In Memoriam. Do 10. czerwca zgłoszenia do Konkursu Piosenek Grzegorza Ciechowskiego

Ogólnopolski Konkurs Piosenek Grzegorza Ciechowskiego (fot. STACH Borkowski)
Tczew - In Memoriam. Do 10. czerwca zgłoszenia do Konkursu Piosenek Grzegorza Ciechowskiego

zobacz galerię zdjęć: 4
Do dwudziestej edycji Festiwalu In Memoriam Grzegorza Ciechowskiego jeszcze trochę pozostało, ale coraz mniej czasu mają na zgłoszenia zespoły, które chcą wziąć udział w XV Ogólnopolskim Konkursie Piosenek Grzegorza Ciechowskiego.

10 czerwca upływa termin zgłoszeń do udziału w XV Ogólnopolskim Konkursie Piosenek Grzegorza Ciechowskiego. Koncert finałowy konkursu odbędzie się 28 sierpnia 2021 r. w ramach In Memoriam XX Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego.

- Zapraszamy wokalistów i zespoły, więcej na ten temat na stronie www.festiwalciechowskiego.pl w linku konkurs. - mówi Józef Golicki, organizator imprezy.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +2

  _gość

  21.05.2021, 12:18

  festiwal za 4% zrzutki?

  z 60.000 zebrano 2 691 Bardzo wymowna kwota. Może w końcu zrozumiecie, że wszyscy mają to w dupie, a imprezę robicie wyłącznie dla siebie.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx5.xx9 
 • -3

  *_gość_gość

  21.05.2021, 12:49

  Bardo wymowny wpis....

  jak na dupka przystało.Na jakiej podstawie wypowiadasz sie "za wszystkich".Dla wszystkich to sa podatki i miejsce na cmentarzu,reszta jest dla "niewszystkich".Nie lubisz,nie popierasz,ok twoja sprawa ,ale odp.....l sie od innych.

  Cytuj
  IP: 95.51.xx9.xx3 
 • ..._gość

  23.05.2021, 21:47

  Prawda POLSKA.

  W moim życiu poznałem dużo kobiet agencje towarzyskie i ogłoszenia towarzyskie na przepustce w Wrocławiu poznałem najładniejszą dziewczynę z Wrocławia na imię miała Justyna szczupła brunetka w szpilkach pracowała z koleżanką w lokalu dla dorosłych zawiózł mnie Wrocławski taksówkarz moi mnie zawiózł byłem zakochany kilka lat mam wrażenie że po wojsku byłem śledzony że ludzie chcieli mi zrobić" Polskę" tyle tylko że się bawiłem zastanawiam się czy bawiący się w detektywów śledczych rozwiązali tą łamigłówkę może to było dla nich zatrudne bawiący się w detektywów śledczych tancerze a w szczególności chodzi mi o tancerzy bawiących się w detektywów śledczych czy wiedzą że można się bawić poznać z dziewczynami kobietami nie tylko na dyskotekach czy potańcówkach w remizie strażackiej podpowiedź (można się bawić w agencjach) z wszystkimi kobietami jakie poznałem kiedyś w moim życiu bawiłem się tak to zrozumiałem.

  Odpowiedz
  IP: 31.135.xx2.xx4 
 • ..._gość

  23.05.2021, 22:25

  "Obrońcy czarnej"

  Powtarzam do bawiących się w detektywów śledczych pytających z wszystkimi kobietami się bawiłem powtarzam bawiłem żadnej nie skrzywdziłem najładniejsza dziewczyna z Wrocławia szczupła brunetka w szpilkach miała na imię Justyna dla bawiących się w detektywów śledczych była z Wrocławia a nie z Warszawy czy Honolulu nie jestem kapusiem ale te śledzenia wymyślone przepychanki w kolejkach sklepowych obrońcy czarnej grają mi na nerwach ludzie śledzący itd. pozdrawiam " kolegów" z jednostki wojskowej w Oleśnicy koło Wrocławia ostatnia podpowiedź można poznać dziewczyny kobiety nie tylko na dyskotekach czy potańcówkach w remizie strażackiej można też się bawić poznać dziewczyny kobiety w agencjach towarzyskich tak to zrozumiałem te śledzenia.

  Odpowiedz
  IP: 31.135.xx2.xx4 
 • ..._gość

  23.05.2021, 22:39

  Prawda POLSKA.

  A bawiący się w detektywów śledczych pytających niech się nie martwią o policję z Wrocławia i Ślązaczke we Wrocławiu są bardzo dobre agencje towarzyskie tak to zrozumiałem.

  Odpowiedz
  IP: 31.135.xx2.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.