Wydział Spraw Obywatelskich UM - ograniczenia w przyjmowaniu klientów

Urząd Miejski (budynek CED) (fot. tcz.pl)
Tczew - Wydział Spraw Obywatelskich UM - ograniczenia w przyjmowaniu klientów
Ograniczenia w funkcjonowaniu Wydziału Spraw Obywatelskich spowodowane pandemią. Sprawdź, jak będzie pracowała jednostka do 2 kwietnia.

Urząd Miejski w Tczewie informuje, że z uwagi na wysoką absencję pracowników Wydziału Spraw Obywatelskich spowodowaną chorobą SARS-CoV-2, do 2 kwietnia 2021 r. wydział będzie pracował w następujący sposób:

- poniedziałek, środa: 7.30 - 15.30

- piątek: 7.30 - 14.30.


- Klienci w sprawach meldunkowych oraz odbioru dowodu osobistego przyjmowani będą wyłącznie po wcześniejszym, telefonicznym umówieniu się na wizytę. Wizytę umówić można pod następującymi numerami telefonów: 58/77-59-304, 58/77-59-390. - mówi Małgorzata Mykowska, rzeczniczka Urzędu Miejskiego.

Wnioski o wydanie dowodu osobistego można składać drogą elektroniczną korzystając z platformy E-PUAP lub składając osobiście w siedzibie innego urzędu.

- Za wszelkie utrudnienia wynikające z zaistniałej sytuacji bardzo przepraszamy. - dodaje Mykowska.


Ten artykuł jest częścią bloku tematycznego:
Koronawirus
Nowy koronawirus SARS-CoV-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Choroba najczęściej objawia się gorączką, kaszlem, brakiem smaku i/lub węchu, dusznościami, bólami mięśni, zmęczeniem. Wirus przenosi się drogą kropelkową. Ciężki przebieg choroby obserwuje się u ok. 15-20% osób. Do zgonów dochodzi u 2/3% osób chorych. Najbardziej narażone na rozwinięcie ciężkiej postaci choroby i zgon są osoby starsze, pacjenci onkologiczni, z obniżoną odpornością, którym towarzyszą inne choroby.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +8

  NEGACJA_gość

  22.03.2021, 14:37

  X

  Jak to jest, proszę mi wytłumaczyć ! Urzędnicy bardzo szybko się zarażają, chociaż mają w wszędzie łańcuchy, plastyki ochronne itp. a pracownicy LIDLA, BIEDRONKI itp nie. Może coś jest nie tak? Szacunek dla uczciwych pracowników.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx7 
 • Klient_gość

  22.03.2021, 19:18

  Nie ma reguły

  Nie ma reguły, w sklepach też chorują. Czynników jest wiele, też chorowałem, też nie wiem skąd po prostu złapałem covid i leżałem. Na pewno kogoś zaraziłem po drodze mimo, że trzymałem dystans.

  Odpowiedz
  IP: 185.167.xx4.xx2 
 • -1

  bezsrejtu_gość_gość_gość_gość

  22.03.2021, 23:07

  Pasożyty

  Za robotę się weźcie!

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx4.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA