Wielki powrót food trucków do Tczewa!

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Wielki powrót food trucków do Tczewa!
Oryginalny burger i belgijskie frytki pod chmurką? Sezon foodtruckowy czas zacząć! 11, 12 i 13 czerwca 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Tczewie pojawią się prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Wiosenne, kulinarne świętowanie będzie miało miejsce na Bulwarze Nadwiślańskim.

Foodtruckowy lifestyl cieszy się w Polsce niegasnącą popularnością. Po dłuższej przerwie food trucki wracają do polskich miast i miasteczek, by promować kulinaria i karmić mieszkańców daniami z różnych stron świata.

- Długi weekend od 11-13 czerwca upłynie w Tczewie pod znakiem doskonałego jedzenia. Organizatorzy zlotu zapraszają do rodzinnego świętowania wiosny w ramach kultowego już zlotu. Do Tczewa zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady. - informują organizatorzy.


Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce. Zlot odbędzie się na Bulwarze Nadwiślańskim w Tczewie. Wstęp na wydarzenie jest wolny.


Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/783629742517741/?ref=newsfeed .

Konkurs

Mamy dla Państwa 3 vouchery na pyszne dania - każdy voucher kieruje do konkretnego food trucka i w nim wybiera się dowolne danie.

Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem w tytule "Szama" - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . W mailu należy podać imię. (Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Uwaga: Aby wziąć udział w konkursie należy w treści maila wkleić poniższą formułkę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres e-mail, numer IP) zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uczelnia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.2016.119.1), dalej zwane "rozporządzeniem". Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ww. rozporządzenia informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie przy ulicy Hanny Hass 4, 83-110 Tczew. Zbierane dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ww. rozporządzenia w celu rozstrzygnięcia konkursu. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być wyłącznie: osoby upoważnione przez TCZ.PL Sp. z o.o. - pracownicy spółki i współpracownicy, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki; podmioty przetwarzające - którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych, np. podmioty obsługujące i utrzymujące naszą sieć; administrujący naszymi systemami teleinformatycznymi lub udostępniający nam narzędzia teleinformatyczne, a także kino Helios Tczew, ul. Pomorska 1, 83-110 Tczew oraz podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, np. sądy, policja itp. Nigdy nie sprzedajemy Państwa danych ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia oraz prawo przeniesienia danych. Mogą Państwo również domagać się ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, a także wycofać udzieloną zgodę w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości udziału w organizowanym przez TCZ.PL konkursie. Państwa dane osobowe przetwarzamy na czas trwania konkursu i w czasie podejmowania czynności związanych z jego rozstrzygnięciem. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza ww. rozporządzenia.

Aktualizacja:

Prosimy nie nadsyłać maili - konkurs rozwiązany. Zwycięzcy zostali powiadomieni drogą mailową.Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (9)
dodaj komentarz

 • -10

  Grześ _gość

  08.06.2021, 08:11

  Gdzie tu rozum?

  idiotyzm podcinanie lokalnych przedsiębiorców działających w gastronomi. Może w końcu ktoś to zrozumie.

  Odpowiedz
  IP: 195.191.xx1.xx4 
 • -9

  Frytas _gość

  08.06.2021, 08:23

  Szczep i jedz.

  Podobno mogą tylko jeść zaszczepieni z paszportami...

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx1.xx4 
 • +3

  cc_gość

  08.06.2021, 09:35

  Zjedz za mnie, przytyj...

  Cytuj
  IP: 81.210.xx6.xx8 
 • +2

  qq_gość

  08.06.2021, 10:07

  A bedzie gdzieś z jakiejś budy transmisja euro?....ta buda wygra cały ten cyrk...

  Odpowiedz
  IP: 87.204.xx2.xx2 
 • +3

  Tczew / Koelen_gość

  08.06.2021, 12:47

  Polishe folklore

  Wszyscy wiemy, że jesteś jednym ze sljedzików zza Buga i bosych Antków. Tylko śledziki zza Buga chcą jakiejś budy transmisja euro.

  Cytuj
  IP: 37.235.xx2.xx2 
  +1

  qq_gość

  09.06.2021, 06:33

  wole być bosy Antek niż polski niemiec...

  Cytuj
  IP: 87.204.xx2.xx2 
 • +2

  smakowity_gość

  08.06.2021, 14:43

  kąsek

  no i super :) do zobaczenia na szamaniu

  Odpowiedz
  IP: 83.21.xx8.xx3 
 • +2

  Kur _gość_gość_gość

  08.06.2021, 20:34

  Nastawienie

  Jestem ciekaw czy zmieniło się nastawienie właścicieli tych pojazdów którzy chcą sprzedawać jedzenie bo widząc kiedyś napis przy jednym "Nie zadawaj dużo pytań tylko zamawiaj " odechciało mi się kupować u nich cokolwiek.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx0.xx6 
 • +4

  Napalony_gość

  08.06.2021, 22:31

  przewoźny seks

  Teraz czekamy na burdel-trucki...

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA