Remont mostku na Łąkowej. Ruch pieszy bez zmian

Mostek na Łąkowej (fot. tcz.pl)
Tczew - Remont mostku na Łąkowej. Ruch pieszy bez zmian
Już w czwartek (23.07) nastąpi zamknięcie mostku w ciągu ulicy Łąkowej, co wiąże się za zmianą organizacji ruchu. Dla samochodów objazd zostanie wyznaczony przez Malinowską, Kwiatową i Gdańską. Piesi będą mogli nadal korzystać z remontowanego obiektu, a podczas zaawansowanych prac rozbiórkowych przejście zostanie wyznaczone na zlokalizowanym obok starym mostku.


Miejski Zarząd Dróg w Tczewie informuje, że w związku z planowanym rozpoczęciem robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. "Przebudowa obiektu mostowego nad Kanałem Młyńskim w Tczewie w ciągu drogi gminnej Nr 198195 G - ul. Łąkowej, km 0+190" i całkowitym zamknięciem przejazdu dla ruchu kołowego przez istniejący most nad Kanałem Młyńskim, ruch pieszy na czas trwania robót odbywał się będzie w pierwszym etapie realizacji po istniejącym obiekcie mostowym, docelowo zaś przed przystąpieniem do robót rozbiórkowych za pośrednictwem tymczasowo zorganizowanego przejścia pieszego przez stary most kolejowy wiodący do dawnej stoczni rzecznej.

Ponadto Zakład Usług Komunalnych w Tczewie oraz P.A GRYF Sp. z o.o. s.k. informują, że od dnia 23 lipca 2020 r. w związku z remontem mostu w ciągu ul. Łąkowej zmieni się trasa przejazdu autobusów linii 4 i 6 oraz częściowo ich rozkład jazdy. Autobusy L-4 (kursy przez FLEX) z Czyżykowa będą dojeżdżały tylko do pętli tymczasowo zorganizowanej w ciągu ulicy Mamerta Stankiewicza w Tczewie i powrotnie do Czyżykowa taką samą trasą. Autobusy L-6 będą kursowały zmienioną trasą Dworzec - Gdańska - Al. Solidarności - Malinowska - Czatkowska - Pętla Mamerta Stankiewicza i powrotnie taką samą trasą. Szczegółowe rozkłady jazdy wszystkich autobusów dostępne na stronie internetowej www.komunikacja.tczew.pl, www.rozkłady.tczew.pl oraz aplikacji mobilnej "myBus online" a także w dużej gablocie na terenie Transportowego Węzła Integracyjnego.Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +7

  Tczewianin_gość_gość_gość

  22.07.2020, 10:48

  Przystanek przy Tapflo

  Co za mądry gościu postawił przystanek przy krzyżówce Czatkowskiej i Stankiewicza??? Kawałek dalej dwie długie zatoczki są..

  Odpowiedz
  IP: 193.200.xx1.xx8 
 • +4

  On_gość_gość

  23.07.2020, 09:16

  Ja się pytam kto za to odpowiada żeby taki mały mostek remontować tyle miesięcy. No tak ale jak znam życie to pewnie 10 osób na budowie dwie pracują reszta patrzy a później się przeciągnie do wiosny bo zima ich zaskoczy .

  Odpowiedz
  IP: 79.163.xx0.xx6 
 • aaa_gość

  24.07.2020, 18:01

  znowu zima zakoczyła drogowców

  Most remontują bo Pobłocki się utopił w kanale młyńskim

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx7.xx7 
 • -1

  emi124_gość

  24.07.2020, 19:18

  remont na Łąkowej

  A ja pytam w jakim celu zamknięta jest jeszcze połowa wiaduktu prowadzącego z kozen na Mostową nie dość że Łąkowa zamknięta to jeszcze przejazd w drugą stronę utrudniony a zaznaczam że na moście 800-lecia i gdańskiej również ruch jednostronny ktoś jak zwykle to przemyślał a my z Żuławskiej jesteśmy odcięci od miasta

  Odpowiedz
  IP: 185.241.xx8.xx3 
 • +1

  Gość _gość

  24.07.2020, 23:02

  Roboty

  Skandal aby zamknąć cały przejazd a nie zrobić wyjadła. Tak jak pisałeś gówno robią a ty musisz zap....ć przez całe miasto. Ale oni mają czas. Za granicą to zapier....... 24 h

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx0.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA