Zjazd Gminnego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Tczewie

(fot. gmina-tczew.pl)
Zjazd Gminnego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Tczewie
W Tczewie odbył się Zjazd Gminnego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Tczewie, podczas którego podsumowano 4-letnią kadencję związku i wybrano nowy zarząd.

Gośćmi na wydarzeniu byli m.in. przedstawiciele zrzeszeń, Wicestarosta Powiatu Tczewskiego Andrzej Flisik, Zastępca Wójta Gminy Tczew Katarzyna Beringer-Kusio, Kierownik Biura Powiatowego ARiMR w Tczewie Honorata Rokita, Kierownik PODR w Lubaniu Małgorzata Huzior, Przedstawiciel ADM Czernin S.A. Grzegorz Rzołądecki, Prezes GZKIOR Gminy Subkowy Henryk Jurczyński.

Podczas spotkania odbyło się w szczególności podjęcie uchwał w sprawie bilansu, czy wyborów do prezydium.

Rada Gospodarcza GZKIOR w Tczewie jednogłośnie powołała do kolejnej kadencji 4-letniej następujące osoby:


- na Prezesa GZKIOR w Tczewie: Mazurek Krzysztof,
- Wiceprezesa GZKIOR w Tczewie: Kossecka Krystyna,
- Wiceprezesa GZKIOR w Tczewie: Turzyński Andrzej,
- Sekretarza GZKIOR w Tczewie: Staszewski Zenon,
- Członka Prezydium w Tczewie: Kuzioła Danuta.

Pomiędzy przemowami Zastępca Wójta Gminy Tczew Katarzyna Beringer-Kusio w imieniu Wójta Krzysztofa Augustyniaka wręczyła symboliczne podziękowania na ręce Prezesa GZKIOR Krzysztofa Mazurka oraz Przewodniczącej KGW Gminy Tczew Krystynie Kosseckiej za dotychczasową współpracę oraz wkład pracy i zaangażowanie w rozwój zarówno rolnictwa, jak i Kół Gospodyń Wiejskich, Kółek i Organizacji Rolniczych na terenie gminy Tczew.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -2

  Fakty i Mity _gość

  02.06.2023, 07:11

  Hipokryzja

  Najlepiej zarabiającym posłem w Sejmie jest Smoliński ponad 400 tyś. zł rocznie! Pewnie PiS dochodzi do władzy i rekonstrukcja mostu nad Wisłą ukończona, mieszkańcy Lisewa zadowoleni i wszyscy oddadzą głos w jesiennych wyborach

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx4.xx4 
 • +1

  Ruch 8 kotów_gość

  03.06.2023, 15:42

  Wygra PIs

  Powiedz ile zarabia Twój KonDonek ruska onuco

  Cytuj
  IP: 37.47.xx1.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.