Zaczytane kąciki. Stały dostęp do literatury w świetlicach gminnych

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Zaczytane kąciki. Stały dostęp do literatury w świetlicach gminnych
W ramach akcji promującej czytelnictwo #ZaczytaniwGniewie Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Gniewie przekazało do świetlic wiejskich na terenie Gminy Gniew regały pełne wyjątkowych książek.

Pierwsze "Zaczytane kąciki" trafiły już do Gogolewa, Kuchni, Rakowca, Szprudowa, Kursztyna, Kolonii Ostrowickiej i Jelenia.

- Stopniowo CKiBP będzie przekazywać takie czytelnicze upominki do każdej z gminnych świetlic. Zapraszamy do korzystania! Księgozbiór jest urozmaicony i przeznaczony zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych - mówi Anna Czyżewska, dyrektor CKiBP w Gniewie.

Na zaczytanych regałach znajdują się m.in. najpiękniejsze baśnie dla dzieci, książki obyczajowe, regionalne a także kryminały.


- Mamy nadzieję, że książki będą rozwijać zainteresowania oraz wyobraźnię dzieci i młodzieży a dorośli spędzą miło czas przy lekturze - dodają gniewscy bibliotekarze.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • Marzena_gość

    25.03.2021, 07:38

    W końcu piszecie o naszym mieście Gniewie na tym gniewskim portalu miasta.

    Odpowiedz
    IP: 37.47.xx1.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.