Konkurs "Pracodawca Pomorza - godny zaufania pracownikom młodocianym

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Konkurs "Pracodawca Pomorza - godny zaufania pracownikom młodocianym
Pomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Gdańsku zaprasza pomorskich pracodawców zatrudniających pracowników młodocianych do udziału w konkursie "Pracodawca Pomorza - godny zaufania pracownikom młodocianym 2020".

Główną ideą tej inicjatywy jest wyróżnienie pracodawców, którzy w sposób szczególny działają w zakresie zatrudnienia osób poniżej 18 roku życia, ponoszą koszty i wkładają wysiłek w przygotowanie młodzieży do uczestnictwa w rynku pracy, który ciągle zmienia się i przekształca.

Jednym z celów konkursu jest również szeroko rozumiana promocja zatrudniania młodocianych pracowników - uczestników OHP przez pracodawców.

Konkurs organizowany przez OHP oraz PIP adresowany jest do pracodawców zatrudniających pracowników młodocianych w celu przygotowania zawodowego, posiadających siedzibę lub miejsce prowadzenia działalności na terenie województwa pomorskiego.


Konkurs będzie realizowany w dwóch kategoriach:

- kategoria I pracodawca zatrudniający do 5 pracowników młodocianych w celu przygotowania  zawodowego w 2020 r.
- kategoria II pracodawca zatrudniający 6 i więcej pracowników młodocianych w celu przygotowania zawodowego w 2020 r.

Do konkursu pracodawców zgłaszać się mogą instytucje, organizacje, pełnoletnie osoby indywidualne za zgodą zgłaszanego oraz sami zainteresowani. Partnerem konkursu jest Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku. To pierwsza wspólna inicjatywa obu instytucji i na pewno nie ostatnia. Patronatem konkurs objęła poseł RP Magdalena Sroka.
Pracodawcy nominowani do konkursu zostaną uhonorowani pamiątkowym dyplomem, laureaci konkursu otrzymają specjalne statuetki wykonane przez uczestników OHP. Nagrody zostaną wręczone podczas gali finałowej. Wszystkie szczegóły konkursu znajdują się na stronie internetowej:
https://www.ohp.pl/aktualnosci/komenda-pomorskie/pracodawca-pomorza-godny-zaufania-pracownikom-mlodocianym-2020
Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Północna.TV, Radio Gdańsk i Dziennik Bałtycki.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +2

  gość_gość

  26.05.2021, 09:27

  znowu kłopoty z polszczyzną?

  godny zaufania - kogo/czyjego? pracowników, chyba że przemieścił się myślnik i miało być tak: pracodawca Pomorza godny zaufania - pracownikom młodocianym 2020

  Odpowiedz
  IP: 178.36.xx4.xx7 
 • +5

  Ta je_gość

  26.05.2021, 11:23

  Polak Janusz biznesu godny zaufania hahaha haha jaja jak berety wszyscy doskonale znamy januszy prywaciarzy

  Odpowiedz
  IP: 46.15.xx7.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.