Nie bądź jak Paweł - nie znikaj

Topielec (fot. screen/youtube)
Tczew - Nie bądź jak Paweł - nie znikaj
Wakacje to czas radości i beztroski. Większość z nas chce spędzić je tak, żeby mieć piękne wspomnienia. Planujemy wypoczynek w różnych częściach kraju i świata. Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku rozpoczyna kampanię "Młodość nie zwalnia z myślenia" od spotu, który ma być przestrogą dla nierozważnych i bezmyślnych zachowań nad wodą.

Każdy z nas ma swój plan na spędzanie czasu wolnego podczas urlopu. Jedni udają się na zorganizowane wyjazdy wakacyjne, inni spontanicznie realizują swoje pomysły. Należy jednak zawsze pamiętać o bezpieczeństwie i rozwadze. Najważniejsze żeby czas odpoczynku i zabawy nie zamienił się w zdarzenie z tragicznym skutkiem. Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi realizują kampanię "Bezpieczne wakacje", serią materiałów filmowych ze specjalnym przesłaniem.

Piękna pogoda i upały zachęcają do tego, żeby korzystać z kąpieli wodnych i słonecznych, jednak wielokrotnie są to zachowania nieodpowiedzialne, a spożywany przy tej okazji alkohol, ma często tragiczne skutki. Młodość nie zwalnia z myślenia, daj sobie szansę, przeżyj!Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +3

  Słuchajta_gość

  04.07.2022, 07:51

  Młode Byczki

  " Wpisujemy siebie w gotowe szablony, a gdy je wypełnimy, nie są już tym samym; podobnie jest znami ". ~ Frank Bidart, Borges i ja. Trzymajta się tam w jakiś sposób cholera jasna. Pokój ?

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx7.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.