Bezpłatna mammografia dla mieszkanek gminy Tczew

Mammografia, badanie piersi
Tczew - Bezpłatna mammografia dla mieszkanek gminy Tczew
Jeżeli urodziłaś się w roku 1970 lub wcześniej - zbadaj się i zyskaj spokój! Zachęć do badania bliskie osoby w podobnym wieku do bezpłatnego badania mammograficznego.

Badania wykonywane są w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ i nie wymagają skierowania lekarskiego. W tym roku uprawnienia do skorzystania z bezpłatnej mammografii nabywają Panie z rocznika 1970.

Tylko systematyczność w przestrzeganiu terminów kolejnych badań mammograficznych pozwala na wykrycie potencjalnego zagrożenia na bardzo wczesnym etapie rozwoju choroby. W badaniu mogą wziąć udział Panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie są leczone z powodu raka piersi a także:

- nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy

- lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy

Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie oczekiwała na Panie w Tczewie - 5 marca 2020 w godzinach od 10.00 do 16.00 przy markecie Kaufland, ul. Kwiatowa 17

Uprzejmie prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz . W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym prosimy przygotować dowód osobisty. Na badanie prosimy zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii.

Odpowiedzialnym za badania jest LUX MED, kontynuując akcję bezpłatnych badań mammograficznych dla Pań w wieku 50-69 lat.

Drukuj
Prześlij dalej