Kino Kobiet. "OSZUSTKI"

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
12
06.2019
Środa
Tczew - Kino Kobiet. "OSZUSTKI"
ZAPRASZAMY NA CZERWCOWE KINO KOBIET! 12 CZERWCA (środa), od godz. 17.30 (Helios Tczew) "OSZUSTKI". Zabierz mamę, siostrę lub przyjaciółkę na wyjątkowy wieczór w tczewskim kinie Helios, przygotowywany specjalnie z myślą o Was!

Przed Wami szereg atrakcji - od stanowisk partnerskich w holu kina, przez konkursy o nagrody aż po finał - Seans brawurowej komedii z udziałem Anne Hathway ("Diabeł ubiera się u Prady") oraz Rebel Wilson ("Pitch Perfect")!


Od godz. 17:30 w holu tczewskiego kina czekać będą:
Uczniowie ze Szkoły Żak - przygotują dla każdej z Pań upominek w postaci próbki kosmetyków oraz przekażą wiedzę z kierunku kosmetycznego, którą zdobyli podczas swojej edukacji

Niebo w mieście, które przywita Panie słodkim poczęstunkiem oraz opowie o swojej działalności jaką jest połączenie księgarni z kawiarnią
Przedstawiciele Natur House- z szerokim zakresem usług dla Pań, m.in degustacja produktów, konsultacje oraz magazyny peso perfecto wraz z przepisami
Kwiaciarnia Ławeczka - która zaprosi Panie do udziału w warsztatach florystycznych


A od godz. 18:30 na sali konkursy z nagrodami ufundowanymi przez partnerów wydarzenia!
nagroda od Szkoły Żak,
upominki od Niebo w Mieście,
zestawy kosmetyków od Biotaniqe,
prezenty od Natur House,
książki różnych wydawnictw,

i wiele innych!


MOTYW WIECZORU
W czerwcu przebieramy się w czarne sukienki- tak jak główne bohaterki filmu na plakacie. To będzie pierwszy warunek w konkursie! Niech będzie elegancko i z klasą

OPIS FILMU
Młody milioner stanie się obiektem rywalizacji dwóch oszustek, zarabiających na życie wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych mężczyzn.Bilety w sprzedaży!
Dobre miejsce dla siebie oraz Twojej mamy, przyjaciółki, koleżanek zarezerwujesz tutaj: http://www.helios.pl/33,Tczew/KinoKobiet/

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia,
Kupony Specjalne oraz Vouchery (nie dotyczy zaproszeń specjalnych, dedykowanych
na to konkretne wydarzenie).
ZAPRASZAMY!
Helios Tczew, Galeria Kociewska
Ul. Pomorska 1, Rezerwacja: tel. 58 777 26 16
___

PAMIĘTAJ, W GRUPIE TANIEJ! Bilety dla grup powyżej 15 osób w atrakcyjnej cenie!

Zapytaj o więcej: tel. 516 263 434 lub paula.komin@helios.pl

Konkurs

Mamy dla Pań podwójne zaproszenie na film. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem w tytule "Kobiety" - i podać w treści w imię osoby, która ma wybrać się na film (może to być imię Państwa) - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl .(Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.


Uwaga: Aby wziąć udział w konkursie należy w treści maila wkleić poniższą formułkę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres e-mail, numer IP) zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uczelnia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.2016.119.1), dalej zwane "rozporządzeniem". Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ww. rozporządzenia informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie przy ulicy Hanny Hass 4, 83-110 Tczew. Zbierane dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ww. rozporządzenia w celu rozstrzygnięcia konkursu. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być wyłącznie: osoby upoważnione przez TCZ.PL Sp. z o.o. - pracownicy spółki i współpracownicy, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki; podmioty przetwarzające - którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych, np. podmioty obsługujące i utrzymujące naszą sieć; administrujący naszymi systemami teleinformatycznymi lub udostępniający nam narzędzia teleinformatyczne, a także kino Helios Tczew, ul. Pomorska 1, 83-110 Tczew oraz podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, np. sądy, policja itp. Nigdy nie sprzedajemy Państwa danych ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia oraz prawo przeniesienia danych. Mogą Państwo również domagać się ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, a także wycofać udzieloną zgodę w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości udziału w organizowanym przez TCZ.PL konkursie. Państwa dane osobowe przetwarzamy na czas trwania konkursu i w czasie podejmowania czynności związanych z jego rozstrzygnięciem. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza ww. rozporządzenia.


Aktualizacja - Bilety już rozdane. Prosimy nie nadsyłać maili. Zwycięzcy powiadomieni drogą mailową.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +6

  Leon_gość

  11.06.2019, 08:44

  Mizoandria w kinie Helios

  Kiedy kino mężczyzn? Czy wasze lewackie dążenie do równouprawnienia objawia się tylko mizoandrią?

  Odpowiedz
  IP: 185.18.xx4.xx6 
 • +4

  patriota niezależny_gość

  11.06.2019, 08:49

  KONSTYTUCJA

  Dyskryminacja ze względu na płeć narusza Art. 32 Konstytucji - Równość i zakaz dyskryminacji. KONSTYTUCJA!!!! KONSTYTUCJA!!!

  Odpowiedz
  IP: 89.207.xx2.xx6 
 • +4

  belzezdoop_gość

  11.06.2019, 08:57

  Jawna dyskryminacja

  Zróżnicowanie warunków dostępu do spektakli kinowych oparte wyłącznie na płci może stanowić naruszenie konstytucyjnej wolności korzystania z dóbr kultury. Zgodnie z przepisami ustawy z 3 grudnia 2010 r. o wdrożeniu niektórych przepisów Unii Europejskiej w zakresie równego traktowania (tzw. ustawy równościowej) zakazane jest nierówne traktowanie osób fizycznych ze względu na płeć w zakresie dostępu do usług i warunków korzystania z nich, jeżeli są one oferowane publicznie.

  Odpowiedz
  IP: 79.170.xx2.xx4 
 • +3

  Grodzka Anna_gość

  11.06.2019, 09:22

  Lubię to!!!

  Odpowiedz
  IP: 176.118.xx8.xx8 
 • +2

  Mulat_gość

  11.06.2019, 17:53

  Moja była

  Moja była miała na drugie "oszustka"

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx3.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA