Imiona dla dziewczynki nie tylko polskie

Tczew - Imiona dla dziewczynki nie tylko polskie
Wielu rodziców zastanawia się, jakie imię wybrać dla swojego dziecka. W przypadku dziewczynek jak najbardziej można decydować się na imię popularne w Polsce. Sporo osób chce nadać swoim pociechom imiona oryginalne. W tym celu można sięgnąć po imiona znane w innych kulturach. Nietypowe dla danego kręgu kulturowego imię może wyróżnić dziecko, a w przyszłości osobę dorosłą. Jest to ważne, zwłaszcza przy nastawieniu na indywidualizm. Nie może to być jednak imię, które spowoduje, że dziecko będzie się z nim źle czuło na przykład w przedszkolu. Dowiedz się, skąd możesz czerpać inspirację związaną z nadawaniem imion.

1. Imię dla dziewczynki - które wybrać? 
2. Co robić w czasie wolnym, czyli relaks dla świeżo upieczonych rodziców


Rodzice zazwyczaj chcą nadać najpiękniejsze imię dla swojej córki. Muszą się liczyć z tym, że dziewczynka, gdy podrośnie i zacznie spotykać się z rówieśnikami, wcale nie musi być zachwycona swoim imieniem. Nie oznacza to jednak, że musi nosić pospolite lub nadmiernie popularne imię. Rodzice, którzy chcą, by ich dziecko miało nietypowe imię, będą w stanie wyjaśnić swój wybór, gdy zajdzie taka potrzeba. W zasadzie imię ma ukryte znaczenie. Właśnie to, jakie przesłanie niesie dane imię, może być dla rodziców bardzo istotne.

Imię dla dziewczynki - które wybrać? 

W zasadzie rodzice mają dużo czasu na sprawdzenie, które imię będzie właściwe dla ich dziecka. Można to zrobić w czasie ciąży lub tuż po narodzeniu się maleństwa. Jeśli rodzice faktycznie nie są chętni, by było to imię powszechnie stosowane, mogą poszukać go w kulturze obcej, którą są zafascynowani. 

Ciekawym przykładem są koreańskie imiona żeńskie, które można poznać na stronie https://dzidzius.pl/planowanie/koreanskie-imiona-zenskie/ . Korea Południowa jest postrzegana jako kraj, w którym powstają wielkie korporacje, słynące z produkcji elektroniki i samochodów. Polki uwielbiają kosmetyki koreańskie. Stało się tak dzięki temu, że Koreanki mają przepiękne cery. Zachowują mody wygląd przez wiele lat. 

Co robić w czasie wolnym, czyli relaks dla świeżo upieczonych rodziców

Małe dziecko wymaga wiele wysiłku od rodziców. Nic dziwnego, że rodzice chcą wykorzystać każdą wolną chwilę na odpoczynek lub realizację własnych pasji. Przerywnikiem w opiece nad własnym dzieckiem może być oglądanie filmów w domu. Mogą to być przykładowo zachodnie lub polskie produkcje filmowe, dostępne do obejrzenia w ramach subskrypcji lub za jednorazową opłatą. Propozycje filmowe wystarczy sprawdzić na stronie https://www.filmnet.pl/filmy/dramat/dziewczyny-z-dubaju

Powyższy tekst jest materiałem reklamowym (artykuł sponsorowany), który stworzył wyłącznie Reklamodawca. Redakcja Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w tym artykule. Chcesz zamówić taki artykuł? Zapraszamy tutaj: reklama Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +2

  UUKSA_gość

  09.12.2022, 23:54

  Najlepsze imię dla dziewczynki URUM BURUM SUKA MATA FUIKA - co po koreańsku znaczy szczęśliwe słońce, gdy kibel pełen gówna

  Odpowiedz
  IP: 156.146.xx9.xx0 
 • qq_gość

  11.12.2022, 12:20

  Tak właśnie, Na imię jw. a na drugie Dżesika bo to po babci :)

  Cytuj
  IP: 109.197.xx2.xx9 
 • Awaria_gość

  11.12.2022, 21:49

  Na antenie i w globalnym systemie ^^.

  Najładniejsze imię dla dziewczynki to ATENA =*

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx8.xx6 
 • To Wszystko_gość

  11.12.2022, 21:50

  Jest Szczere =D.^^.

  http://www.youtube.com/watch?v=FiNsXj079T0 .

  Cytuj
  IP: 5.173.xx8.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.