Policjanci poszukują właściciela skradzionego roweru

Rower (fot. KPP Tczew)
Tczew - Policjanci poszukują właściciela skradzionego roweru

zobacz galerię zdjęć: 1
Tczewscy policjanci odzyskali skradziony rower. Mundurowi ustalili, że do tej kradzieży mogło dojść w połowie marca br. Obecnie funkcjonariusze poszukują właściciela, którego prosimy o kontakt z policjantami z wydziału dochodzeniowo - śledczego.

W Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie czeka na właściciela rower typu damka koloru czarnego. 16 marca br. policjant przyjmujący zawiadomienie o przestępstwie zabezpieczył rower, który najprawdopodobniej został skradziony. Z policyjnych ustaleń wynika, że do kradzieży roweru najprawdopodobniej doszło kilka dni wcześniej na jednej z ulic miasta. Jednoślad nie widnieje w policyjnych systemach jako utracony w wyniku przestępstwa.

- Właściciela roweru prosimy o kontakt z funkcjonariuszami z wydziału dochodzeniowo - śledczego pod numerem telefonu 47 74 28 182. Właściciel przedmiotu może się kontaktować również telefonicznie z oficerem dyżurnym tczewskiej komendy pod numerem 47 74 28 222. Możliwy jest też kontakt mailowy: komenda.tczew@gd.policja.gov.pl - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik KPP Tczew.


Drukuj
Prześlij dalej