CKiS zachęca, by dać lustrom drugie życie

(fot. mat. prasowe)
Tczew - CKiS zachęca, by dać lustrom drugie życie
Czy na waszych strychach zalegają może niepotrzebne obrazy w fajnych ramach? Może robiliście w domu remont i rama starego lustra nie pasuje Wam już do wnętrza? "Przekażcie ja nam nieodpłatnie, chętnie je przyjmiemy i damy im drugie życie" - zachęca Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.

- Jeśli nie macie jak ich do nas dostarczyć ze względu na wielkość, dajcie nam znać, a przyjedziemy po ramę. Pewnie zastanawiacie się po co nam te ramy? Przygotowujemy pewien projekt, o którym dowiecie się niedługo /ale na razie cichosza/ i będzie nam bardzo miło, jeśli pomóżcie nam w jego realizacji przekazując nieodpłatnie niepotrzebny obraz lub lustro. - informuje CKiS.

Masz pytania? Osoba kontaktowa: Justyna Grunau e-mail: tczew.ckis@wp.pl tel. 693-368-101

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +10

  Rama ja,rama ty_gość

  15.11.2019, 11:26

  Kupię tanio,sprzedam drogo

  Tak ,chwilę i was powiszą,a potem do kolekcjonera za grubą kasę.stare ramy często są sporo warte. Nie dajcie się nabrać na te akcję.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx7.xx1 
 • +7

  marek aureliusz_gość_gość

  15.11.2019, 12:06

  tak, obracam się w kręgach kolekcjonerów i potwierdzam. uważajcie, a zanim oddacie je CKiS, skontaktujcie się mejlowo z jakimkolwiek antykwariatem, który się tym zajmuje i oni wycenią wpierw.

  Cytuj
  IP: 83.13.xx4.xx8 
 • -5

  ckis_gość_gość

  15.11.2019, 14:09

  przykro

  Bardzo prosimy, żeby nie mierzyć nas własną ramą... oj przepraszam własną miarą. Przykro nam, że niektórzy podejrzewają CKiS o złe intencje, a nawet insynuują oszustwo. I na koniec... nie chodzi nam o ramy kolekcjonerskie (wartościowe), tylko takie które można znaleźć np. w popularnej sieci szwedzkich marketów.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx2.xx3 
 • JJ_gość

  16.11.2019, 23:32

  Wiem że projekt zacny i niepotrzebne wasze obawy... Ale jednak widać że kasa kasa kasa

  Cytuj
  IP: 81.190.xx7.xx0 
  +3

  marek aureliusz_gość

  17.11.2019, 12:04

  wystarczyło tylko to co w komentarzu umieścić w artykule. Wiadomo, że wielu ludzi może posiadać skarby w piwnicy, o których nie wie. Jestem numizmatykiem i zawsze uczciwie wyceniam monety, które ktoś przynosi. I czasem widzę radość człowieka, który myślał, że miał monetkę za 50 zł, a prawdziwa wartość to 500 zł. Może robię tak dlatego, że nie zajmuję się tym "zawodowo", czyli nie handluję, poza ewentualnym kupnem na aukcjach, a wiedzę wyceniania rozszerzyłem sobie dlatego, żeby nikt mnie nie wykiwał. Bo chciwość często wygrywa z sumieniem. Mam nadzieję, że tak nie jest u państwa z CKiS.

  Cytuj
  IP: 83.25.xx2.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.