"Szaleństwo LGBT trzeba zatrzymać". Poseł PiS rozpoczął zbiórkę podpisów pod uchwały dla samorządów

LGBT (fot. tcz.pl)
Tczew - "Szaleństwo LGBT trzeba zatrzymać". Poseł PiS rozpoczął zbiórkę podpisów pod uchwały dla samorządów
Tczewski poseł Prawa i Sprawiedliwości Kazimierz Smoliński rozpoczął akcję zbierania podpisów pod obywatelskie uchwały dotyczące "zatrzymania propagandy LGBT". Parlamentarzysta uważa, że stanowiska potępiające ideologię LGBT, powinny trafić jesienią pod uchwały rad miast i gmin z całego Pomorza.

Wygląda na to, że nie gospodarka, ale kwestie światopoglądowe zdominują kampanię przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi. Na Pomorzu sprawę LGBT podjął tczewski poseł Kazimierz Smoliński:Zapytaliśmy posła do czego konkretnie odnosi się zacytowany "tłit". Okazuje się, że tczewski parlamentarzysta planuje zbiórkę podpisów na całym Pomorzu pod projektami obywatelskich uchwał, które mają trafić pod obrady rad i gmin - m. in. Rady Powiatu Tczewskiego i Rady Miejskiej w Tczewie.


- Zbiórka będzie prowadzona na całym Pomorzu - nie tylko przez działaczy PiS, ale także sympatyków ruchów prorodzinnych. To nasz sprzeciw przeciwko promocji ideologii LGBT i gender, które są sprzeczne z wartościami chrześcijańskimi. Dzięki takiemu stanowisku mamy nadzieję, że uda się zatrzymać ten niebezpieczny trend z Zachodu. - dodaje K. Smoliński - Na Pomorzu ta akcja jest potrzebna - wystarczy spojrzeć na Gdańsk, który już przyjął program edukacyjny "Zdrowe love".

Poseł podkreśla, że inicjatorzy akcji chcą zebrać jak najwięcej podpisów, dlatego zbiórka potrwa przez najbliższe tygodnie, tak by projekty uchwał trafiły do rad miast i gmin w październiku bądź listopadzie.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (124)
dodaj komentarz

 • +116

  Gość_gość

  20.08.2019, 11:16

  Obrzydliwa akcja posła z Tczewa :/ Tak to jest jak z przykazu partyjnego przestaje się zajmować obiecankami (np. w sprawie Mostu Tczewskiego), a zaczyna zajmować Westerplatte i teraz rzekomą "ideologią" LGBT. NIE ma czegoś takiego jak ideologia LGBT. Tak samo jak nie ma ideologii równości płci czy ras. Są za to ludzie różnych ras, ludzie różnych płci, ludzie LGBT. Przypadki przegięć autorstwa osób LGBT np. w postaci obrażania symboli religijnych zasługują na potępienie, ale są to przypadki sporadyczne, które prawica lubi poprzez TVP nagłaśniać i sprawiać wrażenie, że każdy ze środowiska LGBT tak się zachowuje. Przegięcia są po każdej stronie, i po prawej i po lewej. Nie znaczy to jednak, że teraz przez te kilka sporadycznych przypadków nagłośnionych przez propagandę, należy napiętnować wszystkie pozostałe osoby. Na mojej tczewskiej ziemi nie ma miejsca na nienawiść i propagandę anty-LGBT. Mam nadzieję, że radni miejscy z Tczewa i innych miast Pomorza wyśmieją pomysł posła i odrzucą ten absurdalny wniosek sprzeczny z chrześcijaństwem, na które powołuje się poseł. Ten pomysł zakłada dyskryminację pewnej grupy ludzi! Panie pośle, proszę podczas kampanii wyborczej zająć się obiecanym Mostem Tczewskim i innymi sensownymi sprawami, a nie słuchać bzdurnych przykazów partyjnych i siać nienawiść...

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx9.xx2 
 • +3

  on_gość

  20.08.2019, 11:39

  .

  Oczywiście że to ideologia. Do niedawna homoseksualizm był naukowo uznawany za chorobę psychiczną. Teraz jest nie tyle tolerowany, co promowany zwłaszcza wśród najmłodszych. Podobno pokazywanie takich osób w dobrym świetle nie wpływa na dzieci, dlaczego zatem nie można w telewizji pokazywać spożywania alkoholu, ani palenia papierosów? Jeżeli homoseksualizm jest normalny, to dlaczego zoofilia i pedofilia nie są? Dlaczego ktoś kto uważa się za Napoleona trafia do wariatkowa, a chłop który uważa się za kobietę jest wspierany w swoich urojeniach? Dlatego, że to ideologia.

  Cytuj
  IP: 109.207.xx5.xx1 
  +79

  mieczyslaw

  20.08.2019, 12:00

  Po co to wszystko?

  Jakoś tak już jest, że posłowie Prawa i Sprawiedliwości lubią ludziom zaglądać pod kołdrę. Czy to dlatego, że nie mają swojego życia, czy też może dlatego, że wypierają swoje prawdziwe pragnienia i narzucają innym swój chory i nieprawdziwy światopogląd? W końcu na posła Kuchcińskiego padło podejrzenie o seks z nieletnimi, poseł Pięta zostawił żonę z dziećmi dla innej kobiety obiecując jej wszystko, byle tylko urodziła mu syna, prezes Kurski to rozwodnik, bratanica prezesa PiS po kilku rozwodach i ustalaniu ojcostwa, księża z oskarżeniami o pedofilię kryci przez prokuraturę Ziobry. Można by jeszcze długo wymieniać. Naprawdę ci ludzie mają prawo, jakiekolwiek mówić innym jak żyć? Nie powinni sami zacząć od siebie?! A przeciętny Polak da się tej manipulacji uwieść i uwierzy, że to wina Żydów, UE i LGBT, bo tak chce rządowa propaganda.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
  -25

  song_gość

  20.08.2019, 12:03

  To celowy zabieg aby Polacy myśleli, że homoseksualizm to powszechne i normalne zjawisko a aktywiści LGBT są najbardziej prześladowaną grupą społeczną w naszym kraju. A tymczasem w trakcie "parad równości" doszło m.in. do profanacji wizerunków Matki Bożej i św. Jana Pawła II. To już standard w wydarzeniach organizowanych przez lobby LGBT. Skala bluźnierstw i profanacji wzmaga się z każdą "paradą". Gdy w Płocku aktywiści LGBT mówili o potrzebie "tolerancji" znieważając jednocześnie katolików, kilkaset kilometrów dalej, w Poznaniu, ich kolega podrzynał gardło kukle z wizerunkiem arcybiskupa Jędraszewskiego, ku uciesze zgromadzonej publiczności.

  Cytuj
  IP: 78.31.xx6.xx9 
  +36

  Dikembe_Mutombo_gość_gość

  20.08.2019, 12:15

  do on_gościa

  Zanim zaczniesz coś pisać z dziedziny seksuologii sprawdź definicję pojęć, których używasz. Pedofilia i zoofilia są preferencjami (dewiacjami), natomiast homoseksualizm jest orientacją. Orientacja i preferancja nie są pojęciami równoważnymi. Poza tym można być heteroseksualnym pedofilem, jak ksiądz z filmu Sakielskich, który lubił dziewczynki przyjmowane do I komunii.

  Cytuj
  IP: 95.48.xx2.xx5 
  -34

  Bareja_gość

  20.08.2019, 12:19

  Miś

  portal tcz. propaguje LGBT i Gender. Klikam minus (-1) a pokazuje się plus (+5). Masakra. Panie pośle nioech Pan zajmie się również portalem tcz.pl oraz TV Tetka. Tam dopiero kwitnie propaganda obozu samorządowego (ochrona klakierów, lokalnych układów i sfer wpływów sięgających czasy PRL).

  Cytuj
  IP: 195.191.xx0.xx2 
  +13

  ja_gość

  20.08.2019, 13:44

  "Do niedawna homoseksualizm był naukowo uznawany za chorobę psychiczną." Żaden argument w średniowieczu chorych psychicznie traktowano jak czarownice i palono na stosie

  Cytuj
  IP: 195.117.xx5.xx7 
  +26

  Nie suweren_gość

  20.08.2019, 13:47

  Jestem ciekaw na ile jest to samodzielny pomysł naszego reprezentanta w Sejmie, a na ile przykaz z Nowogrodzkiej i najważniejszej osoby w państwie.

  Cytuj
  IP: 195.191.xx1.xx8 
  -6

  Kolo_gość_gość

  20.08.2019, 19:57

  Ale bredzisz.

  Cytuj
  IP: 83.21.xx1.xx9 
  +4

  Center_gość

  20.08.2019, 22:12

  ....te kilka sporadycznych wypadków.....na jakim ty świecie żyjesz chłopie ,co roku na świecie ginie 100000 chrześcijan w you tubie,FB,można obrażać katolików ale jak już coś sië powie na dewiantów którzy robią zamieszanie w głowach młodych ludzi to już homofobia i kasacja kont, cały ten chaos ma jeden cel a mianowicie rozbicie tradycyjnego modelu rodziny,nie udało sië marksistom to próbuje się gender i demoralizacją,

  Cytuj
  IP: 178.235.xx8.xx3 
  +13

  Magdziarz_gość

  20.08.2019, 22:57

  patologie

  A co z LGFT panie Smoliński? I co z tczewską patologią? Ich pan popiera? Żyją po chrześcijańsku niszcząc mienie publiczne, robiąc zadymy i handlując narkotykami? Oni są prawilni i dostąpią łask żydowskich...

  Cytuj
  IP: 109.197.xx2.xx4 
  -3

  on_gość

  21.08.2019, 08:38

  .

  "Zanim zaczniesz coś pisać z dziedziny seksuologii sprawdź definicję pojęć, których używasz. Pedofilia i zoofilia są preferencjami (dewiacjami), natomiast homoseksualizm jest orientacją. Orientacja i preferancja nie są pojęciami równoważnymi. Poza tym można być heteroseksualnym pedofilem, jak ksiądz z filmu Sakielskich, który lubił dziewczynki przyjmowane do I komunii."

  Orientacja/dewiacja ta nazwa ma takie podłoże naukowe jak to że wg. prawa ślimak to ryba, marchew owoc, a banan zbyt prosty to nie banan.

  Cytuj
  IP: 109.207.xx5.xx1 
  +2

  OBSERWATOR_gość_gość_gość_gość

  21.08.2019, 10:21

  lgbt

  drogi autorze tego komentarza , jeśli włodarze miast -Warszawa, Gdańsk, Płock, Białystok itd popierają tego typu zachowania to nie są sporadyczne przypadki ! Całe lata ludzie z tych środowisk żyli sobie spokojnie i bezpiecznie do czasu kiedy to dali się pięknie wplątać w brudną politykę ( niestety winę TUTAJ PONOSI OPOZYCJA) DLACZEGO LUDZIE MYŚLĄCY I ODPOWIEDZIALNI ZE ŚRODOWISK LGBT OFICJALNIE WSZEM I WOBEC NIE POTĘPIAJĄ TYCH TWOIM ZDANIEM ( mam inne zdanie - proszę przejrzyj internet ) ,,SPORADYCZNYCH ZACHOWAŃ". TRZEBA STANOWCZO POWIEDZIEĆ STOP - NIECH SOBIE ONI SPOKOJNIE ŻYJĄ W SWOICH ŚRODOWISKACH A NIE W TEN SPOSÓB I TAKIMI METODAMI WCHODZĄ W RÓŻNE SFERY ŻYCIA. TYLKO NAIWNIACY NIE WIDZĄ ŻE SĄ ONI WYKORZYSTYWANI I PIĘKNIE STEROWANI PRZEZ POLITYKÓW - ŻAL NA NICH PATRZEĆ A TY TAKŻE PISZĄC TEN KOMENTARZ WIDAĆ JESTEŚ PRZESIĄKNIĘTA NIENAWIŚCIĄ .

  Cytuj
  IP: 79.188.xx3.xx5 
  -2

  xxx_gość

  22.08.2019, 10:42

  Na mojej tczewskiej ziemi nie ma miejsca na nienawiść i propagandę anty-LGBT ! a to ciekawe bo na MOJEJ ZIEMI TCZEWSKIEJ JEST NIENAWIŚĆ WOBEC TAK NOWOCZESNEJ PROPAGADNY LGBT Z ZACHODU KTORA CHCE MI WMÓWIĆ ŻE ISTNIEJE 666 plci I NIE MAM NIC ZŁEGO W TAKICH SCHORZENIACH PSYCHICZNYCH !

  Cytuj
  IP: 83.23.xx6.xx5 
  -2

  Alex_gość

  25.08.2019, 11:30

  dewiacja

  Skala dewiacji jest przerażająca, ilość plusów wskazuje jaki jest trend. Most należy do władz samorządowych i pretensje należy kierować do Marszałka województwa . Pomorskie z władzą PO to fatalny stan dróg lokalnych i powiatowych.

  Cytuj
  IP: 37.30.xx5.xx9 
 • -51

  song_gość

  20.08.2019, 11:25

  Po co ten kabaret, macie większość w sejmie , więc tęczową ideologiczną zarazę możecie zdusić w zarodku , potraficie przepychać ustawy w krótkim czasie więc i teraz nie drażnijcie swoich wyborców tylko szybko działajcie bo tu nie ma nad czym się zastanawiać i tracić czas na zbieranie podpisów bo nie oglądniemy się a będziemy mieć w szkołach tęczowych deprewatorów - latarników.

  Odpowiedz
  IP: 78.31.xx6.xx9 
 • +22

  Patriota niezależny_gość_gość__gość

  20.08.2019, 19:45

  Urojenia !?

  Pan kazał i dał kolejną szansę , ze stocznią niewypał , start na prezydenta Gdańska - niskie poparcie i unik , Westerplatte nie zdobyte przez posła !! Chluba posła most nad Wisłą - jak PiS dojdzie do władzy !!!? ( pośle Smoliński zrób sobie zdjęcie w otoczeniu tczewskich działaczy na tle sukcesu i prześlij do prezesa i tvp !!! Czy znajdą się wyborcy by oddać głos na posła Smolińskiego ??? Chyba jest szansa jak wygłosi z ambony jak Czarnecjki ???!

  Cytuj
  IP: 188.146.xx2.xx5 
  -5

  Miet_gość

  20.08.2019, 23:16

  Song popieram w 100 procentach trafiłeś w sedno tak jak w 1920 odpadliśmy czerwoną zarazę tak teraz trzeba się zabierać do walki z tymi co uważają że ich zboczenia są czymś normalnym Nigdy!

  Cytuj
  IP: 178.235.xx8.xx3 
 • +4

  Szalony_gość

  20.08.2019, 11:31

  Szkoda mi tego posła

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx2.xxx 
 • +57

  Mlody_gość

  20.08.2019, 11:33

  W tym kraju, jak w Ameryce. Zbliżają się wybory więc trzeba znaleźć wroga i wmawiać ludziom, że się z nim walczy - i tylko oni jedyni zbawią świat. Żal Kto i po co w ogóle wymyślił, że jest to jakaś ideologia. Było jest i będzie, żadna ustawa i rozporządzenie tego nie zmieni, wręcz przeciwnie tylko wkurzy ludzi, którzy jeszcze bardziej będą walczyć o swoje prawa.

  Odpowiedz
  IP: 145.237.xxx.xx0 
 • +10

  Patriota niezależny_gość_gość__gość

  20.08.2019, 20:50

  Ustawa 447

  Pośle Smoliński , Trump podpisał Ustawę 447 - 88 senatorów USA wysłało list do pańskiego rządu o zwrot mienia i rekompensaty za pozostawione mienie żydowskie , a pan z tematem zastępczym !! Amerykanie nie odpuszczą i co pan zrobi , zwróci się do Niemców jak w kwestii mostu nad Wisłą !!!Czy Węgrzy byli sojusznikami Polski w czasie drugiej wojny światowej - jak twierdzi Morawiecki Mateusz ????+

  Cytuj
  IP: 188.146.xx2.xx5 
  -11

  Rt_gość

  20.08.2019, 22:47

  Ale oni nie chcą nas zbawić tylko ochronić jest to naturalny odruch i chwała im za to.lgbt Jest to bardzo niebezpieczna ideologia małej ale bardzo bogatej i wpływowej grupy osób szkoda że wasz idol Sakielski nie nakręci filmu o środowisku aktorów,nauczycieli i tym podobnym środowisku zresztą wy o tym wszystkim wiecie i dla was to normalne ,.bez krępacji

  Cytuj
  IP: 178.235.xx8.xx3 
 • PIOTR 1_gość

  20.08.2019, 11:39

  Co za manipulacja naciskam czerwony wyskakuje zielony czy tutaj też LGBT cenzuruje.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx8.xx6 
 • +4

  polAK_gość

  20.08.2019, 11:41

  MOIM ZDANIEM

  nie lubię tych LGBT, jako do ludzi nic do nich nie mam , ale co mnie obchodzi jak ktoś komuś wkłada w odbyt penisa. Każdy niech się parzy w domu po cichu jak to lubi. Ta propaganda tęczowa jest po to aby skłócać Polaków. Za tymi akcjami stoją pejsy. Też to jest po to aby odwracać uwagę od ważnych spraw . Dlaczego jedni i drudzy nie protestują i nie domagają się Unijnych zarobków w Kraju. Dlaczego mamy wciąż pracować a te psie pieniądze. Tylko proszĘ nie pisać TRZEBA BYŁO SIĘ UCZYĆ. Dymają nas od lat wszyscy politycy , jako naród jesteśmy zwiedzeni zarówno przez polityków jak i te wszystkie duchowe miernoty, księży, pastorów, dozorców, popów . Niech te przerobione LGBT zamkną się w domach i tam sobie robią dobrze, ale o ULIC PRECZ ZE ZBOCZENIAMI.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx1 
 • -27

  sabina_gość_gość

  20.08.2019, 11:51

  O to chodzi, że LGBT CHCE WEJŚĆ ze swoimi zboczeniami do szkół, aby pokazywać np. MASTURBACJĘ. Więc to już nie jest sprawa czterech ścian, a deprawacji naszych dzieci. STOP! Homoseksualizm to choroba do niedawna uznawana z taką przez WHO. Lobby homoseksualistów odsunęło ten zapis. Ale to i tak chore psychiki. .

  Cytuj
  IP: 83.23.xx1.xx8 
  +32

  Dikembe_Mutombo_gość_gość

  20.08.2019, 12:20

  sabinko

  Jakbyś wrzuciła w posta źródło tych informacji o pokazywaniu masturbacji w szkołach to byłbym wdzięczny. Chyba, że słyszałaś od Prezesa, to dziękuje za takie źródło. Polecam lekturę tych "niesławnych" Standardów WHO. Może je przeczytajcie zanim będziecie pisać takie bzdury jak wyżej tnij.tcz.pl/?u=90847f

  Cytuj
  IP: 95.48.xx2.xx5 
 • -42

  Olabora_gość

  20.08.2019, 11:49

  Wkoncu ktos wzial to w swoje rece. Chce byc pierwsza ktora sie podpisze przeciwko tym chorym idea.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx2.xx6 
 • +17

  day_gość

  20.08.2019, 11:52

  czytaj to

  uwaga daily reminder, że (((oni))) chcą abyście się skłócali LGBT to temat zastępczy

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx3.xx2 
 • +69

  mieczyslaw

  20.08.2019, 11:52

  Do pana posła Smolińskiego

  Panie pośle Smoliński, proszę zająć się mostem, wspieraniem regionu, Pomorza, Żuław, Kociewia, Kaszub. Sprawami ważnymi dla ludzi, a nie realizacją poleceń z Nowogrodzkiej. Pańska działalność jest żenująca. Czy naprawdę do takiej pracy został Pan oddelegowany przez swoich wyborców? Czy wszelkie przywileje, diety, wynagrodzenia i immunitet są konieczne posłowi na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, by zajmować się dzieleniem i prześladowaniem grup społecznych?

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -26

  car_gość

  20.08.2019, 18:16

  Mieciu przestań walić farmazony , gdyby nie PIS , zarazę LGBT mielibyśmy na każdym kroku , jak byś do takich krzyknął którzy dajmy na to całują się na ulicy : wstydźcie się! albo powiedział :to niej jest normalne! to byś pewnie do ciupy trafił albo co najmniej proces sądowy, do tej pory homoseksualiści żyli sobie cicho i spokojnie do momentu kiedy pojawiła się IDEOLOGIA LGBT,

  Cytuj
  IP: 78.31.xx6.xx9 
 • +23

  Gos 112_gość

  20.08.2019, 11:58

  LGBT

  Pierw PIS szczuje przeciw LGBT nastawia ludzi przeciw ludziom a teraz chce to złagodzić bo co, wybory idą. Są zalosni.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx0.xx7 
 • +24

  Patriota niezależny_gość_gość__gość

  20.08.2019, 20:58

  Mieszane uczucia !!

  A co poseł Smoliński zrobił w kwestii pedofilii wśród księży i jak pomógł pokrzywdzonym dzieciom !!!#? Pośle Smoliński odwagi , co zrobiłeś w tej kwestii ?????++

  Cytuj
  IP: 188.146.xx2.xx5 
 • +36

  Tczewiak_gość_gość

  20.08.2019, 12:03

  Kukłę Tuska spalili również

  Poseł Smoliński zapomniał dodać że zwolennicy parti pis wcześniej wieszali portrety posłów opozycji

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx6.xx4 
 • +47

  Gabi_gość

  20.08.2019, 12:03

  Co to znaczy: propaganda ideologii LGBT? Nic nie znaczy. Jest wytworem pisowskich speców od marketingu politycznego, którzy wyczuli, że duża część społeczeństwa boi się wszystkiego co inne. Poprzednia kampania pisu opierała się na haśle " wal w uchodźców", a obecna "wal w homoseksualistów". To taka typowa szczujnia typowa dla tej partii. A Smoliński to typowy aparatczyk z nr 6 na liście, wstyd Kazimierzu, wstyd!

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx7.xx9 
 • +38

  Zorientowany_gość_gość

  20.08.2019, 12:05

  :)

  Poseł Smoliński właśnie odpalił protokół "bez posłów z Tczewa".

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx2.xx2 
 • +56

  Dikembe_Mutombo_gość_gość

  20.08.2019, 12:23

  Panie Pośle, może jakaś interwencja poselska w sprawie remontu DK 22 na odcinku Czarlin - Knybawa? Tak Pan się świetnie prezentował na zdjęciach przy podpisywaniu umowy z wykonawcą, a teraz jak roboty leżą, Pan zajmuje się tzw. "tematem zastępczym".

  Odpowiedz
  IP: 95.48.xx2.xx5 
 • +34

  Bibuła_gość

  20.08.2019, 12:25

  Poseł

  A może szalonego posła trzeba zatrzymać?

  Odpowiedz
  IP: 83.18.xx5.xx0 
 • +35

  Piotr_gość

  20.08.2019, 12:33

  Szaleństwo

  Szaleństwo to rozdmuchiwanie tego tematu, zamiast rozwiązywania realnych problemów. Niech ten hipokryta powie konkretnie, kto bardziej krzywdzi dzieci, marsze równości czy zmowa milczenia i ukrywanie prawdziwych pedofili w sutannach w KK.

  Odpowiedz
  IP: 37.30.xx2.xx8 
 • +24

  Ona..._gość

  20.08.2019, 16:19

  ale ...

  ale to nie środowiska LGBT uczynią go posłem, ale grupa zawodowa biegająca w kieckach i skrzętnie ukrywająca pedofilów we własnym środowisku!

  Cytuj
  IP: 37.47.xx1.xx6 
 • +13

  Job_gość_gość_gość

  20.08.2019, 12:37

  ?

  Posła czy osła?

  Odpowiedz
  IP: 41.221.xx9.xx4 
 • +8

  Ona.._gość

  20.08.2019, 16:17

  gdyby...

  gdyby był osłem, to na pewno nie potrafiłby tak dobrze ustawić własnej rodziny!

  Cytuj
  IP: 37.47.xx1.xx6 
 • +55

  Luke_gość

  20.08.2019, 12:39

  Urodziłem się w Tczewie a nie na zachodz

  Urodziłem się w Tczewie, nie na zachodzie. To że jestem gejem to nie mój wybór czy efekt ideologii. Taki się urodziłem. Moi współpracownicy, sąsiedzi, przyjaciele i rodzina wiedzą o tym. To prawda, że nie wszyscy to akceptują ale wszyscy są tolerancyjni. Staram się być dobrym człowiekiem, nie krzywdzić innych, pracuję, płacę podatki, udzielam się społecznie. Uważam za niewłaściwe narzucanie się innym ze swoją seksualnością, zarówno jeśli chodzi o osoby hetero jak i homoseksualne. Również dlatego nie interesuję się tym co moi heteroseksualni znajomi czy przyjaciele robią w łóżku, co lubią - to ich sprawa i inni nie interesują się mną w tej kwestii. To intymna sfera i nie powinna nikogo interesować. Nie rozumiem tego co Pan Smoliński chce zrobić. Jak można tak bardzo nastawiać jednych ludzi przeciw drugim chociaż nic złego nie zrobili? Jeżeli nie ma tu dla mnie miejsca to mam zostać wypędzony? Jestem wierzącym człowiekiem. [Najważniejsze] przykazanie nakazuje miłować bliźniego. Nawet jeśli się nie zgadzasz, że Twój bliźni jest gejem, albo uprawia seks przedmałżeński, ogląda filmy erotyczne (zdecydowanie potępione w Biblii), nie masz prawa nikogo ograbiać z szacunku, nie mówiąc już o jakimkolwiek sposobie okazywania mu wrogości czy przemocy. A do tego prowadzi ta inicjatywa. To Bóg dokonuje osądu, nie Pan Panie Smoliński. To on oceni nasze życie. A Pan może mieć krew na rękach. Przypomnę o brutalnych pobiciach w Białymstoku i poważnych obrażeniach do których doprowadziły. Czy Bóg Panu to wybaczy?

  Odpowiedz
  IP: 37.109.xx3.xx9 
 • -6

  Nosferatu_gość

  20.08.2019, 13:44

  Bardzo ładnie napisane. Jeżeli umiałeś w tak prosty i przystępny sposób wytłumaczyć swoje zainteresowania to proszę wytłumacz mi po co ktoś organizuje jakieś marsze pod tęczowymi flagami?. Po co te manifestacje odmienności? ja na ten przykład jestem facetem który lubi od czasu do czasu puknąć panienkę, wypić piwko (albo pięć), i pojechać sobie w weekend na rybki. Zaznaczam, że też pracuje, płace podatki i nie interesuje mnie co moi bliźni wyczyniają w swoich domach. Myślę że facetów o takich zainteresowaniach jak moje znalazłbym więcej w tym mieście niż ty o swojej orientacji, a mimo to nie tworzymy z tego ideologii, nie zrzeszamy się w żadne kluby, nie organizujemy marszy, i nie próbujemy nikogo na siłę zainteresować naszymi poglądami. Więc po co ludzie z pod tęczowego sztandaru to robią, dając pretekst takim Smolińskim czy Biedroniom do głupiej walki?

  Cytuj
  IP: 84.38.xx0.xx7 
  +9

  Jiri Studeny_gość

  20.08.2019, 13:51

  odp.

  Do połowy się z Panem zgadzam, mam też kilka znajomych którzy są gejami i ich nie osądzam, jesteśmy po prostu znajomymi ale w trakcie rozmowy właśnie ci panowie także nie popierają działania i czyny(profanacje) na marszach LGBT. Dla mnie jest ważne w tekście powyżej, iż jest to najbardziej merytoryczny tekst który przeczytałem nie wylewający się nienawiścią i pogardą dla drugiego człowieka. Pozdrawiam Jiri Studeny

  Cytuj
  IP: 87.205.xx1.xx8 
  +16

  M._gość

  20.08.2019, 15:04

  @Nosferatu to bardzo proste. Jeśli kiedyś przyjdzie Ci do głowy, że z jedną z panienek które "puknąłeś" było Ci na tyle dobrze, że chciałbyś z nią wziąć ślub czy choćby iść po ulicy trzymając się za ręce i "obnosić się" ze swoją heteroseksualnością, nikt nie będzie Ci z tego powodu robił problemów. Parady czy marsze równości to swego rodzaju happening - mogą być przerysowane, ale tak to bywa z manifestacjami. Bywa też tak, że biorą w nich udział różni ludzie, a na kilka tysięcy uczestników media wybiorą dwa przykłady, które są najbardziej kontrowersyjne - bo wtedy jest burza i większa klikalność. Ideą jest zaś pokazanie, że osoby homoseksualne istnieją i domagają się od państwa określonych praw skoro państwo wymaga od nich określonych obowiązków. Bardzo często pada argument o "obnoszeniu się" i "robieniu co się chce w zaciszu sypialni". Ale nie o sypialni tu mowa, bo dwie kobiety czy dwóch mężczyzn, którzy chcą sformalizować swój związek, chcą w istocie podpisać parę urzędowych papierków a nie uprawiać seks na środku ulicy. A jeśli nie oburza Cię chłopak idący za rękę z dziewczyną lub całujący ją podczas spaceru, nie rozumiem dlaczego tego samego nie miałyby robić dwie dziewczyny lub dwóch chłopakow.

  Cytuj
  IP: 165.225.xx8.xx1 

  observeur

  20.08.2019, 18:01

  Wsrod moich znajomych sa i tacy spod L i tacy spod G. Mam zatrzezenia do T bo uważam to za zboczenie ktore powinno sie leczyc a nie przyklejac do jakiegokolwiek zrywu. Facet, który się przebiera za panienkę to zbok z chora głową. Co natomiast mogę powiedziec o reszcie to wszyscy ci zdecydowanie odżegnują się od palenia flag, terroryzmu ideologicznego czy narzucaniu się większosci społeczeństwa. Są zdania, ze tak sam jak w czesci heteroseksualnej znajda się sabotazysci tak samo i u nich ich swiat dzieli się na gejów, pedałow i cioty. I to własnie te pedały i cioty tak głosno skandują na tych marszach. I to sa ich własne słowa, nie wymyslone przez durni, którzy chcą zbić kapitał polityczny na cudzej innosci.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
  +22

  Patriota niezależny_gość_gość__gość

  20.08.2019, 21:03

  Polnische folklore ...

  Pośle Smoliński taką nagonkę organizowali naziści na żydów , czy idzie pan tą samą drogą ????+ Pan nie ma kręgosłupa moralnego !!!!

  Cytuj
  IP: 188.146.xx2.xx5 
  +1

  D_gość

  20.08.2019, 23:26

  Chodzi o to abyście się z gołymi tyłkami nie afiszowali na ulicach żeby was dzieci nie widziały i nie wmawiali ludziom że to normalność i tylko tyle ogólnie szacunek jak do każdego człowieka ale są pewne granice których przekraczać się nie powinno

  Cytuj
  IP: 178.235.xx8.xx3 
  -9

  Matka_gość

  21.08.2019, 09:26

  Kto kogo pobił w Białymstoku prosze źródło.

  Cytuj
  IP: 89.200.xx9.xx1 
  -2

  mieszkaniec_gość_gość_gość

  21.08.2019, 10:49

  lgbt

  Szanuję takie podejście do tematu ale: będąc młodym człowiekiem pobierającym nauki w Trójmieście(( lata 80-te) niejednokrotnie zostawałem zaczepiany na dworcach przez starszych mężczyzn innej orientacji którym zdecydowanie i stanowczo dawałem do zrozumienia że te sprawy mnie nie interesują. Była to dla mnie nie przyjemna i stresująca sytuacja, ale wiedzą że nie są to groźni ludzie tylko nieco inni niech sobie spokojnie żyją.Dziwne bo będąc już żonaty dwukrotnie w obecności żony otrzymałem także telefon od takich osób z propozycją spotkania ale także podszedłem do tego jak poprzednio mając nawet ich numery nie drążyłem tematu- niech sobie spokojnie żyją. W tym miejscu pytam się czy robiłem z tego jakąś aferę !!! Niestety zaszło to daleko za daleko i nie chciałbym aby moje już wnuki teraz kiedy JUŻ WSZYSTKO WOLNO przez to przechodziły ( ja w wieku nastu lat) a one już od szkoły podstawowej ! Czy ktoś tępił i prześladował te środowiska ( nie słyszałem - nawet w kościele) Dały się one ( LGBT) wciągnąć w brudną grę polityczną i niestety politycy to wykorzystujący szybko pójdą dalej a cały niesmak pozostanie na lata na tych środowiskach. Sami eliminujcie i to nam POKAZUJĄC tych skrajnych - liderów waszej ideologii - miejcie tą odwagę !!

  Cytuj
  IP: 79.188.xx3.xx5 
  -6

  zaratustra83

  21.08.2019, 14:34

  Luke_gość ???

  Nie rozumie pan tego co chce zrobić pan Smoliński, to widać po pańskiej wypowiedzi. Gdzie jest mowa o wypędzaniu osób homoseksualnych w temacie dyskusji? Nie ma. To jest coś co Pan sobie dopowiedział nie wiadomo skąd. Mowa jest o walce z agresywnym promowaniem ideologii środowiska LGBT a to z atakowaniem homoseksualistów nie ma zbyt wiele wspólnego.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
  -4

  awe_gość_gość_gość

  21.08.2019, 16:24

  Bardzo mądra wypowiedź. Popieram w całej rozciągłości.

  Cytuj
  IP: 109.207.xx5.xxx 
 • +42

  sorta17@wp.pl_gość

  20.08.2019, 12:50

  Faszyzm, w wydaniu "katolika"

  A myślałem, że faszyzm nie dotrze na Pomorze. A tu Tczewianin, członek katolickiej wspólnoty, wykształcony... nie zna podstaw Katechizmu Kościoła Katolickiego i lansuje faszyzm. Panie Smoliński ! Pomorze to nie Białystok. Może powinien się tam przeprowadzić, albo najlepiej do Moskwy.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx3.xx3 
 • +37

  Tczewiak99_gość

  20.08.2019, 13:02

  Znowu ktoś próbuje zaglądać ludziom do łóżek. Homoseksualizm jest orientacją nie ideologią. Przykre jest to, że Pan poseł jest tak nieszczęśliwy, że zamiast zająć się prawdziwymi problemami skupia uwagę na miłości między kochającymi się ludźmi. Osoby LGBT + nie chcą uczyć waszych dzieci masturbacji, ludzie nie wierzcie TVP, przeczytajcie pierw dokumenty na których temat chcecie się wypowiadać.

  Odpowiedz
  IP: 37.248.xx5.xx2 
 • +6

  Tczewianin _gość_gość_gość

  20.08.2019, 20:03

  Tczewianinem

  TO on chciałby być! To mentalny faszysta, a nspewno inkwizytor.

  Cytuj
  IP: 37.30.xx4.xx3 
 • -24

  EkO_gość

  20.08.2019, 13:12

  Ideologia LGBT+ to droga do dewastacji społecznej.

  Odpowiedz
  IP: 85.198.xx9.xx8 
 • +32

  dick_gość

  20.08.2019, 13:13

  Potępiam ideologię pana Smolińskiego

  Odpowiedz
  IP: 195.191.xx0.xx2 
 • +27

  Gościu_gość

  20.08.2019, 13:17

  pedohomo

  Obłudnicy, jak słyszę o tych waszych wartościach chrześcijańskich, to obrzydzenie mnie ogarnia dla tych wartości. Zajmijcie się pedofilią i homoseksualizmem wśród funkcjonariuszy kościelnych.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx3.xx4 
 • +23

  DS _gość

  20.08.2019, 13:25

  Panie Posle

  Ale już przekazywac kase na kościół, który krzyczy z ambony ze stop LGBT itd itp, to gites tylko, że tam właśnie największy homoseksualizm i dewiacja siedzi :D :). Idz się Pan za przeproszeniem leczyć... serio ... Co ma religia do życia ? NIC !!!!!!!!!! Równie dobrze Sauron z WP może być tym własciwym :D Kwestia wiary ;D :) Chrześcijanie/muzułmanie itd itp co kogo obchodzi w co wierzysz ? ja wierzę w siebie ! Jeden woli cipki inny penisy itd itp. Co ma do tego religia ? DO SZKOŁY WRÓĆ !

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx5.xx7 
 • -21

  gość_gość

  20.08.2019, 13:30

  odp.

  "portal tcz. propaguje LGBT i Gender. Klikam minus (-1) a pokazuje się plus (+5). Masakra. Panie pośle nioech Pan zajmie się również portalem tcz.pl oraz TV Tetka. Tam dopiero kwitnie propaganda obozu samorządowego (ochrona klakierów, lokalnych układów i sfer wpływów sięgających czasy PRL)."

  Ja tak samo klikam ci plusa a dostajesz -7 brawo.

  Odpowiedz
  IP: 87.205.xx1.xx8 
 • +7

  Jan_gość

  20.08.2019, 13:56

  Panowie pierwszy raz w internecie?

  Cytuj
  IP: 165.225.xx4.xx6 
  +14

  Prawda Czasu__gość_gość_gość_g_gość

  20.08.2019, 21:09

  Idz z posłem !

  Idź z posłem do biblioteki i poczytaj historię KK - tam to były orgie !!

  Cytuj
  IP: 188.146.xx2.xx5 
 • +19

  alicja_gość_gość

  20.08.2019, 13:34

  lgbt

  mysle ze pomorzaki pogonia te listy to sie robi smieszne ja bym chciala aby w szkole uswiadamiano dzieci

  Odpowiedz
  IP: 79.186.xx4.xx8 
 • -10

  sss_gość

  20.08.2019, 14:31

  stopHEJT!

  Najpierw niech Twoje dzieci się polskiego nauczą co nie będą pisać jak Ty :)

  Cytuj
  IP: 91.212.xx2.xx0 
 • +21

  Nie suweren_gość

  20.08.2019, 13:38

  Panie Pośle rozumiem, że problemy ze środkami związanymi z przebudową "berlinki" obchodzą Pana mniej niż walka z wyimaginowaną "genderrewolucją". No każdy ma swoje priorytety. "Mądrze zaczynają, a zawżdy na d.... kończą" A. Sapkowski

  Odpowiedz
  IP: 195.191.xx1.xx8 
 • -20

  Marian_gość

  20.08.2019, 13:41

  Nie chcę nikogo obrażać, ale w moim odczuciu młodzież niewieścieje, patrząc na stroje, zachowanie. Jest to wina mediów, tego co pokazują i w dużym stopniu chcą kreować rzeczywistość. Dla mnie homoseksualizm jest chorobą, może źródła i definicje naukowe mówią co innego, ale takie jest moje zdanie. Jest to wbrew naturze, jesteśmy ssakami, i instynkt nakazuje nam szukać "samicy" a nie samca. Każdy normalny facet rozgląda się za kobietami! Kobieta za facetem! Czy inne gatunki ssaków łączą się w pary homoseksualne? Chyba nie...a tak się też zastanawiam...Ci Panowie co lubią innych Panów, tak emanują swoją innością, ale jak ktoś zwróci się do niego : Ty geju, to czuje się obrażony, znam takie przypadki. I jeszcze jedno, skoro oni wychodzą na ulicę, robią marsze, czują się szkalowani, to może Ci, którzy lubią np inaczej zwierzęta też zaraz wyjdą z ukrycia i będą chcieli być tolerowani. Przecież to nic złego. Świat zmierza nie w tym kierunku, w jakim powinien. Oczywiście nikt nie musi się ze mną zgadzać, wypowiedziałem swoje zdanie...Pozdrawiam serdecznie!

  Odpowiedz
  IP: 83.17.xx1.xx0 
 • +19

  Dikembe_Mutombo_gość_gość

  20.08.2019, 14:15

  Mój znajomy rolnik hoduje bydło rogate. Do jego prac zalicza się ejakulacja byka, a następnie inseminacja krowy. Czy w sytuacji, w której lubi swoją pracę, można go nazwać zoofilem???

  Cytuj
  IP: 95.48.xx2.xx5 
 • +4

  As _gość_gość_gość

  20.08.2019, 13:48

  Głupich nie sieją

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx3.xx1 
 • +15

  Tczewianin _gość_gość

  20.08.2019, 14:27

  Kwestia czasu było...

  kiedy ta pisowska m...a zacznie swoje egzorcyzmy!Właśnie zaczął kampanię wyborczą -od ideologii,no bo z gospodarką ,zdrowiem,samorządami,finansami ,już wkrotce będzie wielkie 'BĘC"!

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx3.xxx 
 • -14

  Jakostam_gość

  20.08.2019, 14:31

  Popieram i sam się pod tym podpisze ????

  Odpowiedz
  IP: 188.146.xx6.xx1 
 • -13

  gosc_gość

  20.08.2019, 14:47

  dno :)

  przeciez komentujący tu są nic lepsi.Poseł zbiera podpisy .To chyba dobrowolne ,te pyskówy czy mu wolno zbierac i miec swoje zdanie na temat ruchu kultu fallusa i waginy to dno.Nie chcesz nie podpisuj .Nie chcesz nie głosuj.Na co komu te wasze wojny o nic.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx9.xx5 
 • -6

  Marian_gość

  20.08.2019, 14:49

  "Mój znajomy rolnik hoduje bydło rogate. Do jego prac zalicza się ejakulacja byka, a następnie inseminacja krowy. Czy w sytuacji, w której lubi swoją pracę, można go nazwać zoofilem???"

  Zdecydowanie nie o to mi chodziło...

  Odpowiedz
  IP: 83.17.xx1.xx0 
 • +16

  zaratustra83

  20.08.2019, 14:52

  akcja LGBT

  Temat ważny acz zastępczy a sam pan poseł znany z mielenia ozorem i nie robienia niczego poza tym. Powiedział bym że należy spuścić zasłonę milczenia na tą prowokację ale chyba lepiej spuścić wodę ;)

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +14

  trakin_gość

  20.08.2019, 15:07

  niesmaczenie

  Kaziu przyjacielu dlaczego tak sie spaskudziłeś , bardzo cię lubiłem, byłes wspaniałym kumplem, jakbym wiedział ,że staniesz się takim, nie powiem jakim, spaliśmy w jednym pokoju, to może bym ci wytłumaczył jak być dobrym człowiekiem. Teraz mam wyrzuty sumienia , jak widzę , że wspólnie idziemy do komunii .

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx7 
 • +24

  achhh_gość_gość

  20.08.2019, 15:21

  matko, kto głosował na tego kmiota? Żałosny typ, pochwal się pan smoleński co zrobiłeś dla regionu?

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx6.xx6 
 • +20

  Ona.... _gość

  20.08.2019, 16:03

  co zrobił?

  ...ustawił najbliższą rodzinę tak, że nie będą musieli martwic się o byt przez najbliższe dziesięciolecia. Reszta zaś nieistotna...

  Cytuj
  IP: 37.47.xx1.xx6 
 • +62

  Iwona_Ochocka_gość

  20.08.2019, 15:21

  Panie pośle Kazimierz Smoliński, proponuję odnieść się do gigantycznych afer PiS i dać tczewianom konkrety programowe, a nie bazować na kłamstwach i niewiedzy ludzi! Podburzanie jednych przeciwko drugim to klasyczna strategia PiS! ???? Chcecie mieć monopol na władzę, na wiarę i na dostęp do dusz, a nawet nie wiecie, że katolicyzm ma kilkadziesiąt twarzy... Kościół rzymskokatolicki jest jednym z bardzo wielu, nie JEDYNYM! Teraz LGBT+, za chwilę ateiści, agnostycy, rozwodnicy, rudowłosi i nie wiadomo, kto jeszcze! Single nie, bo prezes by się łapał... Nie ma zgody na to, by deptać Konstytucję RP, bezkarnie szykanować mniejszości i łamać praw człowieka! Wierzę, że ludzi dobrej woli jest więcej! ????????

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx0.xx9 
 • +15

  Ona..._gość

  20.08.2019, 16:01

  Pani refleksyjny komentarz...

  Pani rkomentarz nie znajdzie zrozumienia wśród większej liczby czytelników chociażby z powodu ich niewiedzy oraz nieprzebranych pokładów złej woli. Genetycznie uwarunkowana niechęć do zaspokajania głodu wiedzy, a co za tym idzie brak rozwiniętych narzędzi intelektualnych czyni z nich bezwolną masą głupkowatych potakiwaczy! Pan Smoliński doskonale wie z kim ma do czynienia i korzysta, On musi zadbać o rodzinę za wszelką cenę nawet kosztem ośmieszenia własnej osoby. Proszę popatrzyć na ludzi przemierzających ulice naszego miasta. Zaciśnięte nienawistnie usta, marsowe miny i wrogość wobec wszystkich oraz wszystkiego stała się motorem napędowym kanalii, które wmówiły nieudacznikom, ze są solą tej ziemi. A oni dowartościowani nie czują się w obowiązku do zastanowienia i refleksji ...

  Cytuj
  IP: 37.47.xx1.xx6 
  -7

  widz z boku_gość_gość_gość

  21.08.2019, 11:25

  lgbt

  Iwonka chyba się z choinki urwałaś , jesteś bardzo naładowana agresją i nie do końca wiedzą ( owszem tylko w jedną stronę) gdzie dziecko byłaś jak PO - robiło 4- rozbiór Polski , jeszcze chwila a bylibyśmy niewolnikami we własnym kraju -proszę zobacz ile za bezcen sprzedano majątku narodowego obcemu kapitałowi , ceny zakupu gazu najwyższe w Europie. Jestem za prawem ale równym dla wszystkich - Adamowiczowie, Karnowscy , sędziowie kradnący itd , itp - nad ludzie -ponad prawem. Iwonko niestety część ludzi tak jak Ty przepełnionych nienawiścią straszy społeczeństwo ( zaraz po wyborach miała być nędza i bieda w kraju ) a zapytałem się zwykłych ludzi , czy im się żyje przez ostatnie cztery lata gorzej-odp. NIE JEST LEPIEJ. Miliardy złotych skradzione państwu( nam) - skoro dla ciebie jest OK to już wiem kto pisze te pełne tolerancji i miłości komentarze. Każdy kraj ma jakąś swoją mafię ale w Polsce mafia rządziła krajem - proszę trochę obiektywizmu !!!

  Cytuj
  IP: 79.188.xx3.xx5 
  -5

  gość_gość

  21.08.2019, 14:00

  Iwona Ochocka

  Osoby takie jak Pani powinni też składać oświadczenia majątkowe skoro tak chętnie sięgają po subwencje państwowe. Może się trochę pomniejszyło, dlatego tyle krzyku.

  Cytuj
  IP: 87.205.xx1.xx8 
 • -24

  q1_gość

  20.08.2019, 15:31

  pederasty i czerwona zaraza

  widac w TCZEWIE jest tylu zbokow ze glowe urwie

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx3.xx9 
 • +8

  Gośc_gość_gość_gość_gość_gość

  20.08.2019, 21:23

  Odsunąć od koryta !!!

  Smolińskiego należy odsunąć od koryta !! Prezes już to robi , był v- ce ministrem i został odsunięty , na listach ostatnie pozycje !! Kacper Płażyński druga lokata , autorytet topnieje - elektorat zamrozi i rok do emerytury !!! Szacunek utracony i pewnie wyjazd do Hiszpanii ????!

  Cytuj
  IP: 188.146.xx2.xx5 
 • +20

  Mundek _gość

  20.08.2019, 15:32

  Żal mi Pana panie pośle , proszę się zająć sprawami do których został Pan powołany , a nie sianiem nienawiści do drugiego człowieka . Wypada mieć nadzieję że wybory to zweryfikują i odsuną od władzy ludzi , którzy nie mając nic do powiedzenia ślizgają się na swoich obłędnych teoriach .

  Odpowiedz
  IP: 46.134.xx8.xx2 
 • +13

  Ona..._gość

  20.08.2019, 15:40

  czytając ...

  czytając co poniektóre komentarze można by pomyśleć, że nasz tczewski kieszonkowy "bohater" narodowy jest zwykłym głupcem. Prawda jest zgoła inna. On doskonale wie czym jest Deklaracja LGBT i na czy miałoby polegać edukowanie dzieci i młodzieży. Musi jednak iść na kompromis! Kosztem szacunku do własnej osoby musi spełniać oczekiwania nie tyle kolegów partyjnych, co kleru katolickiego gwarantującego nie tylko wystarczająca liczbę głosów, ale miejsce na liście wyborczej w ogóle. Jakikolwiek konflikt zagraża nie tylko jemu osobiście, ale także członków najbliższej rodziny doskonale poustawianej w spółkach skarbu państwa! To jest większą troską, niż jakieś kompromitowanie siebie samego... I pomyśleć tylko, że wystarczyło udokumentowanie 8 dni internowania w ZK Kwidzyn, aby zrobić taką karierę. A pomykanie ramie w ramie z prokuratorem PRL jest tylko drobnym kosztem....

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx1.xx6 
 • -3

  pat_gość

  20.08.2019, 16:38

  LGBT

  Jeśli chodzi o LGBT polecam na YOU TUBE filmik Tomasza Wróblewskiego" O co ta wojna? LGBT" ,z cyklu "wolność w remoncie".Ideologia LGBT w pigułce!!!!!!

  Odpowiedz
  IP: 83.21.xx9.xx5 
 • -20

  Fresh_gość

  20.08.2019, 16:55

  Czytać się nie chce tej tczewskiej .....

  Jedziecie po tym Smolińskim jak po łysej kobyle. Ciekaw jestem tylko ilu z was chciałoby doczekać momentu jak wasz syn przyjdzie do domu za rączkę innym facet i polecą w ślinę. A potem powiedzą mamo, tato żenię się. Pobłogosław ojcze :) Z pewnością każdy z was o tym marzy. Stop dewiacjom

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx8 
 • +19

  Ona...._gość

  20.08.2019, 17:15

  rodzinie...

  rodzinie Kaczyńskich to nie przeszkadzało pomimo, iż ich syn wówczas nie mógł zawrzeć legalnie związku małżeńskiego ze swoim partnerem. Obecnie jego frustracja odbija się nam wszystkim czkawką bez względu na orientację polityczną!

  Cytuj
  IP: 37.47.xx1.xx6 
 • -12

  snake_gość_gość_gość

  20.08.2019, 17:16

  LGBT

  Czytając te prawie wszystkie opinie jestem w szoku,okazuje się że większość toleruje lub popiera doktrynę światowej organizacji zdrowia (WHO) czyli dogmat LGBT.Sami na siebie wydajecie wyrok za jakiś czas okaże się że normalni ludzie czyli kobieta i mężczyzna będą w mniejszości a wasze dzieci będą na każdym kroku się masturbowali bo tak im każą tak zwani latarnicy w szkołach.przedszkolach.Ludzie poczytajcie cały dokument WHO i wtedy popierajcie lub nie cała TĄ LGBT+....bo na tą chwile posiadacie ciemnogród!Możecie po mnie smarować jak chcecie ale taka jest prawda.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx7.xx4 
 • -1

  pyton_gość

  20.08.2019, 17:43

  snake sssssssss

  p...laj

  Cytuj
  IP: 5.173.xxx.xx1 
  +5

  Ona..._gość

  20.08.2019, 17:53

  nikt..

  nikt nie będzie "smarował" po panu chociażby z powodu grzecznego opuszczenia kurtyny nad niepoprawnie, w języku ojczystym, napisanego postu! Czy można oburzać się nad ignorantami niedbającymi o formę przekazu, a jednocześnie nawołującymi do popierania kretynizmów wymyślanych na potrzebę kampanii wyborczej? Nie należy zbyt wysoko zawieszać poprzeczki poprzez podejmowanie dyskusji, ponieważ to habilituje nieuków....

  Cytuj
  IP: 37.47.xx1.xx6 
 • -4

  snake_gość_gość_gość_gość

  20.08.2019, 17:31

  haha

  Czytając te prawie wszystkie opinie jestem w szoku,okazuje się że większość toleruje lub popiera doktrynę światowej organizacji zdrowia (WHO) czyli dogmat LGBT.Sami na siebie wydajecie wyrok za jakiś czas okaże się że normalni ludzie czyli kobieta i mężczyzna będą w mniejszości a wasze dzieci będą na każdym kroku się masturbowali bo tak im każą tak zwani latarnicy w szkołach.przedszkolach.Ludzie poczytajcie cały dokument WHO i wtedy popierajcie lub nie cała TĄ LGBT+....bo na tą chwile posiadacie ciemnogród!Możecie po mnie smarować jak chcecie ale taka jest prawda.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx7.xx4 
 • -3

  plus_gość

  20.08.2019, 18:25

  z kilku miejsc próbowałem cię zaplusować : ale nie da rady , w Tęczewie to trudne :)

  Cytuj
  IP: 78.31.xx6.xx9 
 • +14

  ja-mieszkaniec_gość_gość

  20.08.2019, 17:53

  Panie pośle, niech pan nie wjeżdża do sejmu ślizgając się po podpisach.Był pan w komisji VAT i co i nic. A co do problemu - to jest tak akcja rodzi reakcję , zaczęliście się czepiać LGBT, to onui w odpowiedzi zorganizowali akcję , to wy kontrakcje i spirala się nakręca. Co do roli kościoła , to moim zdaniem powinien wykładać prawdy wiary , a nie mieszać się do polityki i zaglądać tam gdzie nie powinien .Jest to jednak wygodna postawa dla ukrycia własnych grzechów w sprawie pedofilii

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx7.xx5 
 • +4

  Tczew/Polska_gość

  20.08.2019, 18:01

  paranoja

  Super portal klikasz minus dostajesz plus i na odwrót.......widzę że z Tcz.pl jest coś nie tak!

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx7.xx4 
 • +19

  Wiki_gość_gość

  20.08.2019, 18:18

  Losie, co się dzieje z ludźmi, nienawiść, brak tolerancji... Mam 60 lat i pamiętam wiele partii politycznych, ale to co przedstawia sobą PiS to wstyd dla Polski. Oni są jak zachipnotyzowani, wszyscy mówią językiem nienawiści, szanują tylko tych, którzy myślą jak oni... Zróbmy coś z tym wreszcie, nie pozwólmy na kolejną kadencję tych nieludzkich rządów!

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx8.xx4 
 • -7

  sol_gość

  20.08.2019, 18:29

  a podaj chociaż jeden przykład Wiki !?

  Cytuj
  IP: 78.31.xx6.xx9 
 • -11

  przeciętny_gość

  20.08.2019, 18:31

  FUJ

  No wreszcie ktoś pogoni zboków ! BRAWO !

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xx0 
 • -15

  xxx_gość

  20.08.2019, 18:31

  wydalić wszystkich z lgbt na Białoruś !!!!!!!!!

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx6.xx5 
 • +20

  Gościu_gość

  20.08.2019, 18:42

  Smoliński, jak jesteś taki sprawiedliwy i uczciwy, to powiedz o bożych pedofilach w sukienkach. O zboczeńcach kościelnych ucichło, i zamiatane jest pod dywan.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx3.xx4 
 • +21

  zet_gość_gość_gość

  20.08.2019, 18:42

  Próba odwrócenia uwagi od patologii w Polskim KK.

  Odpowiedz
  IP: 77.103.xx8.xx0 
 • +7

  Wiki_gość_gość

  20.08.2019, 23:25

  Oj tak, w samo sedno...!

  Cytuj
  IP: 109.207.xx9.xx5 
 • -5

  logiczny_gość

  20.08.2019, 18:48

  potwierdzam gierki Tcz.pl

  "portal tcz. propaguje LGBT i Gender. Klikam minus (-1) a pokazuje się plus (+5). Masakra. Panie pośle nioech Pan zajmie się również portalem tcz.pl oraz TV Tetka. Tam dopiero kwitnie propaganda obozu samorządowego (ochrona klakierów, lokalnych układów i sfer wpływów sięgających czasy PRL)."

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx2.xx9 
 • -9

  Mistrz patelni złota wara_gość

  20.08.2019, 19:06

  Normalni nienormalni!

  Kobieta i mężczyzna anatomicznie są tak zbudowani żeby współżyć seksualnie ,więc to norma.Współżycie ludzi tej samej płci niestety normą nie jest, bo to zboczenie,choroba,dziwactwo czy wybryk natury itd.Więc nie powinno być zgody na propagowanie ,czy reklamowanie nienormalności.Proste, element kobiety pasuje do elementu mężczyzny .Trzeba szanować człowieka ZAWSZE, nawet gdy jest nie normalny tzn gdy jest .geyem ,lesbijką biseksem,chorym z zespołem Downa, psychicznie chorym itd. Ale nie pozwólmy na reklamowanie nienormalności bo to jest nie normalne!Jeżeli LGBT chcą być normalnie traktowani i szanowani to niech po prostu się nie reklamują tak jak robią to normalni ludzie !

  Odpowiedz
  IP: 37.30.xx6.xx6 
 • -19

  q1_gość

  20.08.2019, 19:53

  pedaly zTCZEWA

  wysyp na forum smierzacych onuc bekartow czerwonoarmistow popierajacych pedalow i lizbije oraz zoofilpw zHIV

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx3.xx9 
 • -9

  Joko_gość_gość

  20.08.2019, 19:59

  Gdzie sie podpisac?

  Odpowiedz
  IP: 83.21.xx1.xx9 
 • +6

  Mazda16a

  20.08.2019, 20:45

  No

  No i odleciał nasz poseł miał załatwić kasę na most a zajął się wydumana ideologia. Ideologja jest sluzenie jednemu Panu ktiry siedzi na tronie w Warszawie co muszą zrobić posłowie żeby zasłużyć na audiencji a nazwanie lgbp pedofilja świadczy o niedouczeniu czesci narodu bo jak nazwać ciumkanie księdza

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +9

  Iwona_Ochocka_gość_gość

  20.08.2019, 20:55

  "Pani refleksyjny komentarz..."

  "Pani rkomentarz nie znajdzie zrozumienia wśród większej liczby czytelników chociażby z powodu ich niewiedzy oraz nieprzebranych pokładów złej woli. Genetycznie uwarunkowana niechęć do zaspokajania głodu wiedzy, a co za tym idzie brak rozwiniętych narzędzi intelektualnych czyni z nich bezwolną masą głupkowatych potakiwaczy! Pan Smoliński doskonale wie z kim ma do czynienia i korzysta, On musi zadbać o rodzinę za wszelką cenę nawet kosztem ośmieszenia własnej osoby. Proszę popatrzyć na ludzi przemierzających ulice naszego miasta. Zaciśnięte nienawistnie usta, marsowe miny i wrogość wobec wszystkich oraz wszystkiego stała się motorem napędowym kanalii, które wmówiły nieudacznikom, ze są solą tej ziemi. A oni dowartościowani nie czują się w obowiązku do zastanowienia i refleksji ..."

  Dziękuję za uznanie, natomiast w kwestii odbiorców pozwolę sobie mieć odmienne zdanie. :) Komentarze pod tym postem świadczą jednak o refleksji. Pozory mylą, a ostatnimi czasy mylą coraz bardziej. Gdy homoseksualizm jest większą zbrodnią niż pedofilia, to świat stanął na głowie. Natomiast ja naprawdę wierzę, że ludzi dobrej woli jest więcej! Od zawsze taki przekaz niosłam w pracy z dziećmi i młodzieżą, zatem nieść będę dalej, mimo że coraz trudniej w te słowa uwierzyć. Ale, jak już rzekłam, to tylko pozory i warto szukać głębiej. Pozdrawiam serdecznie!

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx7.xx1 
 • +7

  Mój nick_gość

  20.08.2019, 22:18

  TRYBUNAŁ STANU!!!!!ZACZEKAMY!!! POŚLE SMOLINSKI!!!

  Odpowiedz
  IP: 37.30.xx3.xxx 
 • -3

  ojciec mateusz xd_gość

  20.08.2019, 22:41

  dokument mówis"Jakbyś wrzuciła w posta źródło tych informacji o pokazywaniu masturbacji w szkołach to byłbym wdzięczny. Chyba, że słyszałaś od Prezesa, to dziękuje za takie źródło. Polecam lekturę tych "niesławnych" Standardów WHO. Może je przeczytajcie zanim będziecie pisać takie bzdury jak wyżej tnij.tcz.pl/?u=90847f "

  Edukacja seksualna dzieci przed 4 rokiem życia.. str 35... różowy profesorze, nie wiem czy posiadasz dzieci, ale ja sobie nie życzę aby z moimi dziećmi ktoś rozmawiał na tematy związane z seksem i rozbudzał ich seksualność czy to w wieku 4, 6 czy 8 lat. Pewne rzeczy przychodzą same, są sprawami rozwojowymi i przychodzą wraz dojrzewaniem i sam obserwując moje dzieci mam wiedzę czy potrzebują takich informacji czy nie. Patrząc na to z drugiej strony może powinno się wydać dokument mówiący nam, że w dziecko które ma rok musi umieć chodzić i mieć wszystkie zęby.... paranoja Nie wszystko co daje nam nowoczesność jest dobre dla nas, dla społeczeństwa.

  Odpowiedz
  IP: 94.40.xx9.xx3 
 • +6

  ojciec mateusz xd_gość_gość

  21.08.2019, 02:18

  Zgodzę się jeszcze z koleżanką z niższej linijki, w mojej ocenie Kazik jest beznadziejny nie zrobił nic, przynajmniej ja nie wiem żeby zrobił coś dla Tczewa...

  Cytuj
  IP: 94.40.xx9.xx3 
 • +10

  Koleżanka_gość

  21.08.2019, 01:49

  Kazik, ale ty jednak beznadziejny jesteś. Syn jako "geniusz" w Enerdze czy innym Orlenie bo mu się to należało, Hiszpania czeka, raj, prawda? Masz nas za idiotów? Możesz sobie spojrzeć w lustrze w oczy? Serio?

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx7.xx9 
 • -3

  gość_gość_gość

  21.08.2019, 09:08

  To LGBT do wora !

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xx3 
 • +8

  Wkurzony_gość

  21.08.2019, 09:47

  Zatrzymać czyli co??? Wywieźć te osoby do obozów koncentracyjnych? Zagazować? Tego chcecie pisowcy?

  Odpowiedz
  IP: 62.111.xx3.xx0 
 • +11

  Daro_gość

  21.08.2019, 09:56

  Podziękujmy panu Smolińskiemu za most, za berlinkę, za afery, za rodzinkę w Enerdze za cały wstyd jakim okrył nasz region 13 października. Oby nigdy nie był już naszym posłem!

  Odpowiedz
  IP: 62.111.xx3.xx0 
 • +8

  Jaki_gość

  21.08.2019, 10:00

  Weź panie Smoliński nie mieszaj tcewa w Pana chorej zbiórki podpisów. Dla Tczewa nie zrobił pan nic. Wstyd mi za Pana że jee pan Prezesowi zRęki i tylko przytakuje. STOP SZERZENIU NIENAWIŚCI PRZEZ PANA I PANA PARTIĘ. KŁAMSTW I HEJTU W INTERNECIE JAK TO CO POPARLI LUDZIE Z MINISTERSTWA SPRAWIEDLIWOŚCI. Piszee to co mówi prasa

  Odpowiedz
  IP: 83.185.xx5.xx3 
 • -3

  Heteroman_gość

  21.08.2019, 12:12

  Precz z pedalstwem i smolińskim !!

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx9.xxx 
 • -2

  xxx_gość

  21.08.2019, 12:37

  jaki ból d**y lewaków xD !!!!!! oj biedne zwierzęta z lgbt jedynym kontrargumentem na całe zamieszanie jest postawienie znaku = przy kościele i na tym cała otoczka pedałowania znika. Wynaturzenia seksualne stawiac na równi z wiarą bo ksieza też ruchają xD hahahhaha wybić cała lewą strone do 7 pokolenia !! odseparować od normalnych ludzi, małpy są bardziej ogarnięte od swołoczy z lgbt

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx6.xx5 
 • +2

  mieczyslaw

  22.08.2019, 09:35

  Jak jesteś taki mądry, to podpisz się pod tymi słowami z imienia i nazwiska. Potem pójdziemy z tym do sądu, możesz wybierać którego, może wtedy zrozumiesz, jakim jesteś imbecylem pisząc takie słowa.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • -2

  zaratustra83

  21.08.2019, 14:40

  lektura

  Warto szerzej spojrzeć na tematykę przed włączaniem emocji w komentarzach.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -4

  xxx_gość

  22.08.2019, 10:25

  lewak poczul sie poszkodowany że nie moze glosic swoich dewiacji ... zdychaj mieczyslaw

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx6.xx5 
 • xxx_gość

  22.08.2019, 10:32

  wojnę Polsko - Polską czas rozpocząć idą wybory !! MAKE WAR NOT LOVE !!!! Na ich włosach słona rosa... Wąsach... Kokaina z nosa... Opozycja ściska kloca, w wielmożnych głębinach krocza.

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx6.xx5 
 • +4

  wyborca_gość

  22.08.2019, 11:50

  most

  Smoliński, dlaczego dajecie kasę Rydzykowi na te jego bzdurne budowle i wiercenie dziur w ziemi?! Komu i do czego to wszystko jest potrzebne? Tak obrzydliwe zjawisk jak Rydzyk, jest możliwe tylko w Polsce. Most powinien być odbudowany za pieniądze z budżetu Państwa. Dajecie Rydzykowi, temu siewcy ciemnoty katolickiej i podżegaczowi do nienawiści. W jakim kraju my żyjemy?! To jest katolicki ciemnogród Europy!

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx3.xx4 
 • xxx_gość

  22.08.2019, 13:06

  Miej tak otwartą głowę, żeby ci mózg wypadł. Wówczas znajdą się tacy, którzy powiedzą ci co jest właściwe a co nie. Wbrew zdrowemu rozsądkowi, twoim zasadom moralnym i własnej uczciwości. Wówczas będziesz nowoczesny i tolerancyjny.

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx6.xx5 
 • +2

  ki_gość

  24.08.2019, 19:08

  PANIE pośle lepiej zajmijcie się gospodarką i regionem a nie wyssanymi z palca tekstami o LGBT ŻENADA I TYLE

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx7.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.