Osiem pożarów w ciągu tygodnia

Straż pożarna, strażak
Tczew - Osiem pożarów w ciągu tygodnia
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 26.10.2020 roku do 01.11.2020 roku zanotowano łącznie 20 zdarzeń, w tym 8 pożarów oraz 12 miejscowych zagrożeń.

Ważniejsze zdarzenia

26.10.2020 - Tczew, ul. Warsztatowa - pożar w kotłowni

Na miejscu zdarzenia zastano pożar opału składowanego w kotłowni budynku usługowego. Działania straży polegały na podaniu 1 prądu gaśniczego na ognisko pożaru, a po jego ugaszeniu pomieszczenia oddymiono i sprawdzono urządzeniami pomiarowymi. W zdarzeniu brały udział 2 zastępy JRG Tczew.

29.10.2020 - Zajączkowo, DK 91 - pożar samochodu osobowego
Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano pożar samochodu osobowego marki Nissan. Działania polegały na podaniu 1 prądu gaśniczego na palące się auto. W wyniku pożaru pojazd uległ całkowitemu spaleniu. W działaniach udział brał 1 zastęp JRG Tczew oraz 1 zastęp OSP Miłobądz.

30.10.2020 - Tczew ul. Armii Krajowej - pożar pustostanu
Po dotarciu na miejsce zdarzenia zastano pożar pustostanu. Działania straży polegały na podaniu 4 prądów gaśniczych na palący się obiekt. W trakcie działań z budynku ewakuowano 3 osoby bezdomne, które nie odniosły żadnych obrażeń. W działaniach brały udział 4 zastępy JRG Tczew oraz po 1 zastępie z OSP Tczew, Gniszewo oraz Miłobądz.

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA