W Gniewie też odbył się jarmark wielkanocny

(fot. gniew.pl)
Tczew - W Gniewie też odbył się jarmark wielkanocny
W niedzielę 3 marca na gniewskim rynku można było zaopatrzyć się w różnorodne rękodzieła, zabawki, biżuterię oraz domowe wypieki, które cieszyły się dużą popularnością. Odbyło się również głosowanie na "Najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną". Wspaniałe pisanki wykonane przez gminne szkoły, przedszkola i Uniwersytet III Wieku wyjątkowo ubogaciły gniewski rynek.

W konkursie udział brały gminne szkoły i przedszkola oraz Uniwersytet III Wieku. Wczoraj podczas jarmarku wielkanocnego odbyło się głosowanie, które trwało przez cały dzień. Według oddanych przez Państwa głosów, których łącznie było 817, najwięcej otrzymała Szkoła Podstawowa Nr 2 im. gen. Józefa Hallera w Gniewie, na drugim uplasowała się Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Tymawie z oddziałami ptrzedszkolnymi, zaś trzecie miejsce przypadło Przedszkole w Gniewie. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Ponadto na dzieci w Sali Kameralnej czekały wyjątkowe warsztaty, na których można było własnoręcznie wykonać wielkanocne ozdoby jak Wielkanoc to i jajka, dlatego odbyło się również wielkie poszukiwanie wielkanocnych pisanek. Na rynku ukryte zostały jajka z logo CKiBP. Dzieci, które je znalazły - otrzymały nagrody.

Organizatorzy serdecznie dziękują włodarzom Gminy Gniew burmistrzowi Maciejowi Czarneckiemu i zastępcy burmistrza Joannie Kamińskiej, gminnym szkołom i przedszkolom, Stowarzyszeniu Gniewski Uniwersytet Trzeciego Wieku - Pani Walentynie Czapskiej, wspaniałym wystawcom, uzdolnionym wolontariuszom z KO KO TEATR, niezawodnemu zespołowi Błękitna Wstęga, Nicpońskie Śpsiewaki oraz Szkolnemu Klubowi Wolontariusza przy SP nr 2 i ZSP w Gniewie z Paniami Katarzyna Puczyńska i Justyna Waśniewska na czele.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • -8

  No. I ch**_gość

  07.04.2022, 07:18

  No i ch** nas obchodzi Gniew.

  Odpowiedz
  IP: 77.111.xx5.xx1 
 • qq_gość

  07.04.2022, 10:53

  a redaktorki nie umieją odmieniać przez przypadki? jedni są ale już na ostatnią linijkę zabrakło.....dziadowski portal

  Odpowiedz
  IP: 46.175.xx6.xx8 
 • -1

  J**ać Gniew_gość

  07.04.2022, 22:29

  J**ać Gniew - tu jest Czef

  Odpowiedz
  IP: 185.94.xx9.xx2 
 • dziabniety_gość

  08.04.2022, 16:42

  ja

  No ok, był ten jarmark w Gniewie. Tylko dlaczego piszecie o nim ponad miesiąc po tym jak się wydarzył?! Trochę ogaru, naczelni grafomanowie.

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx8.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.