ZUS zaprasza na kolejne szkolenia online

Laptop
Tczew - ZUS zaprasza na kolejne szkolenia online
Zasady korygowania dokumentów ubezpieczeniowych i ulgi dla osób, które rozpoczynają działalność gospodarczą to tematy kolejnych bezpłatnych szkoleń organizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

W poniedziałek, 5 grudnia, o godz. 10:00 odbędzie się spotkanie online na temat zasad korygowania dokumentów rozliczeniowych. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak poprawnie wypełnić dokumenty, do kiedy złożyć je do ZUS oraz kiedy i jak je korygować. Zgłoszenia należy wysyłać wyłącznie elektronicznie na adres: slupsk_wydarzenia@zus.pl.

We wtorek, 6 grudnia, także o godz. 10:00 ZUS zaprasza na webinarium osoby, które rozpoczynają lub planują założyć własna dzielność gospodarczą. Podczas spotkania dowiedzą się one m.in. jakie ulgi i ułatwienia im przysługują, czym jest ulga na start, kto może skorzystać z preferencyjnych składek oraz jakie są konsekwencje korzystania z ulg. ZUS przyjmuje zapisy mailowo: szkolenia_gdansk@zus.pl.

Wszystkie szkolenia on-line prowadzone są za pośrednictwem platformy Cisco Webex Meeting. W zgłoszeniu należy podać adres e-mail, na który zostanie wysłany link do spotkania, datę i temat szkolenia, nazwę zakładu pracy, liczbę uczestników oraz numer telefonu do kontaktu. Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie z podpisanym oświadczeniem RODO dostępnym na stronie zus.pl.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • ups_gość

  02.12.2022, 01:13

  czy z konsupcji z Channel i Brit, takze pisowski ZUS okradnie podatnika , bo po wyborach zamienia biura poselskie na cele wiezienne

  Odpowiedz
  IP: 37.201.xx2.xx4 
 • Bez glejtu_gość

  02.12.2022, 01:42

  ZUS nie jest

  ZUS nie jest "pisoski" bo istniał zanim pisostwo się doczłapało do władzy. Istnienie piramidy finansowej ZUS wspiera zarówno PiS jak i reszta postmagdalenkowej zbieraniny i nic dziwnego bo to m.in. kupa synekur do obsadzenia swoimi. Wiń system pookrągłostołowy ukierunkowany na turbo-biurokrację z miejscami dla "właściwych" urzędasów i biurew, całą bandę 4ga i siebie samego jeśli wspierałeś/wspierasz którykolwiek odłam owej bandy.

  Cytuj
  IP: 193.164.xx7.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.