Tego dowiesz się podczas bezpłatnych szkoleń ZUS!

Laptop
Tego dowiesz się podczas bezpłatnych szkoleń ZUS!
Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na nowe bezpłatne szkolenia. Każdy może wziąć w nich udział bez wychodzenia z domu czy firmy, gdyż spotkania odbywają się online. Tym razem ich uczestnicy dowiedzą się m.in. z jakich ulg w opłacaniu składek mogą skorzystać oraz jakie świadczenia przysługują w razie choroby i macierzyństwa.

W środę, 8 czerwca, o godz. 10:00 ZUS zaprasza przedsiębiorców na webinarium dotyczące ulg w opłacaniu składek.

Dzień później, w czwartek 9 czerwca, również o godz. 10:00 odbędzie się szkolenie z zakresu świadczeń przysługujących w razie choroby i macierzyństwa. Jego uczestnicy dowiedzą się na jakie wsparcie mogą liczyć, jakie dokumenty należy złożyć i jakie warunki spełnić aby otrzymać pieniądze.
Zapisy na oba szkolenia należy wysyłać wyłącznie mailowo pod adresem: slupsk_wydarzenia@zus.pl.

Spotkania odbędą się za pośrednictwem aplikacji Cisco Webex Meetings. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, adres e-mail, na który zostanie wysłany link do spotkania, datę i temat szkolenia, oraz numer telefonu do kontaktu. Do zgłoszenia należy dołączyć podpisane oświadczenie RODO dostępne na stronie zus.pl (w formie skanu lub zdjęcia). Po weryfikacji zgłoszeń, link zostanie do przesłany 15 min przed webinarium.

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA