1,8 mln zł dla Tczewa na cyfryzację

Email, komputer, wiadomość
Tczew - 1,8 mln zł dla Tczewa na cyfryzację
Gmina Miejska Tczew otrzymała dofinansowanie w wysokości blisko 1,8 mln zł z programu "Cyfrowa gmina", realizowanego przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa.

Dofinansowanie wynosi 100% i będzie przeznaczone m.in. na zakup sprzętu IT, oprogramowania, usług chmurowych i szkoleń dla pracowników Urzędu Miejskiego w Tczewie oraz podległych jednostek budżetowych (MOPS, Fabryka Sztuk, CKiS, ZUK, CUW). Zakup sprzętu zostanie przeznaczony do pracy zdalnej w celu zapewnienia ciągłości pracy w przypadku wprowadzenia obostrzeń pandemicznych.

W projekcie minimalna wysokość grantu dla jednej gminy wynosiła 100 000 zł, natomiast maksymalna to 2 000 000 zł.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +3

  ..._gość_gość_gość

  30.11.2021, 19:37

  granty

  szkoda że w dofinansowaniu nie brano pod uwagę placówek szkolnych , one także w przypadku wprowadzenia obostrzeń pandemicznych korzystają z pracy zdalnej :(

  Odpowiedz
  IP: 159.205.xx2.xx3 
 • +2

  Dyro_gość

  01.12.2021, 08:19

  Szkoły mają inne dofinansowanie. Niech tam korzystają (innowacyjne rozwiązania, wypasione sprzęty, drukarki 3d,itd) ponad milion zł. Wszyscy wiemy jakie wybredne, pazerne i egoistyczne są szkoły. Szczególnie lubują się w kupowaniu sprzętu, który można sobie potem używać w domu. I widać tutaj tą pazernosc. Nie dość że dostali ponad milion to jeszcze są się przykleić do kolejnego. Poziom podnieście i jakość nauczania a nie...

  Cytuj
  IP: 185.31.xx5.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.