Konkurs dla mieszkańców Tczewa i okolic

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Konkurs dla mieszkańców Tczewa i okolic
Mieszkańcy naszego miasta mogą wziąć udział w konkursie "Zostań Twarzą Pascala", który organizuje bezpłatna Szkoła dla dorosłych Pascal.

Jest to niezwykła szansa szczególnie dla osób, które chciałyby stać się bardziej rozpoznawalne, a swoją atrakcyjną osobą reprezentować i promować edukację. Uczestnicy konkursu będą mogli zaistnieć w mediach społecznościowych, pojawić się w reklamach Szkoły Pascal i oczywiście... dobrze się bawić!

W konkursie może wziąć udział każdy dorosły, który jest obecnie lub zamierza w przyszłości zostać słuchaczem nieodpłatnej Szkoły Pascal. Wystarczy zapisać się do szkoły najpóźniej 2 tygodnie po wysłaniu swojego zgłoszenia konkursowego. Udział w zabawie można zgłosić do 15 czerwca br.

Każdy z uczestników będzie miał szansę na główną wygraną - czyli zostanie Twarzą Pascala i reprezentowanie swoim uśmiechem bezpłatnej Szkoły dla dorosłych Pascal.

Laureat pierwszego miejsca otrzyma nagrody: telewizor 49 cali oraz sesję zdjęciową, a wszyscy uczestnicy, którzy zakwalifikują się do finału otrzymają zestawy kosmetyków.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

To prosta sprawa:
- należy wypełnić zgłoszenie na stronie https://pascal.edu.pl/twarz-pascala/wyslij-zgloszenie/
- przesłać 2 zdjęcia dobrej jakości oraz autoprezentację wideo do 30 sekund
Wszystkie informacje oraz regulamin znajdują się na stronie https://pascal.edu.pl/twarz-pascala/

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • -1

  Blondyna_gość

  02.06.2020, 13:40

  Ee blondyna ale bym cie cimcirimcim

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx7.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA