Na pożegnanie okresu świątecznego - koncert No Saints

(fot. mat .prasowe)

odbyło się
31
01.2021
Niedziela
Tczew - Na pożegnanie okresu świątecznego - koncert No Saints
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie pragnie z mieszkańcami ,,pożegnać" okres Bożego Narodzenia i czas śpiewania kolęd, ale także uczcić Święto naszego miasta Tczewa.

Z tej okazji przygotowała Świąteczne Uwielbienie, które poprowadzi chór No Saints z Gdańska. Będzie można usłyszeć tradycyjne kolędy w nietuzinkowych aranżacjach, ale także repertuar z autorskiej, świątecznej płyty chóru zatytułowanej ,,Ten jeden dzień". Co więcej, całe uwielbienie będzie nagrane i zarejestrowane, aby później być dostępnym w formie cegiełki przeznaczonej na renowację farnych organów. Dzięki temu również, jeżeli ktoś nie będzie mógł pojawić się, albo zwyczajnie będzie się obawiał uczestnictwa z powodu pandemii, nic go nie ominie.


Patronat Honorowy - Prezydent Miasta Tczewa Mirosław Pobłocki

Sponsor Zakład Utylizacji Odpadów Stałych w Tczewie


Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego w Tczewie

31.01.2021 g. 19:00


Wstęp wolny. Przy zachowaniu wszelkich zasad sanitarnych.

Film zaproszenie:Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +2

  Tolek_gość_gość

  30.01.2021, 00:13

  Okres Bożego Narodzenia

  ...w kościele rzymsko - katolickim skończył się 3 tygodnie temu, obecnie trwa Okres Zwykły!!! Słyszałem,że w czasie pandemii koronawirusa organizowanie koncertów jest zakazane, chyba że odpowiednie instytucje wyrażą zgodę. Czy ktoś świadomie pcha się w kłopoty? Czy to wymysł urojeń ,,abstynenta''. Tak ma marginesie to śpiewanie kolęd poza okresem Bożego Narodzenia dopuszcza się jedynie w św.tzw.M.B.Gromnicznej !!!

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx1.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA