Tczewski ZUS zaprasza na webinarium "ABC działalności gospodarczej. Ulgi w opłacaniu składek"

Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) w Tczewie (fot. tcz.pl)
Tczew - Tczewski ZUS zaprasza na webinarium "ABC działalności gospodarczej. Ulgi w opłacaniu składek"
Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Tczewie zaprasza zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej i związanymi z tym ulgami na szkolenie online. Szkolenie zatytułowane "ABC działalności gospodarczej. Ulgi w opłacaniu składek" skierowane jest do osób, które planują otworzyć własną firmę. Rozpocznie się ono we 22 stycznia 2021 r. o godzinie 10.00, a potrwa ok. 2 godzin.

Plan szkolenia obejmuje szczegóły związane z rejestracją działalności gospodarczej, obowiązkami młodych przedsiębiorców wobec ZUS i wiele innych zagadnień. Przybliżymy także preferencyjne składki dla osób rozpoczynających działalność, w tym "Ulgę na start", preferencyjne składki oraz "Mały ZUS plus". Wskażemy także jak obliczyć najniższą podstawę wymiaru składek. Wyjaśnimy także kto nie skorzysta z ulg oraz jakie są skutki ich wykorzystywania.

- Zapisy przyjmujemy mailowo pod adresem: alicja.diller@zus.pl. W zgłoszeniu prosimy wskazać: adres mailowy, na który wyślemy link do szkolenia, datę i temat webinarium,
planowaną liczbę uczestników, telefonu do kontaktowy. W dniu spotkania na wskazany adres mailowy wyślemy link do wydarzenia. Webinarium odbędzie się na platformie za pośrednictwem Cisco Webex Meeting. - informuje Krzysztof Cieszyński, rzecznik gdańskiego ZUS.


Udział w szkoleniu jest bezpłatny.


Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA