty kosztują...


Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +14

  EkO_gość

  25.04.2018, 06:58

  ech...

  Ja naprawdę nie rozumiem tych ludzi, którzy dokonują aktów wandalizmu. Co im daje takie opryskanie ściany? Brak wyobraźni się skłania. Jak widzę te poniszczone elewacje bloków mieszkalnych i innych miejsc to... Budynki użyteczności publicznej LATAMI muszą się starać o fundusze na remonty, a tu w jednej chwili ktoś przyjdzie i zniszczy. To straszne. Sąd powinny bardzo surowo za to karać

  Odpowiedz
  IP: 94.40.xx2.xx0 
 • -3

  AG

  25.04.2018, 10:03

  O Arku szybko zapomną... Jest bezkrólewie, więc trzeba powoli się zabrać za wolną elekcję. Dopiero potem wszystko wejdzie we właściwe trybiki i ściany będą udekorowane.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • -1

  Artysta_gość

  25.04.2018, 09:00

  Napisy

  Zaraz się pewnie pojawią napisy typu BKS, LGFT a nie powinny. To szkoła podstawowa i powinny być napisy Arek + Jola = W.SZ.M., albo Arka Gdynia....

  Odpowiedz
  IP: 37.7.xx1.xx2 
 • -1

  mropenvitamine_gość_gość

  01.05.2018, 20:49

  Dlatego, aby uniknąć pytań Jak Długo jest tylko jedno rozwiązanie: nie remontować. Z takim podejsciem podchodzić do wszystkich aspektów życia. Zawsze zadawać pytanie jak długo i rezygnować z wszelkich działań.

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx3.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.