Usługa "Umów wizytę w urzędzie skarbowym"

Urząd Skarbowy (fot. tcz.pl)
Tczew - Usługa "Umów wizytę w urzędzie skarbowym"
Usługa "Umów wizytę w urzędzie skarbowym" i nowy model obsługi podatników jest już dostępny w całym kraju. Załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie jest możliwe po wcześniejszym umówieniu. Zwiększy to bezpieczeństwo podatników i komfort przy załatwianiu spraw.

Jak się umówić na wizytę
W województwie pomorskim od 16 listopada podatnicy mają dostęp do formularza online, za pomocą którego mogą umówić wizytę na najbliższe 14 dni. Wizytę można umówić:
- przez internet - możesz skorzystać z elektronicznego formularza dostępnego na stronie podatki.gov.pl lub swojego urzędu skarbowego
- telefonicznie - numery telefonów sprawdzisz na stronie www swojego urzędu skarbowego.

Inne sposoby załatwiania spraw online
Zachęcamy do dalszego korzystania z dotychczasowych zdalnych form załatwiania spraw w urzędach skarbowych. Oprócz infolinii Krajowej Informacji Skarbowej i możliwości załatwienia swoich spraw podatkowych przez strony podatki.gov.pl i biznes.gov.pl, dostępne są też specjalne numery telefonów w urzędach skarbowych. Można je znaleźć na stronach internetowych urzędów w zakładce Kontakt.

Ważne: ze względu na sytuację epidemiczną do urzędu umawiajmy się tylko, jeśli jest to niezbędne, a wizytę zarezerwujmy przez Internet lub telefonicznie. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnego czekania w kolejce i zadbamy o bezpieczeństwo swoje i pracowników urzędów.

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA