Czyj to rower?

(fot. KPP Tczew)
Tczew - Czyj to rower?
Tczewscy policjanci odzyskali skradziony dziecięcy rower. Mundurowi ustalili, że do tej kradzieży mogło dojść 8 lutego br. Obecnie funkcjonariusze poszukują właściciela, którego prosimy o kontakt z policjantami z ogniwa ds. wykroczeń.

W Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie czeka na właściciela rower dziecięcy koloru bordowo-granatowego. 8 lutego br. w godzinach wieczornych policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego podczas interwencji na ulicy Mostowej odzyskali skradziony przedmiot, który w tym czasie miał sprawca, a następnie zabezpieczyli go i przewieźli do komendy. Z policyjnych ustaleń wynika, że do kradzieży roweru najprawdopodobniej doszło w dniu interwencji na jednej z ulic miasta. Jednoślad nie widnieje w policyjnych systemach jako utracony w wyniku przestępstwa.

- Właściciela roweru prosimy o kontakt z funkcjonariuszami z ogniwa ds. wykroczeń pod numerem telefonu 47 74 28 215. Właściciel przedmiotu może się kontaktować również telefonicznie z oficerem dyżurnym tczewskiej komendy pod numerem 47 74 28 222. Możliwy też kontakt mailowy: komenda.tczew@gd.policja.gov.pl - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik KPP Tczew.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -6

  kto da , kto kupi_gość

  03.03.2022, 15:41

  dają innym ,a Polakom ?

  Raczej kogoś biednego . Może ci co pomagają Ukrainie kupią Polakowi nowy rower ?

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx2 
 • +2

  Mnietek_gość_gość

  04.03.2022, 07:44

  Dobry Samarytanin

  A ty przyjacielu, czy kiedykolwiek komuś pomogłeś?

  Cytuj
  IP: 84.38.xx2.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA