Komunikat ZUOS w sprawie uciążliwości zapachowych

ZUOS
Tczew - Komunikat ZUOS w sprawie uciążliwości zapachowych
Zakład Utylizacji Odpadów Stałych Sp. z o.o. informuje, że wskutek ostatnich wysokich temperatur oraz zwiększonej wilgotności powietrza, okresowo mogą pojawiać się uciążliwości zapachowe związane z eksploatacją Zakładu. W szczególności dotyczy to osiedla Bajkowego, w którego kierunku wieją w ostatnim czasie wiatry.

Uciążliwości zapachowe również są spowodowane kilkudniowymi pracami konserwacyjnymi na kwaterze składowej , które polegają na podwyższeniu studni odgazowujących (w tym czasie musi być wyłączona cała instalacja odgazowania). Prace na kwaterze związane z instalacją odgazowującą zakończą się do 02.07.2020 roku.

W celu minimalizacji uciążliwości od pierwszego lipca część strumienia odpadów zielonych jest przekazywana do instalacji/kompostowni zewnętrznej poza Miastem Tczew. Za wszelkie dotychczasowe uciążliwości przepraszamy i zapewniamy, że prowadzimy bieżący monitoring uciążliwości, aby je zminimalizować.

Jednocześnie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do odwiedzenia naszego Zakładu celem uzyskania dodatkowych informacji i zapoznania się z działalnością instalacji.


Na indywidualne spotkania można umówić się poprzez kontakt pod nr telefonu: 728 303 029

Powyższy tekst jest materiałem reklamowym (artykuł sponsorowany), który stworzył wyłącznie Reklamodawca. Redakcja Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w tym artykule. Chcesz zamówić taki artykuł? Zapraszamy tutaj: reklama Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...