Nowa kanalizacja na Kusocińskiego

(fot. facebook/MirosławPobłocki)
Tczew - Nowa kanalizacja na Kusocińskiego
Trwa wymiana kanalizacji deszczowej na ulicy Kusocińskiego w Tczewie. Prace zakończą się latem br.

Przy ul. Kusocińskiego trwają prace związane z wymianą kanalizacji deszczowej.

- Prace rozpoczęły się w marcu i potrwają do końca sierpnia. Wymieniony zostanie rurociąg o długości 160 m oraz cztery studnie. Na zlecenie Gminy Miejskiej Tczew zadanie wykonuje firma ENERGO-EKO SP. z o.o. z siedzibą w Tczewie. - informuje Małgorzata Mykowska, rzeczniczka Urzędu Miejskiego w Tczewie.

Koszt inwestycji to 630 tys.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +10

  Art_gość

  25.04.2022, 11:21

  Jeden plus

  Na szczęście prac nie wykonuje ta sama firma, która wymieniała kanalizację na Prusa - ulica wygląda gorzej niż przed rozpoczęciem prac, chodniki uszkodzone, a szczytem fantazji panów z firmy ARS jest zamontowanie pokrywy kanalizacji ze Starogardu Gdańskiego. Na pokrywie jest napis - STAR WIK, Starogard Gdański i herb miasta. Najwyraźniej to co w Starogardzie było do wymiany, można jeszcze użyć w Tczewie, w końcu taniej.

  Odpowiedz
  IP: 158.116.xx5.xx2 
 • +5

  0ja_gość

  25.04.2022, 11:47

  ulica

  ulica Kusocińskiego jest tak brudna i tak straszna, w sąsiedztwie zaplecze super stadionu z ogrodzeniem w rozpadzie i krzakami , śmiecącymi topolami, nie sprzątany parking, który znajduje się wzdłuż całej ulicy, dziurawą nawierzchnią na drodze, więc jakaś pokrywa z logo Starogardu nie zrobi różnicy. W naszym mieści jest już tyle inwestycji źle wykonanych i tyle zmarnowanych pieniędzy, że to już tylko szczegół. Na pewno w sierpniu dostaniemy jako mieszkańcy ulicy jeszcze bardziej dziurawą drogę , źle ułożone chodniki i piach.

  Cytuj
  IP: 195.191.xx0.xx2 
 • +3

  Art_gość

  25.04.2022, 20:21

  Może i błachostka

  "ulica Kusocińskiego jest tak brudna i tak straszna, w sąsiedztwie zaplecze super stadionu z ogrodzeniem w rozpadzie i krzakami , śmiecącymi topolami, nie sprzątany parking, który znajduje się wzdłuż całej ulicy, dziurawą nawierzchnią na drodze, więc jakaś pokrywa z logo Starogardu nie zrobi różnicy. W naszym mieści jest już tyle inwestycji źle wykonanych i tyle zmarnowanych pieniędzy, że to już tylko szczegół. Na pewno w sierpniu dostaniemy jako mieszkańcy ulicy jeszcze bardziej dziurawą drogę , źle ułożone chodniki i piach."

  Może studzienka to błachostka, ale świadczy o ty, że to co Starogard wyrzuca do śmieci, Tczew że śmietnika wyciąga i montuje u siebie. Czy aby tak to powinno wyglądać?

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx2.xx1 
 • +3

  Tczewiak_gość

  25.04.2022, 20:47

  Hmmm. 160 metrow w piec miesiecy. Poprostu szalenstwo. Czemu tak szybko!!!!!

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx2.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.