Helios zaprasza na kolejną edycję "Disney Junior w Kinie"

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
02
03.2019
Sobota
Tczew - Helios zaprasza na kolejną edycję "Disney Junior w Kinie"
Podczas najbliższego weekendu (2 i 3 marca), odbędzie się czwarta edycja rodzinnych pokazów "Disney Junior w Kinie"! Na najmłodszych widzów czekać będą wspaniałe wrażenia filmowe, moc pozytywnych konkursów, a także bajkowa zabawa.

Na wielkim ekranie pojawią się ulubieni bohaterowie seriali Disney Junior: "Miki i raźni rajdowcy", "Fancy Nancy Clancy", "Bingo i Rolly w akcji", "Vampirina" i "Mapeciątka". Na najmłodszych kinomanów czeka moc atrakcji! Między innymi sam Miki, który odwiedzi kina Helios w całej Polsce i stanie się interaktywnym prowadzącym, który zaprosi dzieci do wspólnej zabawy oraz wesołych tańców.

Każdy fan rodzinnych animacji powinien dołączyć do bohaterów Disney Junior i przeżyć wspólnie niezapomniane przygody! "Disney Junior w Kinie 4" to wspaniałe wrażenia filmowe oraz zabawa połączona z edukacją. Ponadto podczas każdego pokazu widzowie mogą wziąć udział w konkursie

i wygrać bon o wartości 100 zł na zakup obuwia oraz dodatków z licencji Disneya w sklepach CCC oraz inne bardzo ciekawe nagrody!

W holu kina na młodych kinomanów czekać będzie moc atrakcji m.in. :
Malowanie twarzy oraz tworzenie masek bohaterów Disney Junior!

Fantastyczną zabawę dopełni możliwość wygrania rodzinnego wyjazdu do Disneyland? Paris. Pakiet stanowiący nagrodę obejmuje 2 noclegi w trzygwiazdkowym tematycznym Hotelu Disneya? dla maksymalnie 4 osób oraz bilety wstępu do 2 Parków Disneya i kupony na jedzenie w trakcie całego pobytu. Szczegóły konkursu: www.helios.pl/djwk4_disneylandparis.

Rezerwacja oraz sprzedaż biletów:

https://www.helios.pl/33,Tczew/BazaFilmow/Szczegoly/film/14752/Disney-Junior-w-kinie-%E2%80%93-kolejna-edycja%21

Konkurs

Mamy dla Państwa podwójne zaproszenie na to wydarzenie, do wykorzystania w sobotę lub niedzielę - według uznania osoby wygranej. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem w tytule "Disney" - i podać treści w imię osoby, która ma wybrać się na film (może to być imię Państwa) - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl .(Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Uwaga: Aby wziąć udział w konkursie należy w treści maila wkleić poniższą formułkę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres e-mail, numer IP) zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uczelnia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.2016.119.1), dalej zwane "rozporządzeniem". Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ww. rozporządzenia informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie przy ulicy Hanny Hass 4, 83-110 Tczew. Zbierane dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ww. rozporządzenia w celu rozstrzygnięcia konkursu. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być wyłącznie: osoby upoważnione przez TCZ.PL Sp. z o.o. - pracownicy spółki i współpracownicy, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki; podmioty przetwarzające - którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych, np. podmioty obsługujące i utrzymujące naszą sieć; administrujący naszymi systemami teleinformatycznymi lub udostępniający nam narzędzia teleinformatyczne, a także kino Helios Tczew, ul. Pomorska 1, 83-110 Tczew oraz podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, np. sądy, policja itp. Nigdy nie sprzedajemy Państwa danych ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia oraz prawo przeniesienia danych. Mogą Państwo również domagać się ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, a także wycofać udzieloną zgodę w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości udziału w organizowanym przez TCZ.PL konkursie. Państwa dane osobowe przetwarzamy na czas trwania konkursu i w czasie podejmowania czynności związanych z jego rozstrzygnięciem. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza ww. rozporządzenia.


Aktualizacja - Bilety już rozdane. Prosimy nie nadsyłać maili. Zwycięzcy powiadomieni drogą mailową.Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA