Koncertowy weekend w Klubie Muzycznym CKiS Tczew!

(fot. mat. prasowe)
Koncertowy weekend w Klubie Muzycznym CKiS Tczew!
Czy jesteś gotów na niezapomniany koncertowy weekend, który wypełni Twój wieczór muzyką, świetnymi występami i niepowtarzalnym klimatem? Klub Muzyczny CKiS Tczew ma dla Ciebie coś wyjątkowego! W dniach 15-16 września 2023 roku zaprasza na dwa niezwykłe koncerty, które dostarczą niezapomnianych emocji i muzycznych doznań.

REGGAESIDE - PIĄTEK, 15 WRZEŚNIA 2023, GODZ. 20:00 / BILETY: 30 ZŁ DOSTĘPNE W KASIE (RÓWNIEŻ GODZINĘ PRZED KONCERTEM) ORAZ NA CKIS.INTERTICKET.PL
Rozpocznijmy nasz koncertowy weekend od prawdziwej uczty! 15 września o godzinie 20:00 na scenie Klubu Muzycznego CKiS Tczew pojawi się zespół REGGAESIDE. Chłopaki z zespołu są przebojowi i charyzmatyczni! Są głodni wrażeń. A Wy?

Koncert to bankiet, podczas którego, na scenie, czyli stole pełnym przysmaków i muzycznych kąsków podaje się najwykwintniejsze, najbardziej wyselekcjonowane dania. Aperitif to talent i pasja, które wzbudzają apetyt na więcej. Przystawka - pierwsze dźwięki instrumentów, to tylko wstęp do prawdziwej fety. Za chwilę będzie można najeść się do syta! Gotowi na prawdziwą, muzyczną ucztę?

8 talentów, szeroki wachlarz gatunków muzycznych, spontaniczność, energia oraz znakomity kontakt z publicznością. To wszystko serwujemy podczas niezapomnianej fiesty dla zmysłów - niepowtarzalnych i wartych przeżycia koncertów zespołu Reggeaside. A co na deser? Oczywiście wspaniałe wspomnienia!

POSŁUCHAJ:BLUE MONDAY I KALINA KORTAS - SOBOTA, 16 WRZEŚNIA 2023, GODZ. 20:00 / BILETY: 20 ZŁ DOSTĘPNE W KASIE (RÓWNIEŻ GODZINĘ PRZED KONCERTEM) ORAZ NA CKIS.INTERTICKET.PL

Tego wieczoru na scenie wystąpią młodzi artyści - Blue Monday i Kalina Kortas. Blue Monday to początkujący zespół grający alternatywnego rocka. W skład zespołu wchodzą: wokal - Amelia Niezgoda, Bas - Bartek Troka, Gitara - Patryk Superson, Perkusja - Oliwia Grzenkowska.

Kalina Kortas - na scenie śpiewa od dziecka. Aktywnie działa w Internecie m.in. pokazując swoje piosenki. Można je usłyszeć na wszystkich platformach streamingowych.
Podczas obu tych wydarzeń w Klubie Muzycznym CKiS Tczew czynna będzie kawiarenka ANTRAKT.

Nie przegap okazji, aby wziąć udział w tym koncertowym weekendzie! Bilety są dostępne online i w klubie. To nie tylko doskonała okazja do wysłuchania znakomitej muzyki, ale także okazja do spędzenia czasu w miłym towarzystwie. Przyjdź i poczuj niepowtarzalny klimat Klubu Muzycznego CKiS Tczew. Czekamy na Ciebie!

Drukuj
Prześlij dalej