W Eaton z satysfakcją podsumowujemy działania na rzecz społeczności Tczewa w 2020r.

(fot. mat .prasowe)
Tczew - W Eaton z satysfakcją podsumowujemy działania na rzecz społeczności Tczewa w 2020r.
Budowanie silnych więzi w tętniących życiem społecznościach, w których mieszkają i pracują nasi pracownicy na całym świecie ma kluczowe znaczenie dla firmy Eaton. Zachęcamy wszystkich pracowników do angażowania swoich umiejętności, czasu i energii w projekty i inicjatywy prospołeczne, którymi kierują lokalne zespoły.

W naszym zakładzie w Tczewie, który projektuje i produkuje zaawansowane rozwiązania dla motoryzacji, pracownicy od wielu lat pracują na rzecz lokalnej społeczności. "Nasz zespół z ogromną pasją wspiera dobroczynne projekty, które są ważne dla naszego miasta i okolic" - mówi Adam Dułak, dyrektor zakładu Eaton Tczew. "Nie ma większej satysfakcji niż wywarcie pozytywnego wpływu na poprawę jakości życia ludzi wokół nas. Dziś jest to ważniejsze niż kiedykolwiek, więc cieszę się z naszych osiągnięć w ciągu ostatnich 12 miesięcy".

Wzajemna pomoc

W kwietniu 2020 roku nasz zespół przekazał 115 000 zł dla Szpitali Tczewskich na zakup respiratora i dwóch wideolaryngoskopów. W czerwcu nowy sprzęt był już na miejscu, by ratować życie pacjentów. Zaangażowaliśmy się również w zbieranie i dostarczanie niezbędnych materiałów sanitarnych do szpitala, a także wdrożyliśmy program zachęcający pracowników do krwiodawstwa. "Teraz bardziej niż kiedykolwiek nasi pracownicy i lokalna społeczność polegają na Szpitalach Tczewskich i pobliskich placówkach opieki zdrowotnej" - komentuje Maciej Michalczuk, dyrektor Działu Personalnego, Eaton Tczew. "Jesteśmy niezwykle wdzięczni personelowi szpitala i lokalnym pracownikom służby zdrowia, którzy opiekowali się naszymi pracownikami w tym roku." Chcielibyśmy również serdecznie podziękować każdemu naszemu pracownikowi, który pomógł w organizacji zbiórki materiałów, jak i krwi dla szpitala w Tczewie. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy odwdzięczyć się odważnym profesjonalistom, którzy starają się ratować życie w naszej okolicy ".


Pamiętamy o zwierzętach

Nasi pracownicy zebrali również fundusze na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Tczewie prowadzonego przez OTOZ Animals, a firma Eaton dołożyła do nich dodatkową kwotę. Godne warunki życia zwierząt to również ważna kwestia, więc wielu pracowników pozytywnie odpowiedziało na to wyzwanie.

Dzielimy się z mieszkańcami Tczewa

Co roku zakład Eaton w Tczewie z dumą wspiera organizacje non-profit wykonujące wspaniałą pracę na rzecz poprawy jakości życia Tczewian. W grudniu 2020 roku nasz zespół przekazał łącznie 114 000 zł, by umożliwić realizację siedmiu wspaniałych celów:

  • Tczewski Dom Dziecka - remont i wyposażenie nowego domu dla 14 wychowanków

  • Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie - wyposażenie pracowni multimedialnej dla osób niepełnosprawnych

  • Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie - doposażenie pracowni "Ognik" prowadzącej zajęcia edukacyjne z zakresu PPOŻ dla dzieci i młodzieży szkolnej

  • Świetlica Środowiskowa "Przystań" w Tczewie - wsparcie oganizacji wyjazdów turystycznych i edukacyjnych dla młodzieży szkolnej

  • Świetlica Środowiskowa przy ul. Rokickiej w Tczewie - modernizacja i wyposażenie pomieszczeń świetlicy

  • Liceum Ogólnokształcące nr 2 w Tczewie - zakup sprzętu rehabilitacyjnego do szkolnej sali gimnastycznej

  • Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ruchowo przy Pl. Św. Grzegorza w Tczewie - realizacja programu zajęć rehabilitacyjnych


W okresie świątecznym 2020 kontynuowaliśmy wspaniałą tradycję niesienia pomocy lokalnym rodzinom w potrzebie. Pracownicy połączyli siły, aby zebrać pieniądze, dzięki którym spełniły się świąteczne życzenia całej tczewskiej rodziny. "Jestem dumny, widząc, że w 2020 roku zrobiliśmy tak wiele dobrego dla lokalnej społeczności" - podsumowuje Adam Dułak. "Zapewniam, że wkraczając w nowy rok, nasz zespół już myśli o tym, co jeszcze możemy zrobić w nadchodzących miesiącach. Przy tej okazji życzę wszystkim Tczewianom szczęśliwego, zdrowego i pełnego sukcesów 2021 roku".

Zespół ds Współpracy ze Społecznością Lokalną

Dorota Wiśniewska, Maciej Woźny, Katarzyna Neubauer (na zdjęciu)

Powyższy tekst jest materiałem reklamowym (artykuł sponsorowany), który stworzył wyłącznie Reklamodawca. Redakcja Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w tym artykule. Chcesz zamówić taki artykuł? Zapraszamy tutaj: reklama Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...
KOMENTARZ DNIA