Ruszył Rejestr Danych Kontaktowych

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Ruszył Rejestr Danych Kontaktowych
Ministerstwo Cyfryzacji, w ramach projektu Rozwój Systemu Rejestrów Państwowych (RSRP), uruchomiło Rejestr Danych Kontaktowych (RDK), który jest kolejnym z rejestrów wchodzących w skład Systemu Rejestrów Państwowych (SRP).

- Przekazanie danych do RDK jest dobrowolne i bezpłatne. Ponadto, w każdej chwili można je zmienić lub usunąć. - tłumaczą urzędnicy.


Głównym celem usług udostępnionych w ramach Rejestru Danych Kontaktowych jest ułatwienie kontaktu urzędników z obywatelami. Dzięki RDK urzędy mogą z wyprzedzeniem informować obywateli np. o kończącym się terminie ważności paszportu lub dowodu osobistego, ale i o rozpatrzeniu złożonych wniosków o świadczenia (np. 500+).

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +6

  Mariusz_gość

  20.07.2020, 08:17

  Proszę się wpisywać. Z chęcią do państwa zadzwonimy z ofertą kupna zestawu garnków nie przypalających.

  Odpowiedz
  IP: 134.209.xx0.xx0 
 • +5

  !_gość

  20.07.2020, 08:58

  Właśnie, kto mi da gwarancje, gdzie te dane wylądują?

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx8.xx6 
 • +3

  Eight Stars_gość

  20.07.2020, 09:55

  na pewno....

  ....na pewno podzielę się z nimi informacją o moim tel. nr oraz adresem e-mail. Przecież tak tęsknię za otrzymywaniem "gorących" informacji o dokonaniach matołków, że nie wyobrażam sobie nocy i dni bez śledzenia ich postępów!

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx5.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.