"Pomorski Gryf Gospodarczy". Trzy podmioty z Tczewa z wyróżnieniami

Wyróżnienie otrzymała m. in. gmina miejska Tczew (fot. tcz.pl)
Tczew - "Pomorski Gryf Gospodarczy". Trzy podmioty z Tczewa z wyróżnieniami
Gmina Miejska Tczew, Trans Polonia i Flex wyróżnione w XXIII edycji konkursu "Pomorski Gryf Gospodarczy", corocznie organizowanej przez Marszałka Województwa Pomorskiego. Nagrody wręczono podczas uroczystej gali 17 listopada 2022 r. w Operze Bałtyckiej.

Miasto Tczew po raz kolejny otrzymało wyróżnienie w kategorii Gmina Przyjazna Przedsiębiorcom i znalazła się w gronie 4 najlepszych gmin w naszym województwie, a były to Gmina Dzierzgoń - laureat nagrody głównej oraz Gmina Szemud i Gmina Słupsk które również otrzymały wyróżnienia.

- Bardzo nas cieszy to wyróżnienie - nadal będziemy podejmować różne działania w tych trudnych dla przedsiębiorców czasach - mówi Adam Burczyk, zastępca prezydenta Tczewa.

Gmina Przyjazna Przedsiębiorcom to nagroda skierowana do samorządów lokalnych na terenie województwa pomorskiego, które konsekwentnie i systematycznie prowadzą działania na rzecz rozwoju i wspierania przedsiębiorczości na swoim obszarze, poprawiają jakość i dostępność usług oferowanych przedsiębiorcom, prowadzą działalność edukacyjną w obszarze przedsiębiorczości.


Wśród wyróżnionych w konkursie były również lokalne podmioty:

- w kategorii LIDER EKSPORTU PODKATEGORIA ŚREDNIE I DUŻE PRZEDSIĘBIORSTWO
Grupa Kapitałowa Trans Polonia Tczew
- w kategorii LIDER ROZWOJU KOMPETENCJI
Flex Poland Tczew
Więcej informacji o konkursie oraz laureatach można znaleźć na:
https://gryfgospodarczy.pl/2022/11/18/wyniki-konkursu-o-nagrode-pomorska-gryf-gospodarczy-2022/

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • Łupaszko_gość_gość

  23.11.2022, 10:28

  "a 'la long"

  Trans polonia i flex wyróżnione ...... Dopóki takie firmy będą wyróżniane i nagradzane to w Polsce nigdy nie będzie lepiej ....

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx8.xx7 
 • +2

  qq_gość

  23.11.2022, 10:39

  zaraz sie zacznie płacz fleksiarzy...

  Odpowiedz
  IP: 46.175.xx6.xx8 
 • b_gość_gość

  24.11.2022, 11:53

  Trans polonia, to ta firma z przewałkami przy zakupie gruntu w tle?

  Odpowiedz
  IP: 78.133.xx9.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.