Groził żonie nożem. Był tak pijany, że policjanci nie mogli zbadać trzeźwości

(fot. KPP Tczew)
Tczew - Groził żonie nożem. Był tak pijany, że policjanci nie mogli zbadać trzeźwości
Policjanci zatrzymali nietrzeźwego 58-letniego mężczyznę, którego podejrzewali o przestępstwo gróźb karalnych. Z ustaleń mundurowych wynika, że sprawca wszczął awanturę domową, podczas której groził nożem żonie. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj funkcjonariusze doprowadzili 58-latka do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny oraz nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego.

20 kwietnia br. po godzinie 20.00 oficer dyżurny z tczewskiej Policji otrzymał zgłoszenie o tym, że w jednym z mieszkań awanturuje się nietrzeźwy mężczyzna.

- W to miejsce natychmiast skierował policjantów z patrolówki. Interweniujący mundurowi ustalili, że 58-letni mężczyzna wszczął awanturę domową, podczas której zaczął grozić nożem żonie. W związku z tą sytuacją funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca powiatu tczewskiego i doprowadzili go do policyjnego aresztu. Mężczyzna był tak pijany, że nie był w stanie poddać się badaniu na zawartość alkoholu. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji. - Zatrzymany mężczyzna został już przesłuchany przez śledczych i usłyszał zarzut dotyczący gróźb karalnych. Prokurator zastosował wobec zatrzymanego 58-latka dozór policyjny oraz nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego na okres trzech miesięcy. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Policjanci przypominają, że przemoc w rodzinie nie jest sprawą prywatną, jest przestępstwem ściganym przez prawo. Wyzywanie, bicie i krzywdzenie osób bliskich jest przestępstwem, takim samym, jak przemoc wobec innych osób.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • -3

  gosc_gość

  23.04.2020, 14:04

  uwaga

  panowie policjanci powinni byc zabezpiecznie teraz w czasach zarazy.Przeciez nie wiadomo czy taka osoba agresywna nie jest zarazona np ma juz wirusa w pniu mózgu i zaraża.W koncu funkcjonariusze to dobro narodowe jesli chronia społeczenstwo w tym ofiary przemocy!

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx9.xx5 
 • +7

  "Hydraulik"_gość

  23.04.2020, 14:37

  w pniu mózgu ....

  wirus nie zaatakuje organu, ktorego nie ma.... tak, jak w przypadku bydlaka podnoszacego reke na kobiete!

  Cytuj
  IP: 37.47.xx5.xx3 
  +3

  Gość II_gość

  23.04.2020, 15:28

  Ty czytasz to co piszesz bo mnie od tych wypocin oczy rozbolały i "pień mózgu" zaczął swędzieć przy samym zakończeniu

  Cytuj
  IP: 84.38.xx0.xx7 
 • +3

  dick_gość

  23.04.2020, 15:40

  I, do kamieniołomu...

  Odpowiedz
  IP: 195.191.xx0.xx2 
 • gosc_gość_gość_gość

  23.04.2020, 16:49

  "Ty czytasz to co piszesz bo mnie od tych wypocin oczy rozbolały i "pień mózgu" tnij.tcz.pl/?u=2d35e0

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx9.xx5 
 • Barnaba_gość

  24.04.2020, 08:22

  nakaz opuszczenia lokalu

  "58-letni mężczyzna wszczął awanturę domową, podczas której zaczął grozić nożem żonie" (.....) "Prokurator zastosował wobec zatrzymanego 58-latka dozór policyjny oraz nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego na okres trzech miesięcy." Teraz to tylko można współczuć żonie, lub facetowi. Okres kwarantanny zrobił swoje, a jeszcze prokurator nakazał (-zakazał)???? opuszczanie lokalu przez 3 miesiące. Teraz to pewnie od gróźb przejdzie do czynów. Na marginesie, niech rzecznik Policji się wypowie czy prokurator nakazał opuszczać lokal mieszkalny czy zakazał jego opuszczania.

  Odpowiedz
  IP: 78.31.xx6.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.