18 kolizji i żadnego pijanego kierowcy

Kontrola policji (fot. tcz.pl)
Tczew - 18 kolizji i żadnego pijanego kierowcy
Pogoda w długi weekend nie rozpieszczała tych, którzy chcieli wypoczywać na łonie natury. Ma to chyba również swoje dobre strony - policjanci mówią, że majówka na terenie powiatu tczewskiego przebiegła raczej spokojnie. Chociaż było sporo kolizji, to nie ujawniono żadnego nietrzeźwego kierowcy.

Tegoroczny weekend majowy nie był wyjątkowo długi (tylko trzy dni wypoczynku), ani pogodny - nie licząc soboty - było zimno i deszczowo. Jest jednak jakiś plus - majówka upłynęła raczej bezpiecznie.

- Jeszcze w piątek zanotowaliśmy jeden wypadek na skrzyżowaniu Jagiełły i Jagiellońskiej. W ciągu całego weekendu było 18 kolizji - weekend przebiegł jednak raczej spokojnie. Nie ujawniliśmy żadnego nietrzeźwego kierującego - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji


Policjanci nie zanotowali też rażących naruszeń przepisów epidemicznych.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +3

  fg_gość_gość

  04.05.2021, 12:47

  HA zdjęcie mnie rozwaliło :) nie chciało się wybrać dalej niż kawałek za "budę"? Ileż to razy tam pod nosem ludzie im przejeżdżają mimo zakazu a oni nawet głowy nie wychylą, aż tu nagle bach foto na kasprowicza jak dzielny Pan policjant zatrzymuje delikwenta (zapewne drugiego policjanta w zwykłym aucie na potrzeby zdjęcia ) HA HA HA

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xxx 
 • a_gość

  04.05.2021, 16:07

  Mylisz się to nie policjanta zatrzymuje tylko słynną Panią redaktor która kiedyś z nimi robiła wywiad .Nasz as pisania .

  Cytuj
  IP: 47.70.xx0.xx5 
 • +2

  Tczewianin_gość

  04.05.2021, 14:14

  18 kolizji i żadnego pijanego kierowcy

  Zatem świadczy to , o umiejętnościach dzisiejszych NIEDZIELNIAKÓW . Proste.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx9.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.