Wzmożone kontrole policji w ostatni weekend wakacji

Kontrola prędkości (fot. policja.pl)
Tczew - Wzmożone kontrole policji w ostatni weekend wakacji
Przed nami ostatnie dni wakacji. W związku z powrotami z letniego wypoczynku, zwłaszcza w nadchodzący weekend, należy spodziewać się wzmożonego ruchu na polskich drogach. Nad bezpieczeństwem podróżujących będą czuwać policjanci ruchu drogowego.

W najbliższe dni należy spodziewać się wzmożonego natężenia ruchu na drogach. Nad bezpieczeństwem podróżujących czuwać będą policjanci ruchu drogowego. W miejscach o największym natężeniu ruchu policjanci będą nadzorować jego płynność, a w uzasadnionych przypadkach podejmować ręczne kierowanie ruchem. Kontrolowana będzie prędkość, z jaką jadą kierowcy, ich trzeźwość, korzystanie z pasów bezpieczeństwa oraz sposób przewożenia dzieci. Policjanci będą sprawdzać także stan techniczny pojazdów.

- Przypominamy wszystkim uczestnikom ruchu drogowego o zachowaniu ostrożności i stosowaniu się do przepisów. Pamiętajmy, że brak zrozumienia i wzajemnego szacunku na drodze, to kolejny niekorzystny czynnik wpływający na bezpieczeństwo uczestników ruchu. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego - bezpiecznie dojechać do celu. - mówi st. post. Katarzyna Ożóg z tczewskiej policji.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +3

  500+_gość

  27.08.2022, 00:30

  Dobrze ze informują o akcji wiec odkładam kieliszek żeby nie było przypału

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx6.xx7 
 • +6

  Chcę się_gość

  27.08.2022, 07:59

  Wypowiedzieć

  Prawda jest taka że nawet wysokość mandatów nie zmieni nic w bezpieczeństwie. To nie kwota pieniędzy zmienia myślenie tylko zrozumienie kierowcy że możesz kogoś zabić bądź inny kierowca może zabić kogoś z jego rodziny. Ludzie zazwyczaj nie myślą o konsekwencjach chyba że po zdarzeniu. Smutna prawda ale tak jest.

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx7.xx3 
 • Nick_gość

  28.08.2022, 10:23

  Niestety inteligencja policji wpisana w grafik i targety mandatowe, zero kumacji, klapki na oczach, debilizm to mało ale punkcik z laserówki zgadza się a obok syf...

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx7.xx3 
 • +2

  Hgggg_gość

  28.08.2022, 18:08

  Dojenie plus

  Odpowiedz
  IP: 78.31.xx7.xx0 
 • +5

  %... _gość_gość

  29.08.2022, 12:41

  **) ?????

  Dzień dobry, jedna techniczna uwaga :JAK WIDAĆ NA FOTOGRAFI TEN PAN POLICJANT ŹLE TRZYMA URZĄDZENIE LASEROWE DO PRAWIDŁOWEGI POMIARU MIERNIK MUSI BYĆ PODPARTY NA RAMIENIE, MA PODPORE.!!! ...... Przy takim trzymaniu pomiary jest wykazywany Do 15 km/ godz. za dużo bardzo często. Takie jest zalecenie w instrukcji OBSŁUGI!!!!!!!!

  Odpowiedz
  IP: 79.198.xx8.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.