Brudne pojemniki i śmietniki

Śmieci (fot. tcz.pl)
Tczew - Brudne pojemniki i śmietniki
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Czy powinna być zagrażające chorobom brudne Śmietniki. Wszystkie trzeba otwierać, aby wrzucić śmieci. Najgorszym stanie są te na śmieci Bio i zmieszane.

Wszystko pływa w takim brudzie ze można wypuścić na wolność ptaka. Znajdą się osoby co powiedzą, ubierz rękawiczki. Ale fetor się unosi w powietrzu, są to chorobotwórcze bakterie, rotawirusy i inne badziectwa. Teraz muszę ubierać rękawiczki, maski, gogle aby nie zachorować. Ponieważ takie chorubstwa powodują te same objawy co korono. Jak się zadzwoni to wezmą na kwarantannę. A co z tego wyjdzie, brudne pojemniki na śmieci.
Myślę że to się zgłosi do sanepidu, bo takie rozwiązania powodują zwolnienia z pracy, chore dzieci. A te koszty choroby ponosi kto? Wszystkie osoby zarazone a jedynym ich problemem to jest karanie za złe segregowanie śmieci.

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (11)
dodaj komentarz

 • +8

  SHE_gość

  28.03.2020, 11:56

  "Czy powinna być zagrażające chorobom brudne Śmietniki" - a teraz po Polsku poproszę. Poza tym takie śmietniki najczęściej stoją na prywatnych posesjach domków więc trzeba je samemu czyścić- to nie trudne :) w przeciwieństwie do naszego pięknego języka.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xxx 
 • +3

  Karolina_gość

  28.03.2020, 13:58

  Śmietniki.

  A może chodzi o te na osiedlach. Kto ma je czyścić? Faktycznie jedzie z nich.

  Cytuj
  IP: 109.207.xx3.xx0 
 • +11

  Mieszkaniec _gość

  28.03.2020, 13:41

  Śmietniki

  Czyszczenie, dbanie o czystość śmietników i ich otoczenia leży w gestii ich użytkowników. Firma wywożąca śmieci ani miasto sie tym nie zajmie. Najgorzej sprawa wyglada w przypadku wiat śmietnikowych przy blokach, jedni dbaja, zachowują czystość a niestety inni maja w d**** i śmieci lataja wszedzie wokół bo niechce się otworzyć wiaty, pojemnika na śmieci i wyrzucić jak człowiek.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx9.xx6 
 • +9

  Marco_gość

  29.03.2020, 11:55

  Tak jest, na JN układają debile worki ze śmieciami różnymi obok wiaty...skoro idziesz debilu wynieść śmieci to weź klucz, jak nie masz, to poproś sąsiada o udostępnienie klucza. A jak już masz ten klucz, otwórz wiatę i wrzuć śmieci do odpowiedniego kontenera zamiast stawiać worki w wejściu. Dlaczego tak trudno pomyśleć? Aż tak słabi intelektualnie ludzie istnieją?

  Cytuj
  IP: 178.235.xx7.xx3 
 • +8

  m_gość

  28.03.2020, 15:04

  ja uwazam ze jak już sie ma zamiar wstawic jakis post to sie powinno chociaż sprawdzic czy sie go napisało poprawnie.ani składu ani ladu w tych wypocinach.a jeśli chodzi o śmietniki no sorry jak dbasz tak masz.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xx5 
 • +3

  OBSERWATOR_gość_gość

  28.03.2020, 16:53

  BRUDNE ŚMIETNIKI

  Nie tylko brudne pojemniki,ale miejsce ,gdzie stoją .NA UL.jagiełły 4 to pomieszczenie nigdy od kilka lat nie umyte od tłuszczu i brudu na posadzce można zrobić ślizgawkę .Nie wspomnę o smrodzie i brudnych w środku dużych wózkach. Nie ma odpowiedzialnych za taki stan sanitarny ,są natomiast odpowiedzialni za stawki za wywóz śmieci ,a powinni być również za utrzymanie porządku i czystości w pomieszczeniach ,gdzie przechowuje się śmieci. Za takie opłaty powinni dywan położyć by użytkownik z przyjemnością mógł wejść i wyrzucić śmieci.

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx5.xx8 
 • +6

  Gość_gość

  28.03.2020, 18:33

  Brudne śmietniki

  A co ma firma wywożąca do stanu wiat śmietnikowych??? Te należą do wspólnot mieszkaniowych i to one, ewentualnie administracja odpowiadają za ich stan. Druga sprawa, że lokatorzy często sami nie dbają o otoczenie... zależy też jaki zakres obowiązków ma firma sprzątająca daną wspólnotę. U mnie jest to np. sprzątnięcie wiat śmietnikowych przy okazji sprzątania klatek. Oczywiście same zamiecenie i powrzucanie walających się smieci. Problemem są też ci, co je rozgrzebują w poszukiwaniu skarbów i zostawiają syf. Najlepiej zgłosić potrzebę umycia/ sprzątnięcia/ dezynfekcji do zarządu wspólnoty.

  Cytuj
  IP: 78.88.xx7.xx7 
 • -3

  Karolina_gość

  28.03.2020, 22:18

  Brud.

  W firmach gdzie odbierane są śmieci. Zakład utylizacji śmieci, ma obowiązek wymieniać śmietniki. Właścicielem pojemników na osiedlach jest firma która podpisała porozumienie w władzami miasta. Pisanie że firma która sprząta klatki, ma czyścić pojemniki. Jest ignorancją, CWANIAKI niech sami umyją prywatne pojemniki na śmieci. Firma utylizacji śmieci poklepie i podziękuję.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx3.xx0 
 • +2

  ,,,_gość

  29.03.2020, 08:35

  Smietniki

  Moim zdaniem powinni brudne śmietniki wymieniać na czyste,brudne zabierać do mycia w to miejsce stawiać czyste

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx0.xx6 
 • +1

  głos Pana_gość

  29.03.2020, 09:51

  słuchaj Polaku

  nie wszyscy , którzy mają uszy słyszą, nie wszyscy , którzy mają oczy widzą. Do której grupy należysz? http://www.youtube.com/watch?v=mylCLsh7EJ8

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx1 
 • +1

  Tczewianin_gość_gość

  30.03.2020, 18:32

  JAK KTO MA CZYŚCIĆ?!

  "A może chodzi o te na osiedlach. Kto ma je czyścić? Faktycznie jedzie z nich."

  Obowiązek spoczywa na włacicielu pojemników, czyli firmie clean-Bud

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx1.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.