Julia Morus - utalentowana tczewianka zbiera na skrzypce

Julia Morus
Tczew - Julia Morus - utalentowana tczewianka zbiera na skrzypce
Nazywam się Julia Morus i mam 17 lat. Naukę gry na skrzypcach rozpoczęłam w wieku 7 lat, w Państwowej Szkole Muzycznej im. Janiny Garści w Tczewie. Aktualnie jestem uczennicą Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku. Zbieram na instrument lutniczy, który pozwoli mi na dalszy, właściwy rozwój. Aktualnie gram na skrzypcach wypożyczonych ze szkoły, które po ukończeniu ostatniej klasy będę musiała zwrócić. Własny instrument jest mi niezbędny do kontynuowania dalszej nauki. Bardzo mi na nim zależy.

Jeśli czytają to muzycy, melomani lub pasjonaci muzyki - z pewnością zrozumieją te słowa: "Po prostu to poczułam, tą niesamowitą więź między mną, a tym cudownym instrumentem". Cena skrzypiec, o których mowa to 25 tysięcy złotych. Mam już uzbierane 15 tys., brakuje jeszcze 10 tys. TYLKO i AŻ. Może w ogóle powiem dlaczego gram? Muzyka to dla mnie moment odskoczni. To czas, kiedy jestem sobą i po prostu cieszę się, tym co robię. Mimo przeszkód, które jako muzyk spotykam na swojej drodze, gram bo daje mi to możliwość wyrażania się, pokazania swoich dobrych stron. Niektórzy ukazują swoje wnętrze słowami, wyjątkowym ubraniem. Ja robię to poprzez muzykę. Muzyka to bardzo ważna część mojego życia. Z góry serdecznie dziękuję za wsparcie, które da mi możliwość dalszego rozwijania się i spełniania w pasji - Julia Morus


Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/5h73zv


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +8

  Hr_gość_gość

  07.03.2022, 12:37

  zbiórka skrzypce

  Znam Julkę , to bardzo skromna i utalentowana dziewczyna, której warto pomóc. Nie każdego rodzica stać na zakup skrzypiec lutniczych, które są bardzo drogie a niezbędne do dalszej nauki. Nikt nie zmuszą Ciebie żebyś dołączył do zbiórki.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx9 
 • -1

  Absolwent_gość

  07.03.2022, 17:39

  Moi rodzice potrafili odmówić sobie wielu rzeczy , ja odkładałem każdy grosz , był kredyt i bardzo skromne życie mojej rodziny tylko po to bym mógł mieć swój instrument , myśle ,że 25000 podzielić przez 10 lat razy 12 miesięcy to jest 120 miesięcy równa się około 208 złotych miesięcznie , mając tak zdolne dziecko rodzina powinna się liczyć z zakupem dobrego instrumentu na przestrzeni lat

  Odpowiedz
  IP: 79.163.xx5.xx0 
 • +3

  ABAK_gość

  08.03.2022, 14:23

  A gdzie kredyty darmo dają?

  Cytuj
  IP: 80.52.xx9.xx8 

  Lily_gość

  11.03.2022, 11:19

  Proszę nadal zachwycać się oszczędnością i samowystarczalnością swojej rodziny. Nikt nie każe Panu uczestniczyć w zbiórce. Ja chętnie dołożę parę złotych do realizacji marzeń młodej dziewczyny.

  Cytuj
  IP: 78.31.xx6.xx2 
 • +2

  m_gość

  11.03.2022, 08:12

  poznałem Julkę jak zaczynała...

  niesamowicie pracowita, i skupiona na tym co robi, wówczas wiedziałem, że te skrzypce to będzie całe jej życie.

  Odpowiedz
  IP: 94.101.xx0.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.