Dwaj mężczyźni odpowiedzą za włamanie do altany

Policja (fot. tcz.pl)
Tczew - Dwaj mężczyźni odpowiedzą za włamanie do altany
Policjanci zatrzymali 19 i 21-latka, których podejrzewali o włamanie do altany ogrodowej na terenie Tczewa. Według ustaleń mundurowych sprawcy zerwali skobel zabezpieczający drzwi wejściowe do altany i ukradli cztery leżaki, koc oraz grill powodując straty na kwotę 370 złotych. Zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj śledczy przesłuchali 19 i 21-latka, którym przedstawili zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

18 października br. po godzinie 17.00 oficer dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o włamaniu do jednej z altanek ogrodowych na terenie Tczewa. Przyjmujący zgłoszenie funkcjonariusz na teren ogródków działkowych natychmiast wysłał policjantów z patrolówki.

- Na miejscu dwaj mężczyźni wskazali policjantom dwóch sprawców, którzy mieli znajdować się w pobliskiej altanie. Funkcjonariusze wylegitymowali dwóch mężczyzn znajdujących się we wskazanej altanie, którymi okazali się 19-letni mieszkaniec Tczewa oraz 21-letni mieszkaniec Łodzi. Stróże prawa zatrzymali podejrzewanych mężczyzn, których doprowadzili do policyjnego aresztu.
- mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji - Z ustaleń śledczych przyjmujących zawiadomienie o popełnionym przestępstwie wynika, że dwóch sprawców zerwało skobel zabezpieczający drzwi wejściowe do altany i po wejściu do środka ukradli cztery leżaki, koc oraz grill powodując łączne straty na kwotę 370 złotych. Stróże prawa odzyskali skradzione przedmioty, które zwrócili właścicielowi.

Zatrzymani mężczyźni zostali już przesłuchani przez śledczych i usłyszeli zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem.

Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +7

  Ja_gość

  20.10.2020, 14:32

  Dobre

  Może lecą na wycieczkę do ciepłych krajów?

  Odpowiedz
  IP: 78.31.xx7.xx3 
 • +1

  Raczej_gość

  20.10.2020, 15:19

  Raczej chcieli dorobić na projekcie budżetu obywatelskiego - leżaki na bulwarze. Wszak przykład idzie z góry :)

  Cytuj
  IP: 178.235.xx7.xx6 
 • +2

  luka_gość

  20.10.2020, 14:38

  :-)

  Gang Olsena :-)

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx6.xx8 
 • Kolega_gość

  20.10.2020, 16:39

  Smiech

  To bylo na abi? U mnie tez zginęły leżaki

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx6.xx3 
 • +5

  g_gość_gość_gość

  20.10.2020, 17:28

  Jak długo jeszcze?????

  "Policjanci zatrzymali 19 i 21-latka, których podejrzewali o włamanie do altany ogrodowej na terenie Tczewa. Według ustaleń mundurowych sprawcy zerwali skobel zabezpieczający drzwi wejściowe do altany i ukradli cztery leżaki, koc oraz grill powodując straty na kwotę 370 złotych. Zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj śledczy przesłuchali 19 i 21-latka, którym przedstawili zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności..." Szkoda,że jak synalek krauzego lał operatora kamery policja nie była tak skora do zatrzymania bańdziora,porównajcie fakty,altanka-leżaki-zatrzymanie......usiłowanie zabójstwa-pobicie-tatuś miliarder-zero reakcji......PAŃSTWO PRAWA ?????????

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx4.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.