Sławomir Neumann o taśmach: "Nie jestem dumny ze słów, które padły"

"Nie jestem dumny ze słów, które padły" - mówi Sławomir Neumann (PO-KO), o treści taśm, które od kilku dni publikuje TVP Info. Pomorska jedynka Koalicji Obywatelskiej podkreśla, że nagrania sprzed dwóch lat odnoszą się do wewnętrznej sytuacji tczewskiej Platformy Obywatelskiej. "Tam były ciągłe konflikty, spory, nieustający rozkład" - mówi szef pomorskich struktur partii, który same nagrania uważa za nielegalne.

Prawdziwą polityczną burzę wywołały taśmy opublikowane przez TVP Info. Mają pochodzić z końca 2017 roku, kiedy układano listy kandydatów w wyborach samorządowych.

- Rzygam tym Tczewem. Słowo honoru ci daję, rzygam Tczewem [...] Dlatego, mówiąc szczerze, nie chcę zajmować się Tczewem, bo tam są same p..., naprawdę - miał mówić polityk o tczewskich działaczach PO.
.

Dzisiaj Sławomir Neumann odniósł się w rozmowie z naszą redakcją do tego, co zostało uchwycone na taśmach.
- Przede wszystkim chciałbym sprawę wyjaśnić - te słowa nie dotyczą mieszkańców Tczewa - to jest manipulacja wyrwanymi z kontekstu zdaniami sprzed dwóch lat. Sprawa dotyczy kilku działaczy tczewskiej Platformy - i to o nich była mowa - a nie o mieszkańcach. W Tczewie mam wielu przyjaciół i znajomych. Cenię ich i szanuję. Od wielu lat z Tczewem mam bardzo dobre relacje. Pomagam, jak mogę w mieście. Natomiast dzisiaj próbuje się manipulować tą wypowiedzią i oszukać mieszkańców Tczewa, że były to słowa skierowane do nich. Zresztą - przepraszam za te słowa także tych, o których to mówiłem, bo należało to inaczej powiedzieć. Ale czasami w emocjach i trudnych rozmowach, padają słowa, które nie powinny.


Sławomir Neumann podkreślał, że w sytuacji, kiedy go nagrano, próbował uporządkować sytuację w tczewskich strukturach partii:

- Sami państwo opisywaliście różnego rodzaju ekscesy, które działy się w tczewskiej PO - ciągłe konflikty, spory, nieustający rozkład. To udało się nam załatwić - parę osób zostało wyrzuconych - część odeszła. - mówi szef pomorskich struktur partii - Nie jestem dumny ze słów, które padły. Czasami zdarzy się przekląć, ale staram się z tym walczyć.

Zdaniem pomorskiej jedynki "KO" nagrania zostały wykonane nielegalnie - na zamkniętym spotkaniu w partyjnym biurze.

- To jest dla mnie rzecz nieakceptowalna, nie do przyjęcia. W oczy możemy sobie powiedzieć wszystko - nagrywać się i potem to puszczać? Dzisiaj mogę chodzić po Tczewie i nie muszą zakładać kominiarki. Jestem w stanie przeprosić za to, co powiedziałem o niektórych ludziach w Tczewie. Nie wiem, jakim trzeba być człowiekiem, by nagrywać swoich kolegów i jeszcze się tym potem chełpić. - dodawał - Taśmy to nielegalne nagranie, na których pada dużo nielegalnych słów, za co wszystkich przepraszam, ale nie miało to być dla ich uszu.

Neumann odniósł się również do najnowszych taśm, na których ujawniono - jak Adam Korol - który miał zostać komisarzem tczewskich struktur - miał powiedzieć - "Jak wygramy wybory, to będzie dużo do dzielenia":

- Ja nie wiem, co jest bulwersującego w tym, że jeżeli ktoś wygrywa wybory, to przejmuje władzę. Po to stratuje się do wyborów, żeby wygrać.

Sławomir Neumann odniósł się też do swoich słów dotyczących sądów - i aktów oskarżenia dla prezydentów, którzy mieli usłyszeć wyroku przed wyborami.

- Ja mówiłem tam, że przez rok nie będzie żadnego wyroku. Czy ktoś widział, żeby w ciągu roku skończyło się jakieś postępowanie sądowe? Przypomnę, że Mariusz Kamiński został skazany w pierwszej instancji po kilku latach procesu. Potem nie doszło do drugiej instancji, bo prezydent Andrzej Duda go ułaskawił. Za czasów pseudoreform ministra Ziobry postępowania stały się jeszcze bardziej przewlekłe. - mówił.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (42)
dodaj komentarz

 • +22

  Czyżykowiak_gość

  09.10.2019, 13:42

  Co prawda ....

  .... nie popieram metod stosowanych przez byłego radnego Paprota, jednak odnoszę wrażenie, że te wypowiedzi na taśmach były szczere i szczerze pokazywały intencje, co do przyszłych profitów z przejęcia władzy. Nie do końca jasne jest też działanie innego byłego radnego, pracownika starostwa powiatowego. Z czasem pewnie się dowiemy.

  Odpowiedz
  IP: 157.25.xx0.xx6 
 • +11

  observeur

  09.10.2019, 13:53

  Jak dla mnie "prawie" bez znaczenia jest fakt co powiedział Neumann. Liczy się tylko to jak to powiedział. Jak inaczej nazwac kogos, kto przy tobie jest miły i szarmancki, a jak nikt nie słyszy wychodzi z niego gruby zwierz podszyty pogardą i obłuda? Co to za polityk, a przede wszystkim co to za czlowiek, który jak się odwrócic moze wbic ci nóz w plecy? Kto takich chciałby miec za znajomych albo reprezentantów w narodzie? Co do tresci wypowiedzi, jesli choc połowa z tego jest prawdą to prokuratorowi powinien sie juz palic długopis w rękach.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
  -15

  patriota niezeleżny_gość

  09.10.2019, 14:12

  Cały Czef mórem za Neumannem. Każdemu się wyrwie kiedyś pżekleństwo. Niech pierwszy żuci kamieniem kto nie pżeklinał.

  Cytuj
  IP: 144.217.xx4.xx9 
  +6

  DON _gość

  09.10.2019, 15:00

  COR LEONE ?

  Trzeba mieć tupet ,żeby opowiadać takie bzdury przed kamerami .Zrezygnowałem z szefa Klubu Poselskiego ,a z szefa Pomorskiej PO to już nie trzeba ?.Gdybyś człowieku miał odrobinę Honoru zapadłbyś się pod ziemię i nigdy więcej się nie pojawił w życiu publicznym ,ale to trzeba posiadać .Jeżeli już tak wyjaśniasz różne wątki to może wyjaśnisz układanie i zatwierdzanie list wyborczych w 2018 roku ?.Ja miałam informacje od moich znajomych ,że to był rzut na diety samorządowe przez ścisłe grono trzymające władzę w sposób nielegalny z pogwałceniem Statutu PO jak wspomina ten zamaskowany Pan były członek Tczewskiej PO.Sprawa następna uspakajanie sytuacji w Tczewskiej PO słuchając wypowiedzi innych członków coś tu się nie pokrywa ludzie domagają się wyborów uzupełniających jak wspomina Pan w kapucy podkreślając demokratycznych ,a tu do dziś nie ma szefa Koła PO i szefa Powiatu chyba,że coś niedosłyszałam ale tak zapamiętałam .Mam tylko nadzieję ,że bez względu na sympatie polityczne mieszkańcy Tczewa i Powiatu Tczewskiego dokonają właściwego wyboru i miejsce dla CHAMSTWA będzie tam gdzie być powinno .Pozdrawiam .

  Cytuj
  IP: 94.254.xx0.xx7 
  +1

  Możemy to zatrzymać _gość

  09.10.2019, 18:32

  Musimy to zatrzymać

  tnij.tcz.pl/?u=29a7b3

  Cytuj
  IP: 78.88.xx4.xx2 
 • +3

  prawda czasu_gość

  09.10.2019, 13:47

  Chciałbym POdziękować panu Neumann za tak wspaniałą reklamę mniasta Czefa. Nikt tak nie wypromował Czefa jak pan. Czasem trzeba przekląć by zrobić porządek z głosującymi na PO ale nam to tylko dobrze zrobi przy odsuwaniu PiS od władzy.

  Odpowiedz
  IP: 165.22.xx7.xxx 
 • +13

  Kevin_gość

  09.10.2019, 13:47

  Gosc

  Wystawic jego na Placu Hallera jak to mialo miejsce kiedys, a Tczewiacy pokaza na co ich stac i za co,Odejdz czlowieku z Rzadu przynosisz wstyd Polsce

  Odpowiedz
  IP: 188.66.xx9.xx0 
 • PiS wiecznie żywy _gość

  10.10.2019, 21:10

  Prawdziwy chrześcijan pisior z prawdziwej polskiej rodziny po rozwodzie się odezwał

  Cytuj
  IP: 83.23.xx7.xx1 
 • +10

  NIE _gość

  09.10.2019, 13:53

  NIE DLA po

  Nie dostaniesz od nas głosów.NIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIENIE, NIE NIE NIE. ani ty ANI ŻADEN POSEŁ po

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx1 
 • +2

  ... _gość_gość

  09.10.2019, 14:00

  ...

  Posłuchaj nowych taśm Neumanna [WIDEO i STENOGRAM] tnij.tcz.pl/?u=7736b6

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx2.xx1 
 • ._gość_gość

  09.10.2019, 15:18

  CAŁA

  PRAWDA.

  Cytuj
  IP: 94.254.xx0.xx7 
  -1

  nauczyciel fizyki_gość_gość_gość_gość_gość

  09.10.2019, 23:43

  Spadaj U.

  Cytuj
  IP: 84.38.xx7.xx9 
 • +15

  ..._gość

  09.10.2019, 14:06

  Bezczelny typ

  Trzeba mieć wyłączone jakieś klepki bo normalny człowiek zapadłby się pod ziemię ze wstydu, ale nie Neumann. On najpierw narzygał, a teraz z bezczelnym uśmieszkiem dalej nawija poj..bom makaron na uszy.

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx8.xx2 
 • +10

  aaa_gość

  09.10.2019, 14:10

  "- Ja nie wiem, co jest bulwersującego w tym, że jeżeli ktoś wygrywa wybory, to przejmuje władzę. Po to stratuje się do wyborów, żeby wygrać." Hmmmmm, a to przypadkiem nie ugrupowanie posła tak intensywnie krytykuje partię rządzącą za wymianę kadr?

  Odpowiedz
  IP: 193.243.xx3.xx2 
 • +7

  juzew_z _kozenu__gość_gość_goś_gość

  09.10.2019, 14:19

  Sławek !!!! Jak ty mi teraz zaimponowałeś!!!!

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx6.xx8 
 • +30

  EkO_gość

  09.10.2019, 14:21

  Koć waść, wyp******

  Her Neumann na taśmach był szczery. Tyle. Kiedy człowiek najczęściej mówi prawdę? Wtedy, kiedy jest przekonany, że nikt zbędny nie usłyszy tego co mówi. Tak było z Neumannem. Poza tym, nie język mnie boli-jak jest chamem to jest. Jego prywatna sprawa. Przeraża mnie treść rozmów. Neumann zachowywał się jak jakiś lokalny "ojciec chrzestny". Pokazał esencję brudnej polityki. Po tym, co powiedział jeszcze ktoś ma wierzyć w te "wolne sądy"? Śmieszy mnie również to, kiedy mówi się o "prywatnych rozmowach". Prywatne rozmowy na tematy polityczne w siedzibie partii? Wolne żarty... Jestem mega oburzony Neumannem, choć jeszcze bardziej jego środowiskiem, które broni go "jak niepodległości".

  Odpowiedz
  IP: 85.198.xx9.xx8 
 • +17

  EkO_gość

  09.10.2019, 14:33

  * kończ waść, wypi****

  Klawiatura gubi litery :) P.S. Panie Neumann, powinien pan zawinąć swoje banery. Poczucie wstydu. Mówi panu to coś?

  Cytuj
  IP: 85.198.xx9.xx8 
  +1

  eust_gość

  10.10.2019, 07:12

  szczerość

  Morawiecki mówił z wielką szczerością: mają zap.....lać za miskę ryżu...

  Cytuj
  IP: 109.197.xx9.xx7 
 • -2

  Stefan_gość

  09.10.2019, 14:23

  "Polacy mają zap#######ć za miskę ryżu. Będą k###a kopać rowy a inni będą je k###a zakopywać i będą zadowoleni." - premier Mateusz Morawiecki na swoich taśmach.

  Odpowiedz
  IP: 62.111.xx3.xx0 
 • +5

  MAX_gość

  09.10.2019, 14:29

  A w ogóle słuchałeś tych taśm?

  Wystarczyło tylko dokładnie przesłuchać taśmy by dowiedzieć się, że powyższy cytat jest zmanipulowany. Morawiecki w rozmowie z 2013 roku rzeczywiście mówi o obniżaniu oczekiwań i pracy za miskę ryżu, ale używa tych sformułowań w zupełnie innym kontekście. Pierwsza część wypowiedzi w ogóle w takiej formie w rozmowie nie pada. Morawiecki nie wypowiada się na temat oczekiwań ludzi i obiecywania im, "czego oczekują". Cytat: "To co robi Merkelowa... Ona działa na najważniejszych rzeczach społeczeństwa, czyli oczekiwaniach. Management of expectations. Jak ludzie ci zapier.... za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała."

  Cytuj
  IP: 31.186.xx5.xx4 
 • +4

  Tczewiak _gość

  09.10.2019, 15:11

  Tczewiak

  Ty Neumann z PO wypierdalaj już wp***u!!!!!!!! I tu nie przyjeżdżaj!!!!!!

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx5.xx2 
 • +1

  obserwator_gość

  09.10.2019, 15:19

  sprawa taśm

  Jakoś dziwnym trafem ogólnopolskie afery nie wywołały w Tczewie takich rozważań o etyce.Nie przeszkadzało mieszkańcom idiotyzmy z komisją śledczą w sprawie Smoleńska, która pożarła miliony i nic z tego nie wynikło, nie przeszkadzało nikomu chamskie zachowanie K P na sejmowych komisjach a nagle są oburzeni przekleństwami w małym gronie działaczy partyjnych którzy sami ze sobą nie mogą sie dogadać Taka to nasza rozkraczona moralność.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx3.xx0 
 • +5

  Mżawanadze_gość_gość

  09.10.2019, 15:59

  Koń trojański PIS-u

  Schetyna dobrze to rozegrał po niewątpliwie przegranych dla PO wyborach będą szukać winnych a tak już w przedbiegach jeden groźny dla niego konkurent odpadł

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx7.xx3 
 • -1

  Poj.b z Tczewa_gość

  09.10.2019, 17:08

  Schetyna to tajny agent PISu.

  Cytuj
  IP: 83.23.xx4.xx3 
 • +4

  Trójmieszczanin_gość

  09.10.2019, 16:32

  taśm ciąg dalszy - mam nadzieję że opublikujecie kolejne dotyczące waszego pięknego miasta mądrości tego pana - mnie jako mieszkańca trójmiasta już mnie to nawet nie szokuje...

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx7.xx1 
 • -1

  Gość_____gość

  09.10.2019, 16:52

  Nic mnie nie zdzivviło vv tych taśmach, Neumann jak vvszyscy z po mają vvyborcóvv głęboko vv d.... od zavvsze. język jak język patologia, vvażna jest treśc . Czy ludzie są tak napravvdę naivvni,aby nnie zrozumieć sensu vvypovviedzianych słóvv. Mafia po.Oby już nigdy nie doszli do vvładzy, bo będzie katastrofa.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx4.xx3 
 • -1

  Zly Vlad_gość

  09.10.2019, 17:28

  Ha

  "Cały Czef mórem za Neumannem. Każdemu się wyrwie kiedyś pżekleństwo. Niech pierwszy żuci kamieniem kto nie pżeklinał."

  Qrła ja, ja nie pszeklinał, fasza nać

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx7.xx6 
 • +4

  Gość _gość

  09.10.2019, 19:13

  Gdzie autor nagrań dno dna?

  Wiadomo po co to było. Paproch po trupach do celu. Mieć takiego kumpla to skarb! Zawsze wiesz co powiedziałeś, a jeśli nie to ma nagranko ! Myśli że PISoiory go nagrodza. ŻENADA

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx3.xx3 
 • +4

  snake_gość_gość_gość

  09.10.2019, 19:15

  o ironio

  Tylko winny się tłumaczy!Nie dla fałszu,nie dla obłudy........i koniec PO-KO

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx7.xx4 
 • -2

  gość _gość_gość_gość

  09.10.2019, 20:17

  Nie tłumaczy się!

  Facet nie tłumaczy się tylko tłumaczy betonowi PIS owskiemu o co chodziło. Widać jednak do betonu nie dociera! Może jeszcze raz! Nie mówił o tczewianach tylko o grupce idiotów w Tczewskiej PO, których już nie ma w strukturach.

  Cytuj
  IP: 83.23.xx3.xx3 
 • -2

  bobek_gość

  09.10.2019, 19:34

  Tczew za Sławkiem.

  Sławek nie słuchaj tych kilku biednych pisowych troli. Tczew i tak odda za ciebie 99% głosów. Ja już od czwartej będe czekał na otwarcie urn, żeby głoś oddać. Pis ma fanatyków za Jarkiem więcTczew musi też takich mieć za Sławkiem. Jarek też wszystkich kocha, szanuje i lubi oprócz małpy w czerwonym i dziada co mu przeszkadza. Sławek też musi mieć swoich fanatyków co nie uwierzą, że czarne to czarne a białe to białe.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx8.xx8 
 • +4

  po....b z Tczewa_gość

  09.10.2019, 21:18

  Bu hahaha nie muszę głosować na PiS ale na pewno nie mafijny układ PO słowa o Tczewie i jego mieszkańcach czy lokalnych działaczach to pikuś tu chodzi o układy z niezależnymi sądami idź zapal świeczkę w ich obronie. Kolejna rzecz targowanie stanowisk w spółkach cyt" jak wygramy to będziemy mieli dużo do dzielenia" i to tylko dotyczyło Tczewa a jeśli chodzi o Państwo Polskie ? LOT, Orlen - Możejki, Azoty i tyle jeszcze tego. Ja, Merkel hat es jetzt nicht geschafft, aber wenn wir gewinnen, werden wir Ihnen sagen, was polnisch ist.

  Cytuj
  IP: 109.197.xx7.xx7 
 • -3

  :)_gość

  09.10.2019, 20:21

  :)

  TAK dla Jana to NIE dla Neumanna. Tczew głosuje na Tczew. A te tłumaczenia urągają mojej inteligencji.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx2.xx2 
 • -5

  Tczewska_gość

  09.10.2019, 21:49

  "Facet nie tłumaczy się tylko tłumaczy betonowi PIS owskiemu o co chodziło. Widać jednak do betonu nie dociera! Może jeszcze raz! Nie mówił o tczewianach tylko o grupce idiotów w Tczewskiej PO, których już nie ma w strukturach."

  Tak, to prawda. Ale jesli chodzi o struktury i czlonkow, to jak to nie ma?? Sa nadal. Przyd**asy z I.N. na czele. By Sławusiowi w d**ala weszla bez wazeliny. Prawda taka, ze Kucharek ze swoja swita odszedl i z tczewskiej Peło nic nie zostalo. Trzymał to facet w ryzach, razem z innymi madrymi a zostali głupcy i przyd**asy. Tylko Jana szkoda. Bo on jaki jest, taki jest- ale jedyny cos robi. Chociaz sie pokazuje, a nie tylko przed wyborami.

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx1.xx0 
 • +6

  Gość _gość_gość

  09.10.2019, 22:23

  JAN.K.

  Jan...Tak, faktycznie jaki jest taki jest... robi w własne gniazdko... Niestety swoimi wypowiedziami i zachowanoem...

  Cytuj
  IP: 83.23.xx3.xx3 
 • -1

  tczewiak_gość

  09.10.2019, 22:06

  wybory

  Pozwole sobie powiedziec,ze ""poj.. by" tak czy tak zaglosuja na PO !

  Odpowiedz
  IP: 79.216.xx4.xx5 
 • +7

  A.K._gość

  09.10.2019, 23:53

  Łysy nagrał, a potem przekazał znanym z amoralności braciom i tyle. Z. już od dawna tak się cieszył tym niby asem w rękawie, że parę razy zdążył wypaplać na fb, że ma "bombę". Nie wiem co pis mu obiecało, ale ja na ich miejscu trzymałabym się od padalca z daleka. On w odpowiednim czasie obrzuca gów..m, każdego z kim się zetknie. PiS już tego doświadczył, Sosna też.

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx7.xx9 
 • -3

  hi_gość

  10.10.2019, 00:33

  Nie strasz nie strasz bo się zesrasz. Przyszłość będzie taka U wygrywa w skardze nadzwyczajnej, P przegrywa załatwiony wyrok uniewinniający w Malborku w Apelacji, i rusza domino działki, Malinowska, i zapewne jeszcze coś. Ale na pocieszenie tak jak Mirki dwa doprowadzają Tczew do ruiny tak Mirki dwa w jednej "kwaterze" będą sobie odpoczywać. Wolne Sądy, Wolne Sądy, Wolne Sądy, Wolne Sądy, Wolne Sądy,Wolne Sądy,Wolne Sądy,

  Cytuj
  IP: 109.197.xx7.xx7 
 • +4

  Wojt_gość

  10.10.2019, 06:25

  Sami święci

  Nie słyszałem , żeby na taśmach , które od kilku lat krążą w przestrzeni publicznej ( taśmy u Sowy , Bielfingera itp) używano ładnych , składnych zdań. Rozmowa jakich wiele , każdy przeklina , źle.życzy drugiemu ... tylko , że większość się z tym mie obnosi ... Przed kamerami wszyscy są ą , ę .... a w 4 ścianach no komu nie zdarzyło się nie przeklnąć

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx7.xx7 
 • +5

  Gelek_gość_gość

  10.10.2019, 06:38

  "Schetyna to tajny agent PISu."

  Prawda PIS i PO to ta sama banda kiedyś razem walczyli o ta Polskę teraz walczą żeby ja rozj**ac a oni wódkę razem chleja i mają wszystkich w dupie naprawdę nie ma na kogo iść głosować stara śmierdzące śmietana

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx4.xx9 
 • Kogo_gość

  10.10.2019, 07:06

  ty chcesz

  Zagłaskać Poj**....Odejdź z życia politycznego i miej swój honor

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx6.xx6 
 • Hoenhoff_gość

  10.10.2019, 18:14

  Do Neumanna

  Neumann nie jestem za tobą , ani za PO , ale w jednej kwestii się nie pomyliłeś . W Tczewie mieszkają same poje..... . Tu trafiłeś w dychę. Si qu'a la font . Haha

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx0.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.