Plakaty wyborcze koło szkoły?

Banery i ulotki wyborcze (fot. Tcz.pl)
Tczew - Plakaty wyborcze koło szkoły?
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Dlaczego banery wyborcze wiszą przed szkołą numer 8?

Chodzi o suchostrzygi na przejściu dla pieszych - według ustawy nie powinny tam być....

Zdjęcie poglądowe

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +6

  Fresh_gość

  28.09.2019, 21:09

  Krótko i na temat -

  Odbija wam! Ważne żeby ktoś to posprzątał w odpowiednim czasie

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx8 
 • +1

  Dikembe Mutombo_gość_gość_gość

  30.09.2019, 08:38

  ale wg ustawy ...

  Art. 108 par. 2 kodeksu wyborczego mówi, że zabrania się agitacji wyborczej NA TERENIE szkół wśród uczniów. Po pierwsze: w przestrzeni, która nie jest geodezyjnie przynależna do szkoły można agitować jak się chce. Po drugie: nawet na terenie szkoły można agitować byle nie wśród uczniów (ostatnio przedstawiciele jednego z KW przed wyborami samorządowymi zrobili spotkanie w SP nr 9, ale było to po zajęciach lekcyjnych dla sympatyków z zewnątrz szkoły).

  Odpowiedz
  IP: 78.31.xx6.xx0 
 • Doinizy_gość

  05.10.2019, 22:11

  ___

  My lepszy sort możemy. 500 dostałeś to się ciesz.

  Cytuj
  IP: 78.88.xx6.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.