Ochotnicy z Dalwina działają od 90 lat

(fot. gmina-tczew.pl)
Tczew - Ochotnicy z Dalwina działają od 90 lat
OSP Dalwin obchodzi jubileusz 90-lecia działalności. Z tej okazji wójt gminy Tczew Krzysztof Augustyniak przekazał na ręce dowódcy jednostki Mirosława Gorczycy specjalistyczny sprzęt - pompę zanurzeniową.

Uroczyste przekazanie miało miejsce 7 września br. w remizie jednostki w Dalwinie.

Jak podkreśla Wójt - "Wieloletnia działalność jednostki OSP Dalwin to nie tylko udział w akcjach gaśniczych i w wielu innych zdarzeniach i zagrożeniach. Straż, także nasze pozostałe jednostki, wspomaga gminę przy organizacji życia społecznego i kulturalnego, biorąc udział w wielu wydarzeniach patriotycznych, państwowych i kościelnych, a także rozrywkowych. Dziękujemy za wiele lat odważnej i pomocnej służby. Niech nowy sprzęt uzupełni wyposażenie jednostki, służąc w czasie akcji do sprawngo wypompowywania wody."

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • -5

  Bor_gość_gość

  15.09.2020, 08:38

  Zdjęcie robione kartoflem, że taka jakość wyraźna? Przykład zachowania dystansu społecznego i zakładania maseczek, jak widać też idzie z góry.

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx3.xx6 
 • +5

  Strażak_sam_gość

  15.09.2020, 16:02

  Naciągnij se na jądra tą swoją maseczkę, co byś AIDS nie dostał czasem...

  Cytuj
  IP: 109.197.xx7.xx1 
 • Grażynka_gość

  15.09.2020, 21:50

  Najlepszego!

  Fajne chłopaki te strażaki! Całuski dla tego wielkoluda z lewej i tego obok!

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx0.xx7 
 • Mieszkaniec_gość_gość_gość_gość

  15.09.2020, 21:56

  Brawo

  Jeszcze niedawno chciał likwidować OSP bo kradną, nic nie robią i spiskują przeciwko wójtowi jaka zmiana : on im dał pompę bo tak mówi, ja wam dam, ja wam to zrobię. A tak na poważnie - dobrze, że możemy na Was liczyć Panowie - Gratulacje !!!

  Odpowiedz
  IP: 83.20.xx8.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.