Fundusz Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY czeka na Wasze pomysły

(fot. mat. prasowe)
Fundusz Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY czeka na Wasze pomysły
Masz pomysł na działania w swojej okolicy? Nie wiesz skąd pozyskać środki na jego realizację i od czego zacząć? A może chcesz wzmocnić swoją młodą organizację?
Fundusz Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!

Nowy AKUMULATOR SPOŁECZNY to innowacyjny fundusz, który nadaje bieg pomysłom mieszkańców Pomorza. Skierowany jest do minimum 3-osobowych grup nieformalnych i organizacji pozarządowych, działających na rzecz dobra wspólnego.

Nabór wniosków o dofinansowanie trwa! Do zdobycia maksymalnie 6 000 zł na realizację Waszych inicjatyw lub do 10 000 zł na rozwój młodej organizacji.
Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować się na stronie: www.witkac.pl, wybrać odpowiedni powiat (lub rodzaj dotacji) i wypełnić formularz on-line. UWAGA: Wnioski składa się wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora. Istnieje także opcja wnioskowania poprzez przesłanie krótkiego filmu z opisem pomysłu!


Nabór wniosków trwa:

- do 30 kwietnia 2022 - dofinansowanie na lokalne inicjatywy ze sfer pożytku publicznego,
- do 30 maja 2022 - dotacje na wsparcie rozwoju młodych organizacji.

Projekty mogą być realizowane w terminach:

- od 25 maja do 30 listopada 2022 r. - lokalne inicjatywy ze sfery pożytku publicznego,
- od 1 lipca do 30 listopada 2022 r. - rozwój młodych organizacji pozarządowych.

Regulamin konkursu oraz szczegóły znajdują się na stronach Funduszu: akumulatorspoleczny.pl i Operatora: fundacjapokolenia.pl. Bieżące informacje są także na profilu FB: facebook.com/akumulatorspoleczny.

Masz pytania dotyczące konkursu lub realizacji projektów? Potrzebujesz pomocy w obsłudze generatora wniosków? Weź udział w dodatkowych spotkaniach informacyjno-szkoleniowych on-line:
21.04. (czwartek) o 18:00 na platformie Zoom - wystarczy kliknąć w link
22.04. (piątek) o 10:00 na platformie Zoom - wystarczy kliknąć w link

Chcesz skonsultować pomysł lub umówić się na doradztwo indywidualne? Fundacja Pokolenia jako lokalny Operator w powiatach gdańskim i tczewskim zachęca do kontaktu - animatorzy pomogą dopracować Wasze wnioski; tel. 58 352 45 46, akumulatorspoleczny@fundacjapokolenia.pl, facebook.com/fundacja.pokolenia.

Zadanie współfinansowane przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030

Drukuj
Prześlij dalej