Zmiany w komunikacji w gminie Pelplin

(fot. pelplin.pl)
Tczew - Zmiany w komunikacji w gminie Pelplin
Po przeprowadzonych konsultacjach z sołtysami Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin Mirosław Chyła podjął decyzję o rozszerzeniu dotychczas funkcjonującej linii komunikacji publicznej o miejscowości Pomyje oraz Lignowy Szlacheckie.

Od 7 czerwca do końca sierpnia (w tzw. "testowej formule") istniejąca od 13 stycznia komunikacja publiczna obsługuje linię: Pelplin - Pomyje - Lignowy Szlacheckie - Rudno - Wielki Garc - Międzyłęż - Małe Walichnowy.

Kursy odbywać się będą w poniedziałki oraz środy według rozkładu ustalonego wspólnie z sołtysami zainteresowanych sołectw. Warto zaznaczyć, że gminna komunikacja publiczna obsługuje linię przez miejscowości, które nie mają bezpośredniego połączenia z Pelplinem. Zaktualizowany rozkład jazdy znajdą Państwo na przystankach autobusowych lub tutaj.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • Henio_gość_gość

    10.06.2021, 08:30

    Taki burmistrz to tak

    Odpowiedz
    IP: 5.173.xx4.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA