Pelplin. Szukają kandydatów do nagrody wolontariatu

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Pelplin. Szukają kandydatów do nagrody wolontariatu
W tym roku już po raz dziesiąty w Pelplinie zostaną przyznane Nagrody Wolontariatu. Nagroda jest formą podziękowania za całoroczny trud wszystkich wolontariuszy, organizacji, instytucji oraz firm angażujących się w działalność społeczną realizowaną na terenie Miasta i Gminy Pelplin.

Tegoroczne Nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach:

1. Wolontariusz roku
2. Organizacja przyjazna wolontariuszom
3. Firma przyjazna społeczności lokalnej

4. Inicjatywa społeczna roku

-
Do 15 listopada 2019 r. (piątek) czekamy na Państwa propozycje dotyczące kandydatów do Nagrody Wolontariatu. Wszystkie propozycje zostaną wzięte pod uwagę, przez powołaną przez Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin, Kapitułę Nagrody Wolontariatu. - informują urzędnicy z Pelplina.


Obowiązujący wniosek do Kapituły Nagrody Wolontariatu dostępny jest: w wersji elektronicznej na stronie Miasta i Gminy Pelplin oraz w wersji papierowej w Referacie Społecznym i Promocji, Plac Grunwaldzki 6, 83-130 Pelplin.

Wypełnione wnioski wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (nominowanego) należy składać w Sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy Pelplin pl. Grunwaldzki 4, 83-130 Pelplin lub wysłać pocztą elektroniczną na adres promocja@pelplin.pl.

Wnioski mogą być składane anonimowo, muszą jednak zawierać uzasadnienie kandydatury oraz fotografię nominowanego bądź logo.

Drukuj
Prześlij dalej