To już pewne - Szpitale Tczewskie od 1 czerwca przyjmą pacjentów bez COVID-19

Szpitale Tczewskie (fot. tcz.pl)
Tczew - To już pewne - Szpitale Tczewskie od 1 czerwca przyjmą pacjentów bez COVID-19
To już pewne - od 1 czerwca Szpitale Tczewskie będą przyjmować wszystkich pacjentów - nie tylko tych z koronawirusem. Placówka przestaje być szpitalem covidowym.

Już wcześniej informowaliśmy , że jest zgoda na "odmrożenie" szpitala. Nie było jednak pewności co do tego, czy już z pierwszym dniem czerwca szpitalowi uda się przyjąć pierwszych pacjentów bez COVID-19.

- Zostało nam już tylko kilku pacjentów, którzy do końca miesiąca opuszczą placówkę. Od kilku dni prowadzimy już akcję dezynfekcji, zatem od 1 czerwca będziemy mogli normalnie przyjmować wymagających pomocy medycznej. Dotyczy to wszystkich oddziałów - chirurgii, interny, ginekologii i pediatrii - mówi Maciej Bieliński, prezes spółki Szpitale Tczewskie.

Przypomnijmy, Szpitale Tczewskie działają jako placówka covidowa od października ub. roku. W szczycie pandemii placówka była całkowicie obłożona - a na podjeździe stały kolejki karetek czekających na przyjęcie. Obecnie sytuacja epidemiologiczna jest stabilna - a brak "zwykłego" szpitala bardzo utrudnia życie pacjentom - ze złamaną ręką, czy problemami z wyrostkiem trzeba szukać pomocy w Trójmieście, Starogardzie, czy Malborku.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +9

  )) _gość_gość_gość

  27.05.2021, 12:40

  Leczenie

  I jak dalej będą tam leczy starzy wyżeracze stosujący leczenie zachowawcze i patrzący jak ludzie umierają?? Może lepiej podziękować starym nienadajacym się do niczego panom i zatrudnić młodych co im się jeszcze chce ludzi ratować))

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx3 
 • +11

  ..._gość

  27.05.2021, 13:32

  ...

  zawsze prym w dobijaniu wiodli w szpitalu na Paderewskiego :)

  Cytuj
  IP: 188.147.xx1.xx7 
 • +2

  Obywal z PRLu_gość_gość

  27.05.2021, 20:10

  Szpital jest OK!

  Ja byłem tylko w tym szitalu jeden raz, od tamtej wizyty minęło już pół wieku i jestem nadal zadowolony.

  Odpowiedz
  IP: 109.40.xx2.xx0 
 • Sylwia _gość

  27.05.2021, 23:12

  Ja byłam 3 razy operowana w tym szpitalu i zawsze byłam zadowolona a w Gdańsku byłam tylko raz i zostałam tam pozbawiona bycia matką z błędu lekarzy nigdy więcej tam mnie nie zobaczą dla mnie szpital w Tczewie jest najlepszy mniej pacjentów lepsza opieka

  Cytuj
  IP: 79.186.xx9.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.