Gniew. Koniec prac na Hallera

(fot. gniew.pl)
Gniew. Koniec prac na Hallera
We wtorek, 4 czerwca w Gniewie oficjalnie zakończono prace remontowe na ulicy Hallera w Gniewie.

W ramach inwestycji zmodernizowano odcinek ul. Hallera od skrzyżowania z ul. Czyżewskiego do skrzyżowania z ul. Witosa wymieniając stare płyty betonowe na nowe. Wykonawcą projektu była lokalna firma Karli One Four Dariusz Karzyński w Gniewie. Przypominamy, iż Gmina Gniew na realizację zadania otrzymała 129 200 zł dofinansowania z Państwowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +4

  gość_gość_gość

  07.06.2024, 10:26

  drogi

  Cudów nie ma i poboczy też nie ma. Słabo to wygląda na miejscu. Brak wykonania połączenia skrzyżowania z lokalnymi uliczkami. Po prostu słabo. Ulica Hallera "leci" od kotłowni albo jeszcze wcześniej. Odcinek od kotłowni do skrzyżowania z ulicą Czyżewskiego zrobiony, a co z odcinkiem od skrzyżowania z ulicą Czyżewskiego przy działkach ogrodowych i pomiędzy działkami do ulicy Gdańskiej ? Nadal błoto !

  Odpowiedz
  IP: 37.31.xx8.xx9 
 • +2

  Ola_gość

  07.06.2024, 13:33

  Ul. Hallera

  Popieram, słabo to wygląda. Po tylu latach oczekiwania na tę "ulicę" Gniewianie oczekiwaliby lepszego standardu. Skręt z Hallera w Czyżewskiego nie do końca dopracowany.

  Cytuj
  IP: 178.252.xxx.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA