Gniew zagrał z orkiestrą - zebrano prawie 30 tys. złotych

WOŚP Gniew (fot. mat. prasowe)
Tczew - Gniew zagrał z orkiestrą - zebrano prawie 30 tys. złotych

zobacz galerię zdjęć: 3
Niedziela, 12 stycznia w Gniewie minęła pod znakiem dobrych uczynków i wsparcia dziecięcej medycyny zabiegowej. Miasto i Gmina Gniew po raz kolejny zagrały z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, organizując 28 finał tego charytatywnego wydarzenia. Dzięki ogromnym sercom naszych mieszkańców i ludzi dobrej woli Gminie Gniew udało się zebrać około 30 tysięcy złotych!

W ramach wydarzenia na łąkach nadwiślańskich w Gniewie odbył się Wrak Race WOŚP Gniew. Mieszkańcy stanęli przed niepowtarzalną szansą poczucia adrenaliny i usłyszenia głośnych ryków silników. Atrakcję zapewnili organizatorzy akcji Sef-Team Wrak Race oraz Hotel Zamek Gniew.
Gniewskie granie dla orkiestry, której finał odbywał się w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji uświetniły występy zespołów: Small Worries, Vermouth oraz Neuroina. Dla uczestników wystąpili także lokalna młodzież i dzieci z gminnych placówek oświatowych ze swoimi programami artystycznymi. Pomiędzy występami prowadzone były także licytacje produktów i usług przekazanych na WOŚP przez lokalnych przedsiębiorców i ludzi dobrej woli. O godz. 20.00 wszyscy wznieśli tradycyjne światełko do nieba.

W ramach wydarzenia finałowego odbyły się również Mistrzostwa Wielkiego Gniewu w układaniu puzzli, prowadzone przez wicemistrza świata w układaniu puzzli Mariusza Ślizewskiego.

Atrakcje przygotowane z okazji finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowane są w szczytnym celu - zbiórki pieniędzy przeznaczonej na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Dzięki ogromnemu wsparciu wolontariuszy, którzy prowadzili kwestę do puszek oraz mieszkańców, którzy włączyli się w tę zbiórkę, Gmina Gniew zebrała 27 713,85 złotych. Do tej kwoty w najbliższych dniach doliczymy jeszcze internetowe licytacje WOŚP, które w grupie Gniewskie Aukcje WOŚP na portalu Facebook prowadzone będą do niedzieli, 19 stycznia. Do dnia Finału zadeklarowano tam ponad 6000 złotych. Gniew gra z Orkiestrą do końca świata i jeden dzień dłużej!

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -2

  g_gość_gość

  15.01.2020, 15:05

  Przychodzi pacjent do lekarza,a lekarz chętnie go przyjmuje (gabinet prywatny)następnie kasuje pacjenta i zgadnijcie jakiego sprzętu i w jakim miejscu używa tenże lekarz do leczenia tegoż pacjenta z gabinetu prywatnego?Kto ma oczy,niech patrzy,kto ma uszy niech słucha,kto ma rozum niech myśli...

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx8 
 • a_gość

  15.01.2020, 16:16

  Kto jest chory na głowe niech sie leczy. Pytanie czemu nasz rząd nie kupuje sprzętu tylko ludzie?

  Cytuj
  IP: 5.173.xx7.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA