Rehabilitacja lecznicza oraz ulgi i ułatwienia dla przedsiębiorców - dwa nowe szkolenia ZUS

Laptop
Tczew - Rehabilitacja lecznicza oraz ulgi i ułatwienia dla przedsiębiorców - dwa nowe szkolenia ZUS
Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na kolejne bezpłatne szkolenia. Tematem dwóch najbliższych webinariów będą rehabilitacja lecznicza oraz ulgi i ułatwienia dla przedsiębiorców. Wszystkie spotkania odbywają się online.

Pierwsze webinarium zatytułowane: "Prewencja rentowa - Rehabilitacja lecznicza ZUS", odbędzie się we wtorek 28 czerwca o godz. 10:00. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się m.in. kiedy ubezpieczeni mogą skorzystać z rehabilitacji i jakie schorzenia można rehabilitować w ramach skierowania z ZUS. Poznają również procedurę uzyskania orzeczenia i skierowanie na rehabilitację. Zapisy na to szkolenie ZUS przyjmuje pod adresem: anna.lis-piotrowska@zus.pl.

Dzień później, w środę 29 czerwca o godz. 10:00 odbędzie e-szkolenie poświęcone ulgom i ułatwieniom dla prowadzących działalność gospodarczą. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się na czym polega "Ulga na start", preferencyjne składki, "Mały ZUS plus" i działalność nieewidencjonowana. Uczestnicy dowiedzą się też jak obliczać składkę na ubezpieczenie zdrowotne zależnie od formy opodatkowania. Zgłoszenia na drugie szkolenie należy wysyłać pod adres: szkolenia_gdansk@zus.pl.

Spotkania odbędą się za pośrednictwem aplikacji Cisco Webex Meetings. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, adres e-mail, na który w dniu szkolenie ZUS wyśle link do spotkania, datę i temat szkolenia, oraz numer telefonu do kontaktu. Do zgłoszenia należy dołączyć podpisane oświadczenie RODO dostępne na stronie zus.pl (w formie skanu lub zdjęcia).


Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA