XVII Tczewskie Dożynki Działkowe - sprawdź, co będzie działo się na bulwarze

XXV Tczewskie Dożynki Działkowe (fot. Tcz.pl)

odbyło się
24
08.2019
Sobota
Tczew - XVII Tczewskie Dożynki Działkowe - sprawdź, co będzie działo się na bulwarze
Prezydent Tczewa oraz Kolegium Prezesów Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Tczewie i Lubiszewie zapraszają do udziału w XXVII Tczewskich Dożynkach Działkowych.

Impreza odbędzie się 24 sierpnia na Bulwarze Nadwiślańskim.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 15.00 mszą św. w intencji działkowców - w kościele św. Józefa w Tczewie. Następnie działkowcy przejdą ulicami Tczewa na Bulwar Nadwiślański, przy akompaniamencie zespołu TORPEDA.

Festyn na bulwarze rozpocznie się o godz. 16.30.


Ogrody działkowe z Tczewa i Lubiszewa przygotują stoiska z plonami. Będzie okazja nabyć cebulki i sadzonki, a także środki ochrony roślin i narzędzia ogrodnicze i wyroby pszczelarskie. Stoisko będzie miało koło gospodyń wiejskich ze Szczerbięcina, straż miejska, straż pożarna. Będzie okazja podziwiać gołębie ozdobne. Na dzieci czekać będzie strefa malucha, jazda konna, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków.

Na scenie wystąpią:

16.45 - Bernard Dornowski Ex Czerwone Gitary
17.30 - Cristo Dance
18.00 - Gdańska Orkiestra Ogrodowa
Zakończenie dożynek - ok. godz. 19.00

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • xxx_gość_gość

  25.08.2019, 11:59

  Jak zawsze ......

  W tym Tczewie to same głupoty ......

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx1.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.